Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grabarz1987

Dino Crisis 2

Polecane posty

Znalazłem,jak wychodzić z gry bez użycia Alt+F4,ale nie mam zamiaru się teraz tym chwalić.Jestem w kawałku,w którym Regina wskoczyła w kombinezon do nurkowania i zeszłem na dół.Tam chcę włączyć terminal do otwierania śluz,ale nie mam jakiegoś ustrojstwa,które jest potrzebne do włączenia tego terminala.Wcześniej nic nie znalałem.Zaciąłem się na całego i nie wiem,co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie to jest wchodzisz do następnego pomieszczenia tam na górze na takim postumencie jest ciało nurka . I to właśnie on ma tą część .

Żeby się tam dostać musisz przejść do końca następnego pomieszczenia i poskakać po platformach . Acha lepiej wcześniej kup wyrzutnie torped bo się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz inny problem z grą.Jestem w silosie i walczę z czasem i wielkim dinusiem,który ma wielką ochotę mnie zeżreć.No i niestety,udaje mu się to.Trzeba na pewno latać i przypalać go tymi dmuchaczami,tylko,że mam z tym problem.Czy to za każdym razem z taką filmową głębią musi być pokazywane,jak on obrywa tym ogniem,czy można to jakoś zrobić,żeby po przyjaraniu go od razu,bez podziwiania fajerwerków iść i przygotować się do następnego ataku.Ile razy trzeba go przyjarać,żeby padł(o ile w ogóle on ma paść,bo ten tyranek z początku to zginął dopiero w konfrontacji tym bydlakiem,a wcześniej przecież strzelano do niego z czołgu i przeżył).A odnośnie mojego wcześniejszego problemu z zacięciem to po prostu nie wiedziałem,że tym kombinezonem mozna skakać.Dopiero po przeczytaniu jego opisu i sprawdzeniu w opcjach sterowania,który klawisz odpowiada za skakanie sobie poradziłem.Ale dzięki za poprzednią podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z gra :P jestem Regina i nie wiem gdzie jest karta do wyspy edwarda a i jeszcze czy cos trzeba bedzie zrobic przed znalezieniem tej karty i gdzie znajde stroj nurka ???? prosze pomozcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z gra :P jestem Regina i nie wiem gdzie jest karta do wyspy edwarda a i jeszcze czy cos trzeba bedzie zrobic przed znalezieniem tej karty i gdzie znajde stroj nurka ???? prosze pomozcie

zamiast do Edward City udaj sie najpierw do fabryki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz pozamykać odpowiednie klapki w wentylatorach i metodą prób i błędów zagonic go do jednej z klatek :)

Wszystkie klapki przy ścianach.

Pozostawić tylko drogę do pomieszczenia z klatkami.

Jakby co pytać przeszedłem to kilka razy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, teraz jestem w doku gdzie tam trzeba walczyc z takimi morskimi potworami i pterozaurami i tam pozniej trzeba przejsc przez takie drzwi i potrzebna jest karta ? Nazwa tej karty rozpoczyna sie od 3rd czy cos . Gdzie znajde ta karte ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu utknalem mianowicie musze operowac jakims zasilaniem czy cos (jest taki ekran i 3 przelaczniki) i mam chyba wlaczyc zasilanie ale gdy chce to zrobic to jeden z komputerkow miga na czerwono i po kilku sekundach ciagle jest wylaczone !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik (sam daje rady ale z tym sobie nie radzę :P ).

Otóż grami się włącza jedynie do momentu gdzie pisze, że "Gra zawiera duzo przemocy". itd.

Dalej nie chce się wczytać - system sie nie zawiesza wszystko chodzi tylko gra nie reaguje.

Jak wiecie co sie stało to pisać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż gra mi się włącza jedynie do momentu gdzie pisze, że "Gra zawiera duzo przemocy".

LOL, może to program Ministra Edukacji wreszcie zaczął działać i ci blokuje?? :wink:

A tak na poważnie to podaj konfigurację kompa, jaką masz kartę. Może coś nie pasuje. Jeśli tak, spróbuj ściągnąć odpowiednie sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy mozna w stroju nurka wspinac sie do gory po drabinkach ? Bo jestem calkiem na dole takiego pomieszczenia i mam otworzyc takie drzwi ale nie mam chyba jakiejsc rzeczy a w pomieszczeniu obok tez nastepna czesc pomieszczenia jest czyms zablokowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy mozna w stroju nurka wspinac sie do gory po drabinkach ? Bo jestem calkiem na dole takiego pomieszczenia i mam otworzyc takie drzwi ale nie mam chyba jakiejsc rzeczy a w pomieszczeniu obok tez nastepna czesc pomieszczenia jest czyms zablokowana.

pamiętam że w stroju nurka możesz korzystać z silniczków które na moment wyrzucą cie w górę....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz plugin od martwego nurka to musisz wrócić do miejsca pierwszego save pointu w zalanych laboratoriach. Bedzie tam komputer na którym musisz użyć pluginu. Otworzą sie drzwi i ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróć do dżungli do lokacji gdzie będziesz mógł zejść do kanionu wypełnionego trującymi oparami ( po to zdobyłeś maskę)

btw wnioskuję że słabo u ciebie z angielskim (miejsce do którego musisz sie udać było dokładnie podawane w dialogu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...