Skocz do zawartości

World Cup 2k6


Cardinal

Jak wypadną biało-czerwoni na Mistrzostwach?  

258 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tragedia, nie zdob?d? punktu w eliminacjach.
      35
    • Nie wyjd? z grupy.
      104
    • Wyjd? z grupy! (oklaski!)
      75
    • 1/4 fina?u!
      7
    • 3
    • Zagraj? w finale!!!
      2
    • ...I ZWYCI???! (a Giertych b?dzie dobrym ministrem)
      32


Polecane posty

Australia - Japonia 3-1

Jedyny mecz dotad, któergo nie widziałem. Szkoda, bo podobnież nie było to złe spotkanie. W sumie to ciesze sie, że Australia wygrała w takim stosunku z Japonia, bo od meczu z Ekwadorem mam do "żółtych" lekki uraz :P.

Włochy - Ghana

Ghana może okazać sie kolejnym ciekawym zespołem. Co prawda Włosi powinni byc niexle zdenerwowani sytuacją w lidze i wyp[adałoby gdyby dobrze się na Mundialu pokazali albo po prostu zawale te MŚ. Zobaczymy jak to bedzie. Licze na niespodziankę czyli moze jakiś remisik. Ghana do przedu!

Włochy - Ghana (marzenie) 1-1 (realistycznie) 2-1 (a co :)).

USA - Czechy 1-3

Całym sercem za Czechami choc nie jestem ich fanem. Jednak wygrać moga :). A USA jest raczej za słabym zespołem na Czechów, ale jak pokazuja te mistrzeostwa to słabo narazie wypadł zespół Polski a reszta na przynajmniej przyzwoitym poziomie :/. Te dwa spotkania mogą być dobre i z chęcią obejrzę.

A mecz Australia - Japonia było na Polsacie Sport Extra a ja mam tylko zwykły Polsat Sport :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
bo od meczu z Ekwadorem mam do "żółtych" lekki uraz :P.

>>>:shock: od kiedy Ekwadorczycy to żółtki...przypominam, że to państwo leży na równiku w Ameryce Południowej...

Włochy - Ghana

Ghana może okazać sie kolejnym ciekawym zespołem.

>>>Okażą się tak samo ciekawi jak Angola, czyli kolejne "Murzynki" :P Włosi strzelą bramkę w pierszej połowie, i (w ich stylu) będą bronic wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuzy z polsatu meczu nie pokazały, trza będzie czekać na noc kibica po północy na TVP ;/ Zamiast meczu na polsacie dali coś, co zgromadziło pewnie dużo większą widownię: powtórkę programu "Chcę być piękna" ;/ Big fucks dla polsatu za ten ruch, szczególnie, że mecz był podobno ciekawy.

kolejne "Murzynki" :P

Za "Murzynka" to można w mordę dostać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, pomyliłem się o jedną bramkę, ale i tak chwała Australijczykom, nie zawiedli swoich kibiców (w tym mnie :P). Świetna końcówka meczu, należało im się zwycięstwo, choć przyznam się, że samego spotkania nie oglądałem :/.

od kiedy Ekwadorczycy to żółtki...przypominam, że to państwo leży na równiku w Ameryce Południowej...

Panu, który pisał tamte słowa chodziło bodajże o kolor koszulek w jakich występowali piłkarze Ekwadoru w meczu z "naszymi" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo od meczu z Ekwadorem mam do "żółtych" lekki uraz :P.

>>>:shock: od kiedy Ekwadorczycy to żółtki...przypominam, że to państwo leży na równiku w Ameryce Południowej...

ja to wiem. W mojej wypowiedzi chodziło nie o zespół Ekwadoru tylko o sędziego a dokładnie sytuację kiedy nie zaliczono bramki Krzynówka. A sedzia główny był Japończykiem. O to mi chodziło.

Włochy - Ghana

Ghana może okazać sie kolejnym ciekawym zespołem.

>>>Okażą się tak samo ciekawi jak Angola, czyli kolejne "Murzynki" :P Włosi strzelą bramkę w pierszej połowie, i (w ich stylu) będą bronic wyniku.

