Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Co sądzisz o rysunkach Otisa?

Polecane posty

Komiksy Otisa są świetne. "Cartoon Wars" wymiata. Z całym szacunkiem dla Marka Lenca którego humor jest zupełnie inny acz świetny. Super się uzupełniają z M. Lenc ( chyba nazwisko nie polskie więc się nie odmienia jak coś z góry przepraszam ) w CDA co zresztą pokazuje "Klara po drugiej stronie portalu". Poza tym komiksy o tematyce branży gier świetnie oddają z przymrużeniem oka to co się tam dzieje :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by fajnie było gdyby jedną strone przeznaczyć na rysunki Wiśniewskiego, Otisa i Lenca (oczywiście nie wyłączając tych w AR) choć nie wiem czy nie byłoby nad tym za dużo pracy po za tym pan Lenc nie byłby chyba w stanie przygotowywać tylu rysunków na jeden numer (a szkoda).

Zdarza się, że do jednego numeru tworzę ok. 50 rysunków. Na łamy nie wszystkie wchodzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Wars wymiatają! Rysunki pana Otisa są bardzo miłym dodatkiem do newsów CDA. Miejmy nadzieję, że będziemy jeszcze długo je oglądać. :wink: Mój ulubiony to komiks z aktualnego numeru, gdzie Activision obmyślało, jakie gadżety będą rzucać fanom CoD MW 3 na gamescom. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię rysunki Otisa i Lenca (wiem, wiem tu mówimy o rysunkach Otisa ;-p ). Ostatni tipsomaniak bardzo fajny, ale pożarłem go zdecydowanie za szybko. Osobiście zamiast porad o PC wolałbym całą książeczkę z komiksami ;-p Bez obrazy Otis, ale sercem jestem jednak z Klarą ( w końcu to płeć przeciwna do mojej ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego rysunki sa jak najbardziej dobre, czytam każdy jego "komix" w cd-action. Dosłownie każdy, bo każdy jest znakomity. Podoba mi się styl rysowania, oraz humor, który po prostu śmieszy. Naprawdę robi kawał dobrej roboty. I jestem jak najbardziej za, aby tych rysunków było coraz więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też podobają się rysunki Otisa. Są świetnym uzupełnieniem do newsów z CDA i zabawnie je obrazują. Wykonanie techniczne też jest niczego sobie. Chciałbym, aby więcej jego prac było zamieszczanych w piśmie, bo teraz jest ich trochę za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że komiksy autorstwa Otisa są naprawdę świetne, humor w nich jest na dobrym poziomie i kreska jest miła dla oka, poza tym autor dobrze sobie radzi z karykaturami, za co również należą mu się pochwały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...