Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grabarz1987

Dino Crisis 2

Polecane posty

Co do długości gry to tak, gra jest krótka. Można przejść ją w 10 godzin jak się postarasz. Klimat jest, ale na pewno nie taki jak w SH. Ilość diozaurów nie jest za duża, dasz sobie radę :)

10 godzin ? Chyba że chcesz zdobyć wszystkie sekrety czyli przejść ją 3 razy.

Pojedyncza rozgrywka to 2:30 godzinki . Nie dużo :( chociaż żeby jeszcze to było grywalne 2,5 godziny ale niestety nie jest , sterowanie dobija tą grę .

Choć znasz cały rozkład klawiszy to postać i tak reaguje na nie za wolno :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge odpalić mojego Dino Crisisa :cry: . Po uruchomieniu gry i ukazaniu sie loga Capcomu pokazuje mi tylko czarny ekran i... nic. Czy mogę coś z tym zrobić??? Bardzo napaliłem się na tą gierkę więc proszę o szybką pomoc. Kupiłem CDA z 4 CD i podmienionymi nadrukami. Mój komp to:

Procek Athlron XP 2500+

Płyta gł. Asus A7N8X-X

Karta graf. GeForce FX 5200

512 Mb RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jak przejde etap w którym Regina ucieka przed Trexami a jej partner ją osłania z działa. Pojawia sie animacja w której mówią że teraz zamienią sie miejscami. Następnie ekran robi sie czarny (muzyka dalej idzie w tle) i gra na nic nie reaguje. Może miał ktoś taki problem. Instalowałem z edycji DVD. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę na DC2 :(

Grałem u kumpla kiedyś w DC1 i po prostu w niektórych momentach srałem pod siebie ze strachu xD a dwójka to taka radosna rzeźnia w której na celownik bierzemy dinozaury. :? Wracam do Resident Evila 3 :P:D

btw. niech mi ktoś powie skąd tyle tych dinozaurów się tam wzięło w takim skrawku dżungli? :D Podczas gry miałem wrażenie, że eksterminuję całe gatunki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ześ przesadził teraz czyli co CDA dająć spolszczenie do Republici namawia do piractwa?? To troche dziwne ze sposlzczenia sa piractwe:/

Spolszenie w Republic jest wykonane przez producenta. Myśmy tylko dołączyli programik pozwalający je włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problemik przy graniu Regina... Tak, dobrze myslicie, chodzi o ta mapke z trujacymi roslinami ;) Ktos juz tu napisal, ze trzeba kupic miotacz plomieni, ale nigdzie go dorwac nie moge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Mam pytanko jak w tej grze można robić sejwy?

Tak jak w każdej gierce z konsolowym rodowodem - tylko w określonych miejscach. W tym wypadku są to takie komputery na ścianach. Podchodzisz do nich, naciskasz klawisz akcji (domyślnie "c") i masz do wyboru Shop (czyli sklep z brońmi) i Save. Te miejsca są z kompami są dość często, więc jakiegoś wielkiego problemu brak save'a w każdym momencie nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też kupić firewall za 5000 pts jest to broń używana domyślnie na "v" czyli bron dodatkowa taka jak maczeta czy elektryczny pastuch regina firewall działa na te trujaki tak samo jak miotacz ognia i jest tańszy :D:D:D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dokladnie mam ten sam problem. Jak Klin powyzej.

Mam Win XP

Athlona 1,7+

Geforce FX 5600 z najnowszymi driverami.

Nie macie zadnego pomyslu? ;(

Zakładam, że chodziło ci o pomysł, jaki napisać w temacie. No to powiem, że DCII jest jak najbardziej spoko, a jak ktoś sie nie zgodzi, to niech napisze :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. niech mi ktoś powie skąd tyle tych dinozaurów się tam wzięło w takim skrawku dżungli? :D

Hmmm... A czego się spodziewałeś? Gdyby w małym skrawku dżungli były 4,5 dinozaurów, to gra byłaby nuuuuuuudna. A takto - zabijesz, masz punkty na nową broń :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...