Wiesz Trynidad też miał być rozstrzelany przez Szwedów a jednak sprawili bardzo przyjemną niespodziankę. Liczę na Ghanę i jak im się uda to bedę zadowolony :).

PS: Czesi prowadzą z USA 1-0 po 5 minutach gry. Strzelcem bramki J. Koller. Całkiem ładny gol z główki. Bardzo dobrze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całym sercem za Czechami choc nie jestem ich fanem

:shock:

Czy to aby nie sprzeczne. Jak można być całym sercem za kimś komu się nie kibicuje 8)

Nie jasno się wyraziłem. W tym spotkaniu jestem za nimi całym sercem i im kibicuję, ale nie są oni moja ulubioną reprezentacją(nich ktoś zgadnie jaka jest ulubiona :P). Póki co w meczu USA - Czechy wynik pozostaje niezmienny i mecz jest niezły. Nie jest to może Argentyna - WKS, ale trzyma poziom. Czesi powinni go wygrać i mam nadzieję, że trochę zawojują na tym Mundialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosicky strzelił przepiękną bramkę :shock: Czesi grają pierwszą połowę bardzo mocno, USAnie coś tam wprawdzie robią, ale coraz mniej im z tego wychodzi... Mecz wychodzi Czechom i teraz mogą pograć trochę na luzie. I gdyby nie irytujący komentatorzy polsatu to byłoby już całkiem dobrze ;]

nie są oni moja ulubioną reprezentacją(nich ktoś zgadnie jaka jest ulubiona :P

Izrael

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw>>> Z tą artykulacją Szpaka, to się czepiasz, bo komentuje bardzo wyraznie i mnie bardziej wkurza Borek, ktory ma tendencje do akcentowania ostatniej sylaby 8) .

Co do wydzierania się do wiele osob to wkurza, ale dla wielu jest to po prostu budowanie klimatu.

Panowie widze, ze sie bawicie w obstawianie, tak wiec prosze moj prawdziwy typ, nie ukrywam, ze zrobilem go dla zabawy i licze na niespodzianki ;), choc zdaje sobie sprawe, ze raczej sa to obozne zyczenia :P.

Ekwador-Kostaryka 0 - moze byc ciezko, ale czasem trzeba przewidziec niespodzianke ;), Ekwador wcale nie jest taki mocny

Szwecja-Pragwaj 1 po prostu musza sie podniesc :)

Anglia -TiT 1- dwie niespodzianki dla TiT to za duzo.

Argentyna- Serbia 1 - bardzo sie boje o ten wynik

Holandia- WKS 2 (4.20) - Jak na taki mecz wyjatkowo duzy kurs, nie moglem zobie odmowic :)

Meksyk-Angola 0

Brazylia- Chorwacja 1 - Chyba pierwsyz raz w zyciu zadczne im kibicowac ;)

Wlochy-Ghana 0 - juz dzis sie okaze, czy cala reszta jest do wyrzucenia :P.

Co do waszego obstawiania to zapominacie o jednym. To jest poczatek turnieju i watpie by nagle tempo zostalo tak forsowane by padlo 5 bramek w meczy, badz Czesi naciskali przy przykladowo 2-0.

No i ciekaw jestem jak wypadna faworyci, bo byc moze znow Europa zaplaci cene za rozbudowane rozgrywki klubowe, gdyz wedlug mnie Amerykanie i slabsze druzyny prezentuja sie doskonale fizycznie, faworyci dostaja natomiast szybko zadyszki. O tym tez trzeba pamietac.

PS Miedzy innym i dlatego jestem zwolennikiem lig 18 zespolowych. Oznacza to o 2-3 tygodnie krótszy sezon.

