Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukaszsa

Thief

Polecane posty

Przed chwilą postanowiłem sobie przypomnieć Thief 2 który ostatnim razem mi chodził bez żadnych problemów, a gdy teraz włączam to mi wyskakuje:

Error: Direct3d device does not accurately report texture memory usage. Contact your 3d accelerator vendor for updated drivers.

Właściwie nie wiem czemu mi to wyskakuje, bo mam zainstalowane najnowsze sterowniki i powinno mi chodzić bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą postanowiłem sobie przypomnieć Thief 2 który ostatnim razem mi chodził bez żadnych problemów, a gdy teraz włączam to mi wyskakuje:

Error: Direct3d device does not accurately report texture memory usage. Contact your 3d accelerator vendor for updated drivers.

Właściwie nie wiem czemu mi to wyskakuje, bo mam zainstalowane najnowsze sterowniki i powinno mi chodzić bez problemu.

www.thief-forum.ehost.pl

Pamiętaj najpierw użyć opcji szukaj lub zerknij głębiej do działu "Świat Złodzieja" gdzie przyklejony jest temat "FAQ" z problemami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem antologię Thief-mam problem z jedynką. Mianowicie, zawsze kiedy uruchamiam misję, mam czarny ekran, i ile bym nie czekał-nic się nie zmienia (ekran kupowania ekwipunku i zmiany trudności jest-nie ma właściwej gry). Co zrobić? Gra jest w wersji 1.37, ja mam XP sp2. Próbowałem ustawić zgodność, ale to nic nie dało. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem - gdy kopiuje stare Save'y do thiefa nie wykrywa mi ich. Wie ktoś co można na to poradzić? Nie chce trzeci raz zaczynać od początku :/

Za mało szczegółów.

O jaką grę dokładnie chodzi?

Czy nowa gra to ta sama wersja gry?

Skoro savey są nie widoczne to może źle leżą?

Wywal to co skopiowałeś.

Następnie zacznij gre i zrób gdzie kolwiek save.

Wtedy dopiero w to samo miejsce skopiuj stare savey.

Być może gra musi zaskoczyć w ten sposób.

Ewentualnie ratunkowo polecam ściągnąć ten zestaw:

http://208.49.149.120/Files/thiefseries/pa...2_savegames.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić na jakiś serwer patch 1.33 oraz pełne spolszczenie? Wszystkie podane wcześniej linki są już nieaktualne, a ja zgubiłem swoją płytkę z TopSecreta :/

Cóż, linków i patchy nie ma bo mało kto widzi sens w dalszym wypuszczaniu niezależnych dodatków do gry, która u nas w sklepach jest do kupienia w całym zestawie Thief: Antologia za mniej niż 25zł. Antologia jest podsumowaniem tych lat pracy na spolszczeniami i męczarnią z patchami.

Jeśli dalej wolisz ściągać godzinami te gry z netu i męczyć się z dodatkami to bardzo proszę :).

Dostajesz wersje Gold (poszerzona jedynka), The Metal Age i Deadly Shadows wszystkie już spatchowane i spolszczone full professional :).

W każdym empiku czy innym większym markecie Antologia będzie w dziale Kolekcja Klasyki.

Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot w trzeciej misji w Metal Age.

Mam zamienić miejscami chusteczkę i kasę pancerną w składziku na trzecim piętrze.

Jestem w składziku i zabrałem kasę pancerną,ale pojawił se kłopot.

Nie wiem jak upuścić chusteczkę,próbowałem normalnego używania przedmiotów za pomocą ppm.ale to nie działa

W menu sterowania jest klawisz rzucania przedmiotami,lecz gdy go używam tylko zmieniam aktywny przedmiot .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak upuścić chusteczkę,próbowałem normalnego używania przedmiotów za pomocą ppm.ale to nie działa

Drop item/Upuść przedmiot

Wybierasz z menu przedmiotów tą chusteczkę i wtedy tym klawiszem ją upuszczasz. Gra musi wiedzieć co chcesz upuścić.

ps. W Thiefie nie ma żadnych określonych stref na upuszczanie więc każdy podniesiony przedmiot albo zabrany do listy można upuścić gdzie się chce.

Przyda się się to szczególnie wtedy, gdy złapiemy zamiast kosztowności jakiś badziew i wyrzucenie go kliknięciem robi dużo hałasu. Upuszczając go pod nogi (np. na dywan) mamy pewność, że nikt nas nie usłyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Thiefa z majowego CDA, wstyd się przyznać ale zaciołem się już na treningu. Przy strzelaniu z łuku i zabawy nożem, a więc trafiłem już do wszystkich tarcz i zaszłem gościa od tyłu tak żeby mnie nie widział, ale drzwi się nie otwierają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to w tym miejscu:

1. strzelanie z łuku

2. walka z kukłą (zadanie zaliczamy ciosem znad głowy z przytrzymanym klawiszem myszy, kukła zniknie w podłodze)

3. walka ze strażnikiem (gdy odchodzi pojawiają się przedmioty na stole)

4. Przy pomoczy klucza ze stołu otwieramy drzwi

Rozumiem, że nie znasz w ogóle angielskiego bo narrator wyraźnie i czysto mówi co zrobić. To się zdarza ale w takim razie po co do cholery jest internet?

http://pl.youtube.com/watch?v=LiCp5SwO-8I

ps. mały sekret: po walce ze strażnikiem weźmy klucz i idźmy szybko za nim a będziemy mieli możliwość zagrania w pewną grę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozpakowaniem polonizacji do Thiefa, a używam do tego WinRar'a. Nie ma żadnych plików instalizacyjnych. Czy znajdzie się jakiś dobry ziom który to potrafi rozpakować. Ewentualnie rozpakowane spolszczenie przesłać na pocztę.

Link do polonizacji:

A ostrzeżenie byś chciał? Albo graj w taką wersję jak masz, albo kup oryginał PL. I nie podawaj tutaj linków do jakiś podejrzanych stron. OK? - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Ściąganie tylu mb plików dla gry, która w pełnym zestawie wszystkich części w sklepie kosztuje ok. 25zł i jest to zestaw w pełni spolszczony i poprawiony to jest totalne nieporozumienie.

Czy naprawdę w tak komfortowym dla portfela wydaniu gry trzeba dalej bawić się w jakieś ściąganie, instalowanie, szukanie pomocy?

Przyznam, ze sam brałem udział w robieniu takich polonizacji i sam je publikowałem ale to było kilka lat temu, gdy nikt o Thiefach nie myślał natomiast wraz z premierą T:DS dostaliśmy cynk aby dać sobie spokój bo będzie w przyszłości wydanie profesjonalne.

Opłacało się czekać.

Najwyższa pora by wszystkim wpoić, że w przypadku Thiefa nie trzeba już kraść (co brzmi paradoksalnie w przypadku tej nazwy :P )!

Ja będę tym "dobrym ziomem"

No właśnie takich ziomów nam trzeba. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 misji, w dużym pomieszczeiu gdzie jet pełno zombikaów. Zebrałem pięć kości i umieściłem je w grobowcu, wiem że mam zapalić wszystkie pochodnię w pomieszczeniu który wygląda jak "szachownica", joł tylko które to pomieszczenie bo szukam i znaleść nie mogę. Gdzieś na początku levelu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...