Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Witam.

Brakuje mi tematu, w którym mógłbym przedstawić proces tworzenia gry. Widzę, że inni użytkownicy proponują raczej tematy zbiorcze, w których każdy może przedstawić pracę z jakiejś dziedziny. Z tego powodu tym bardziej głupio mi wychodzić z tak egoistyczną prośbą, ale jak to mówią - zawsze warto próbować. Proszę zatem o stworzenie tematu o nazwie "The Eye", w którym mógłbym chwalić się na bieżąco procesem powstawania mojej nowej gry na platformę android. Oczywiście mogę zamieszczać takie informacje w tematach zbiorczych, jednak posiadanie własnego kąta pozwoli mi zachować większy porządek i spójność.

Edytowano przez tsg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie widziałem jakoś tematu o blogach, założyłem na offtopie, ogarnąłem się, że jest oddzielny dział o twórczości, przeniosłem tutaj. Wrzucajcie jakie znacie ciekawsze blogi, kolegów, znajomych, swoje, babci, siostry, nie ma większego znaczenia. Btw- sam zastanawiałem się nad zaczęciem własnego, i mam jedno, małe pytanie do ludzi, którzy się na tym znają- blogspot vs wordpress. Który lepszy?

Potraktuję ten post jako propozycję założenia ogólnego tematu o blogach.

Edytowano przez Stillborn
dopisek moderatora [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda moja poprzednia prośba założenia tematu o "Modelarstwie" nie miała wymaganego poparcia, więc mam pytanie. W jakim temacie będę mógł pisać o modelarstwie prezentować zdjęcia gotowych projektów itd?

Edytowano przez Azog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję: "Opowiadania ze świata gier". Będzie to temat w którym użytkownicy tworzyliby własną twórczość w postaci różnych historii z ich ulubionych produkcji. Przykład? Weźmy serię Neverwinter Nights, jeśli ktoś jest jej fanem i zna bohaterów, to może napisać własne opowiadanie, a przy okazji ćwiczyć swój warsztat pisarski. Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest tutaj cały temat o twórczości użytkowników pt. Grafika ale zasadniczo to nie pasuje do tego co chciałbym tutaj wrzucać. 
Mianowicie tradycyjny game art. Robiłbym co tygodniowe update, zachowywał porządek we własnym temacie. 

Pierwszy post mogę zrobić wyjątkowo spory, bo aktualnie zrobiliśmy już ponad 200 projektów. 

Wygląda to tak: 12140078_876491625738774_778816609348967grafika

Edytowano przez Driveskull
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...