EDIT Qrczak>>> Faktycznie potworny blad popelnilem przy przepisywaniu :P . W meczu Anglia- TiT oczywiscie postawilem 1 :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie muszę powiedzieć, iż po przegranej Polskiej ekipy z lekka zagubiłem atmosferę mistrzostw. ;/

A jak skomentujecie konferencję prasową Janasa? Moim zdaniem dobrze, że wyszedł i choć coś powiedział. Z drużyny wymieniłbym Zewłakowa i dorzucił na atak Jelenia bądź Brożka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekwador-Kostaryka 0 - moze byc ciezko, ale czasem trzeba przewidziec niespodzianke ;), Ekwador wcale nie jest taki mocny

>>>Ekwador to, zaraz po naszych orłach, najgorszy zespół MŚ...Chociaż i Kostaryka dobra nie jest. Jestem optymistą, więc stawiałbym na 2.

Anglia -TiT 0- dwie niespodzianki dla TiT to za duzo.

>>>No to powinno byc 1 a nie 0 :P Chociaż ja nie jestem tego taki pewien, bo Anglia nic nie pokazała w meczu z Paragwajem...

Holandia- WKS 2 (4.20) - Jak na taki mecz wyjatkowo duzy kurs, nie moglem zobie odmowic :)

>>>Obie drużyny bardzo mi się podobają, ale jednak Słonie tego nie wygrają. Robben zrobi swoje :) Mój typ: 0.

Wlochy-Ghana 0 - juz dzis sie okaze, czy cala reszta jest do wyrzucenia :P.

>>>Nie ma takiej opcji, żeby makaroniarze nie wygrali...Nie widziałem jak gra Ghana, ale wydaje mi się, że będzie bez niespodzianki. Typ: 1. Pozostałe typy zgodne z Twoimi :)

W sumie muszę powiedzieć, iż po przegranej Polskiej ekipy z lekka zagubiłem atmosferę mistrzostw. ;/

>>>Tiaa, biorąc pod uwagę, że graliśmy drugi mecz mistrzostw....

A jak skomentujecie konferencję prasową Janasa? Moim zdaniem dobrze, że wyszedł i choć coś powiedział.

>>>:shock: To kiedy była jakaś konferencja, na której był Janas? W dzisiejszych gazetach czytałem, że się od dwóch dni ukrywa xD chyba nie jestem na czasie...

Z drużyny wymieniłbym Zewłakowa i dorzucił na atak Jelenia bądź Brożka.

>>>Z Niemcami może nam pomóc tylko cud :/ Z drużyny wymieniłbym wszystkich oprócz Smolarka, Krzynówka i Boruca; i myślę, że każdy inny też tak uważa. A propos tego meczu, oto co przeczytałem dzisiaj w "Dzienniku":

Polska - Niemcy, komentuja Szpaq: "Polacy już na boisku. Pierwsza akcja, Szmkowiak do Rasiaka i gol!! I znów nasi przy piłce - Krzynówek do Żurawskiego - gol!! gol!! Jakże wspaniale gra w Dortmundzie nasza repra! Ale oto wzmaga się wrzawa na stadionie...W tunelu prowadzącym na stadion pojawia się reprezentacja Niemiec...

Fajny przykład czarnego humoru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA - Czechy 0:3. Brawo dla naszych południowych sąsiadów. Bodajże 4 razy mniejszy kraj od Polski, a reprezenatcje mają światowego formatu. Rosicky grał wspaniale, strzelił dwa gole, tarfił w poprzeczkę. Brawo. Kolejny mecz na wspaniałym poziomie, choć nie mogę nic napsiać na temat Japonia - Australia. Brawo dla Polskatu za brak transmiji, cóż przemaian jakiejś kobiety z małymi piersiami o nieregularnym kształcie była ważniejsza. Dobrze, że mecz Czechów zrekompensowal mi to. Teraz czekać na mecz Włochów z Ghaną. Cóż nie życzę Włochom dobrze, cieszyłbym się jakby przegrali za afery korupcyjne w ich krajowej piłce. Oby Ghana nie sprzedała łatwo skóry.Wynik?

