Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Co sądzisz o rysunkach Otisa?

Polecane posty

Mi osobiście bardzo się podobają, lubię komiksy Lenca, ale te wprowadził powiew świeżości. Szczególnie podoba mi się karykaturalny styl i dobry humor. Więcej takich

ps. Mój ulubiony komiks to ten o Wiedźminie i prince polo.

To chyba nie byl komiks Otisa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są bardzo dobre, kreska miła dla oka, przyjemnie wyglądające postacie, a i humor na wysokim poziomie.

Najlepszy z nich to wg mnie o komentarzach prezesa blizzardu (bobby'ego coticka [?] ) i jego współpracownika na temat zysków najnowszego fallouta dla bethesdy / między nami prezesami /, ubiegłoroczny numer grudniowy - kupa śmiechu i to na poziomie moi drodzy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bede nalezal do mniejszosci najwyrazniej. Nie ujmujac nic talentowi Otisa i przypominajac, ze poczucie humoru to rzecz wzgledna, mi o wiele bardziej podobaja sie rysunki Blazeja oraz Wilqa. Dla mnie komiksy Otisa sa zbyt normalne. Ciezko to ujac, ale i kreska porzadna i pomysl logiczny... po prostu dobrze zrobiony komiks. A ja jestem jednak zwolennikiem humoru abstrakcyjnego. Jednak zdaje sobie sprawe, ze innym sie podoba, wiec nie mam nic przeciwko. Nigdy tez nie czulem, ze komiks Otisa byl zbedny czy zle zrobiony... po prostu mnie nie smiesza. Niech sobie beda, zawsze to jakies uatrakcyjnienie pisma. Byleby nie zabraklo rowniez tych, ktorych ja lubie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo wyjątkowe. Nie dość, że świetnie wykonane, to jeszcze nie zawsze jest to prosty humor. Taki inny styl, bardzo dobry. W dodatku najczęściej odnoszący się do aktualnych wydarzeń. Chcemy więcej! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Otisa(nie urażając Marka Lenca)to prawdziwe fatality dla innych komiksów a nawet są fatality dla brutalnej rzeczywistości :tongue:

Przydałoby się je dawać tak jak ktoś wspomniał do recenzji miesiąca albo na luzie(gdzie góruje Marek). Mi najbardziej spodobał się ten o

Batmanie i jego Bat-sprzętach oraz chyba...o Ghost Recon: Future Soldier(nie pamiętam dokładnie co to za gra była), no ten o żołnierzach

co włączyli maskowanie.

PODSUMOWUJĄC

post-276348-1311869890_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są świetne, ale szkoda że ich tak mało w CDA :( .

Bedzie wiecej :wink:

Świetna wiadomość! Tak naprawdę, to marzy mi się tipsomaniak wypełniony Otisowymi rysunkami. I na dokładkę niepublikowane/specjalne rysunki M. Lenca :)

Swoją drogą: czy Otis rysował w jakimś innym piśmie? Bardzo spodobał mi się jego styl i po cichu liczę, że jeszcze gdzieś się z nim zetknę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rysunkach Otisa? Jeśli gdzieś sprzedawaliby album z jego rysunkami kupiłbym na pewno. A nie znacie się. Najlepsze było o zabezpieczeniach.

Tyle że pomysłodawcą tego komiksu był Smuggler ;) Przynajmniej tak mi się wydaje, bo w podpisie wyraźnie jest: SMUGGLER & Otis.

Swoją drogą: czy Otis rysował w jakimś innym piśmie? Bardzo spodobał mi się jego styl i po cichu liczę, że jeszcze gdzieś się z nim zetknę...

O ile dobrze pamiętam, widziałem jego rysunki w jednym z czasopism w formie elektronicznej na coverze CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg, mam pytanie: na okładce Tipsomaniaka napisane jest Cartoon Wars - czy jest mowa o tych CW ? -> http://www.gry-online.pl/komiksy.asp?seria=6#. Jeśli tak to cieszę się niezmiernie, bo będę mógł przestać je drukować i wieszać na ścianie. Teraz będą w jednym miejscu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg, mam pytanie: na okładce Tipsomaniaka napisane jest Cartoon Wars - czy jest mowa o tych CW ? -> http://www.gry-online.pl/komiksy.asp?seria=6#. Jeśli tak to cieszę się niezmiernie, bo będę mógł przestać je drukować i wieszać na ścianie. Teraz będą w jednym miejscu :)

Tak, o tych.... tez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by fajnie było gdyby jedną strone przeznaczyć na rysunki Wiśniewskiego, Otisa i Lenca (oczywiście nie wyłączając tych w AR) choć nie wiem czy nie byłoby nad tym za dużo pracy po za tym pan Lenc nie byłby chyba w stanie przygotowywać tylu rysunków na jeden numer (a szkoda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez cienia wątpliwości rysunki Otisa są świetne! W ostatnim Tipsomaniaku połączenie rysunków Otisa i Pana Lenca były strzałem w "dziesiątkę". Epickie przejście Klary przez portal czy Lord Vejder. . :icon_smile:

Super się Panowie razem dopełniają i czekam tylko na więcej komiksów i rysunków obu artystów, pojedynczo czy w team'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...