Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Co sądzisz o rysunkach Otisa?

Polecane posty

Są naprawdę dobre. Mój ulubiony to ten gdy szefowie Acti spoglądają na plakaty Wow-a i Blopsa, gdy dowiedzieli się że Bethesda zarobiła na Falloucie "marne" 300 mln. Żywe kolory, i zawsze pasujący tekst to jakiegoś tam newsa. Dobra rzecz ogólnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro wszystkim tak się podobają, to niech Otis zostanie. Póki nie jest to kosztem rysunków Błażeja Wiśniewskiego, nie mam nic przeciwko. :tongue:

Ja tam wolałbym, jakby rysunki Otisa był, a te od Błażeja Wiśniewskiego zniknęły - bardzo ciekawie On rysuje, lecz ja akurat nie kumam o co chodzi w tym Jego "humorze" - jakoś bardziej mi odpowiada humor, jaki dają rysunki Otisa - np. Lord Diablo grający na PS3 i na PlayStation Move... :laugh: - no rewelacja! :P Zwłaszcza sam Diablo mnie wtedy "urzekł" :happy: - super zrobiony i ogólnie kreska i styl rysowania Otisa trzyma wysoki poziom... ;) A tak, to też lubię rysunki Marka Lenca, bo też mają swój "urok osobisty"... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Cieszę się że moje wypociny się podobają. Będę się starał by było tak dalej ;)

Najfajniejszy był o Geralcie i Prince Polo :D.

Pewnie dlatego że to nie ja rysowałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Cieszę się że moje wypociny się podobają. Będę się starał by było tak dalej ;)

Najfajniejszy był o Geralcie i Prince Polo :D.

Pewnie dlatego że to nie ja rysowałem :)

Fakt. :tongue: Ale pewnie ludzie zalozyli, ze kazdy strip jest twoj. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przychylny opinii, że miło je widzieć na stronach "ekszyna" :happy:. Co dziwne, o ile komiksy na GOL-u niekoniecznie mnie bawią, tak te w CDA zawsze wywołują choćby niewielki uśmiech.

:smile: <= o, właśnie :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Otisa w cd action? Jestem jak najbardziej za. :happy:

Najbardziej jak dotąd podobał mi się komiks na Wasze urodziny. Śmiałem się też bardzo z komiksu o wiedźminie który nauczył się skakać i ten obrazek jaki to on jest zadowolony, że przeskoczył 20cm płotek. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stripy Otisa znakomicie wpasowują się między proste i łatwe w odbiorze komiksy Marka Lenca a totalnie abstrakcyjne koncepcje B. Wiśniewskiego. Prawdę mówiąc, to właśnie paski od Otisa najbardziej przypadają mi do gustu ze wszystkich rysowników w CDA (zwłaszcza ten w ostatnim numerze, "B jak Batman" był przezabawny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacne i nawet nie miałbym nic przeciwko jeżeli jeden pasek zdobiłby jedną albo dwie gorące recenzję w numerze :D Taki bonusik dla hitów. A poza tym podoba mi się ten humor, szczególnie prztyczek w stronę Koticka oraz rozgrywki między Acti oraz EA co - mimo, że nie pałam miłością do obu firm ;P - wygra ta druga ^_^ Otis, trzyma tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście rysunki Otisa się podobają. Stają w opozycji do prostego, aczkolwiek też świetnego stylu Marka Lenca, i totalnie pojechanej abstrakcji Błażeja Wiśniewskiego (którą nawiasem mówiąc nie zawsze kumam).

A co do pomysłu, by rysunki Otisa pojawiały się przy "ważniejszych" recenzjach, to nie jest to takie głupie, o ile redakcji też sie to spodoba, a sam artysta będzie miał ochotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo się podobają, lubię komiksy Lenca, ale te wprowadził powiew świeżości. Szczególnie podoba mi się karykaturalny styl i dobry humor. Więcej takich

ps. Mój ulubiony komiks to ten o Wiedźminie i prince polo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...