Włochy - Ghana 2:2, a kto zabroni? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że zawiodłem się na USA. Zawsze była to drużyna bardzo światowego formatu (w rankingu fifa bodajże 4 !!!!), a tu takie coś. Piękna gra Czechów, udowodnili, że mierzą na półfinał na nawet wyżej i to bez jakiś większych problemów. Jednak usa wydaje mi się że mogą się zrehabilitować jeszcze, jednak będzie to gra wyłącznie o honor, bo sprawa jest przesądzona w grupie e :wyjdą z niej włochy i czechy. Nie wiem w jakiej kolejności, będe mógł co najwyżej coś powiedzieć po meczu włochów z ghaną. A co do meczu hmm, będe kibicował ghanie, a co, zawsze jestem za słabszymi :) dwa wyniki możliwe 2:1 dla włoch i 1:0 dla włoch :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEEEEECHYYY !!!

No i moi ulubieńcy nie zawiedli! Dobra, ładna, zespołowa gra naszych braci. Szybka bramka Kollera wprowadziła spokój, szkoda, że ów piłkarz doznał kontuzji, bo naprawdę mocny punk swojego teamu. Doskonały występ Tomasa Rosickiego, dwie piękne bramki + poprzeczka. Szkoda, że niepotrzebnie zarobił kartonik na koniec. Dobrze Czesi grali w drugiej linii, gdzie szalał Nedved, całkiem dobrze też radziła sobie obrona, o bramkarzu nie wspominając. USA zagrała nieco poniżej oczekiwań, choć rzecz jasna zrobiła swoje. Wejście Johnsona wprowadziło nieco ożywienia, ale mimo całkiem niezłej gry tego zawodnika, Amerykańcy nie mogli ustrzelić nic. No i brawa należą się Beasley' owi, bo chyba on świecił w swojej drużynie najjaśniej. Mówiąc jak borek - USA: 0, Czechy: 3. Łole!

Ghana - Włochy 2:1

Bardzo chciałbym, ażeby ktoś naszym Włochom dokopał, czemu więc nie miałaby to zrobić Ghana? To jest futbol!

Łobuzy z polsatu meczu nie pokazały

W opisie na gg brzmiało to z lekka inaczej, hje hje. :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są oni moja ulubioną reprezentacją(nich ktoś zgadnie jaka jest ulubiona :P

Izrael

Izrael - prawie jak moja ulubiona drużyna. Prawie robi wielką różnicę :).

ja bym powiedział, ze takie są Twoje ulubione

Brazylia, Anglia , Holandia, Togo i Wybrzeże Kości Słoniowej

tylko nie mów, że zgadłem

Chyba musiałeś czytać poprzednie stroby tego topicu :). Z tym Togo to tak bardziej dla żartu, ale jak psrawią jutro niespodziankę z Koreą bedę zadowolony. Oprócz drużyn, które wymieniłeś lubię jeszcze Argentynę oraz Czechy. To tyle jeżeli chodzi o moej drużny (wiem, że z Czechami jestem niekonsekwentny - już podjąłem ostateczną decyzję :) ).

USA - Czechy 3-0

Z iloscia bramek dla naszych sasiadów trafiłem tylko z USA przedobrzyłem ;). Mecz był dość ciekawy i dobrze się go oglądało. Bramka Rosickiego b. ładna i jedna z lepszych na Mundialu choć i tak nie przebije bramki z otwarcia czyli trafienia Fringsa.

Co do meczu Australii to moge pochwalić Cahilla (chyba tak się pisze), bo wyszło mu spotkanie przynajmniej jeśli chodzi o ważne dla spotkania bramki :).

Wochy - Ghana

Mój typ na ten mecz został juz zapisany w poście powyżej i oby tak się stało jak mam marzenie czyli 1-1. Do boju Ghana!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi zagrali ładny mecz. Lubię ich i zawsze im kibicuję. Ale USA też nie grało strasznie źle. Powiedzcież mi, czy Barosz pojechał na mundial? Toż on dobrym zawodnikiem jest.

Włochy - Ghana 2:1

A bo lubię Włochów mimo szystko ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nasz kraj się znów skompromituje i nie wygra z żadną drużyną

znów? a kiedy był pierwszy raz?

Cztery lata temu podczas Mundialu w Korei i Japonii :P

Ja myślę, że Polska odpadnie już w fazie grupowej, zwłaszcza po tragiczym meczu z Ekwadorem...

Na pewno znowu wygra Brazylia, niewykluczone, że w finale zmierzy się z Argentyną...

Barosz

Ekhem... Nie Baros przypadkiem :roll: ? Nie pisz tak jak się wymawia, przecież to nie Polak :) (ale z kolei Olisadebe Polak :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tak niewiele zabrakło do kompletu w typerze :) Ale mecz całkiem dobry był. Rosicki pięknie grał, Poborski genialnie, wogóle czesi wspaniale zagrali. Amerykanie też całkiem dobrze, gdyby Reyna trafił centymetry bardziej w prawo... Wielka szkoda Jana Kollera. Niestety, mam wrażenie, że jeśli stało mu się coś gorszego, to już może być koniec kariery... Oby nie!

Heheh, 2 mecze-7 punktów- 435 miejsce 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokomentujmy sobie mecze. ;]

Australia - Japonia

Brawo, naprawdę jestem pełen uznania dla...Polsatu, który to postanowił mecz emitować na Polsacie Sport Extra (żebym ja chociaż miał zwykły Polsat Sport, niestety nie mam kasy na dwa dekodery, Cyfra musi wystarczyć) i z pewnością wielu kibiców sobie to obejrzało..A ani na TVP, ani na Polsacie, ani nawet na Eurosporcie tego nie było...No cóż, do 1 w nocy też nie siedzę, więc ten mecz mam stracony. Ale nigdy nie lubiłem Japonii, toteż zwycięstwo Australijczyków cieszy. ;]

Angola - Portugalia

Bardzo nudny mecz. Portugalczycy całkowicie sobie go odpuścili (co jest zrozumiałe), a drużyna Angoli to nie ten poziom, żeby w jakiś większy sposób zagrozić bądź co bądź wicemistrzowi Europy. Jednak przynajmniej starali się i walczyli w przeciwieństwie do naszej reprezentacji. Jeden czy dwa groźne strzały tylko, ale trzeba pamiętać, że w tym kraju sam występ na MŚ jest czymś więcej niż tylko sportem...Tylko jakoś tak dziwnie nie mogli się utrzymać na murawie. :) A Portugalia wygrała, ale nic wielkiego póki co nie pokazała, jednak jestem przekonany, że w każdym momencie mogliby przyśpieszyć i strzelić gola. Lecz potrzeby takiej nie było.

Czechy - USA

Miała być wyrównana walka, ale to był popis jednego zespołu. USA zagrało kiepsko, nie mogli kompletnie nic ustrzelić. A u Czechów wszystko funkcjonowało sprawnie i szybko. Linia obrony stanowiła zaporę nie do przejścia, a w przodzie zawodnicy świetnie się rozumieli. Pierwsza bramki było również udziałem środkowych obrońców, którzy zupełnie zostawili bez opieki Kollera. Ale za to 2 następne to popisy Rosickiego - najpierw genialny strzał, a potem dobre wykończenie akcji po podaniu Nedveda. No i oczywiście poprzeczka po drugim genialnym strzale. Szkoda, że Koller odniósł kontuzję. Tak czy siak jak na razie ta drużyna na mnie zrobiła największe wrażenie obok WKS. Do boju! (skoro my mamy cienkich kopaczy i trenera, to trzeba kibicować sąsiadom najbliższym :]).

Makaroniarze 1 - 0 Essieny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć i tak nie przebije bramki z otwarcia czyli trafienia Fringsa.

Ja bym powiedział, że gol Lahm' a w tym samym spotkaniu był ładniejszy, bo w okienko, ale o gustach się nie dyskutuje. 8)

Swoją drogą - zauwazyłem, że większość z nas życzy Włochom porażki. Ale w sumie ja też, więc się nie dziwię. Zobaczymy, Ghana do boju! Może być pierwsza duża niespodzianka tych mistrzostw, oby tak się stało. Łole! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata temu podczas Mundialu w Korei i Japonii :P

>>>LOL! Ty się chyba urodziłeś w tym '96 i w 2002 byłeś jeszcze średnio zorientowany co się dzieje na świecie :P 0:2 z Koreą, 0:4 z Portugalią i 3:1 z USA...

Ja myślę, że Polska odpadnie już w fazie grupowej, zwłaszcza po tragiczym meczu z Ekwadorem...

>>>Pożyjemy zobaczymy, może te "zmiany" Janasa coś dadzą, a może po prostu zdarzy się cud...

Na pewno znowu wygra Brazylia, niewykluczone, że w finale zmierzy się z Argentyną...

>>>Na pewno to jutro wstanie słońce (chociaż nawet to nie jest w 100% pewne). Niewykluczone jest że w finale zagrają Czechy z WKS :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drużyny wymieniłbym wszystkich oprócz Smolarka, Krzynówka i Boruca; i myślę, że każdy inny też tak uważa.

Ja tak nie uważam. Według mnie Ebi zagrał słaby mecz, co z tego, że walczył jak non stop tracił piłki, nie zagrazal bramce, nie schodził do boku, ani do środka i w ogóle nie pracował w destrukcji? Zawodnik niewidoczny na boisku.

Włochy - Ghana 2:2, a kto zabroni? :D

Obyś miał racje, że bedzie remis :twisted:

Co do meczu, to Czesi tradycyjnie pokazali, że są mocni pozostaje mi jedynie życzć im jak najlepiej. Liczę na ich zwycięstwo w meczu z Ghaną, bo wtedy beda mogli na Wlochy wystawic rezerwowy skład i dzięki temu oszczędzą siły na faze pucharową.

No i Czesi pokazali Janasowi jacy gracze moga grac diamentem. Z takimi bocznymi obroncami, to my mozemy co najzwyzej buty czyscic na Munadialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nasz kraj się znów skompromituje i nie wygra z żadną drużyną

znów? a kiedy był pierwszy raz?

Cztery lata temu podczas Mundialu w Korei i Japonii :P

Przecież 4 lata temu po porażce 0:2 z Koreą Południową, 0:4 z Portugalią, wygraliśmy mecz o nic z USA. 3:1 [(edit, przed chwilą mi się coś wciśneło i podałem 93:1 heh, ciekawy wynik) było czy mni pamięc zawodzi?] :P

No cóż, do 1 w nocy też nie siedzę, więc ten mecz mam stracony. Ale nigdy nie lubiłem Japonii, toteż zwycięstwo Australijczyków cieszy. ;]

Ja tam zaczekam sobie, jak zwykle. Chodzi człowiek koło 2-3, więc nie ma różnicy. A skoro mecz był ciekawy to tym bardziej.

Włochy - Ghana 2:2, a kto zabroni? :D

Obyś miał racje, że bedzie remis :twisted:

Sporo osób, chyba, typuje remis lub dość nietypwoy rezultat, aby to nie były tylko nasze pobożne życzenia. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 4 lata temu po porażce 0:2 z Koreą Południową, 0:4 z Portugalią, wygraliśmy mecz o nic z USA. 93:1 było czy mnei pamięc zawodzi?) :P

owszem pamięć cię zawodzi... polska wygrała 3:1 a nie 93:1 Aż tacy dobzi to my nie jesteśmy :) (EDIT: snowu niko wyedytował :P a niech go :)[/color

Czechy zagrały piękny mecz... 3 bramki ogólie ładnie zagrali, za to w USA na pochwałe zasłużył młody Eddie Johnson. Naprawde bardzo ładnie grał. Zresztą... pomimo kiepskiego wyniku, USA zagrała całkiem nieźle... ale z Czechami szans nie mieli...

No i co za pacan nie dał do telewizji publicznej meczu Australia - Japonia? gr... jestem żądny krwi... :evil:

EDIT: Własnie zobaczyłem bramki z meczu Australia - Japonia na Polscacie w serwisie sportowym... Ładna druga bramka Cahilla :) a Japończycy coś trefnie strzelili bramke... nie dość, że Kuszczakowato, to jeszcze bramkarz był faulowany...

No i do boju Ghana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...