Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Jak dla mnie to można by było zrobić tak: dwa filmy w roku: na przykład w XIII numer i urodzinowy, albo XIII i któryś wakacyjny. Z filmami tak jak z grami się nie dogodzi, ale Blair Witch Project zrobił u mnie w domu furorę:D W zasadzie nie ma większych szans na wielkie hity ale tak jak w przypadku gier są filmy może mniej znane ale porządne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów raczej nie powinno być, jak już to od święta, jak Wam się uda wyrwać coś naprawdę porządnego. Bo z grami to jeszcze jakoś, ale jak dacie fil to będzie się podobał 30% czytelników, a reszta uzna go za badziewność.

Poza tym filmy można pożyczać od mamy, babci, starszej siostry które czytają takie babskie pierdoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę dostać jakąś nową giere niż nowy film.To pismo o grach a nie o filmie.Komuś mało filmów?W kioskach jest pełno czasopism z filmami(i nie chodzi tu wcale o "Panią domu" cz "Naj").

A czy jest szansa na danie drugiej dvdki??

Takie pytania daje się na forum "Pytania do redakcji" a nie tutaj. A zresztą masz 2 DVD. 2 w 1 ale masz.

nie pisz 2 postów pod rząd, uzywaj przycisku "zmień" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem dobry pomysł z tymi filmikami zwłaszcza że teraz na DVD zmieści się filmik i gierka i bonusy , demka etc.wogóle cód miód ;P

Osobiście jestem na tak filmom na CoverCD no ale nie za często bo czytelnicy jeszcze by się przyzwyczaili i by było :wink:

Raz na 3 miechy to by było coś.

PS. Wydaje mi się że kiedyś przeglądając pismo wspomniano coś o Grunge Zone w AM . Wtedy nie zwróciłem uwagi ale teraz interesuje się taką muzyką więc powiedzcie mi drodzy forumowicze czy mi się tylko wydawało czy ów koncik w AM Istnieje(istniał?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te wszystkie "kobiece" pisemka dają czasem naprawdę dobre - ostatnio gdzieś widziałem Kill Billa, kiedyś był nawet Bruce Wszechmogący.
"Kill Billa" dodawał "Dziennik".

Moim zdaniem film to zły pomysł. Skoro średnia wieku czytelnika to 13 lat, to film dla tego przedziału wiekowego to:

"Smerfy" - w teorii

"Gwiazdy Playboya 4" - najbardziej pożądany przez odbiorcę w tym wieku

"Godzilla" - film neutralny, który jest skierowany do nizin intelektualnych (jaszczurka z gumy atakująca Tokio to w sumie i tak mądra koncepcja jak dla Japończyków... ale w Polsce?) ; nieźle wpasuje się w średnią wieku, nie ma scen nieodpowiednich dla dziecka...

... tyle tylko, że to badziew, którego nie warto oglądać, bo niczego mądrego nie wnosi. Więc po co po raz kolejny dodawać coś podobnego do pisma?

Średnia wieku czytelników CD-Action to 13? :shock:

Filmów o grach jest dużo, moje przykłady miały za zadanie pokazać na jak dobry filmy jest stać "gazetę/magazyn", mając na celu uświadomić, że zapewne CD-Action stać na nowe/lepsze adaptacje znanych gier!

Godzilla była pierwszym filmem w CD-A w ogóle, wspólnego z grami PC miała nie wiele... a i poziom atrakcyjności filmu nie był za wysoki. Zresztą... w porównaniu z adaptacjami komiksów- które niemal na każdym kroku są kultowe, te z gier prezentują poziom... Żenujący!

No bo jak to wygląda?

Barman, Spider-Man, SinCity, Hellboy… - filmami niemal doskonałymi w swojej kategorii.

A Tomb Raider, BloodRayne, Alone in the Dark, Doom...? No fakt... Jedynka Tomb Raidera nie była najgorsza, dopowiem, że nawet mi się podobała :) ale reszta? Heh.. Dlaczego nie dopuszczą (bądź nie pokusi się o to) Petera Jacksona do stworzenia adaptacji?

Mimo wszystko: pełnometrażowe filmy w CD-Action powinny pojawiać się częściej… ok. 2 rocznie… fakt, wybór jest mały, ale wystarczający… równie dobrze w CD-A mogły by być seriale… jak chodź by Turtlesy, czy Mario… no dobra, z tym Mario to przesadziłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tradycjonalista ze mnie (do tej pory chlipię, że "tylko na DVD";) i uważam, że filmy to nienajlepszy pomysł.

Zresztą wystarczy chwilkę zastanowić się nad różnorodnością gustów (lub ich braku) waszych czytelników... i już się wie, że jaki film byście nie dali to i tak macie przegwizdane.

Z grami jest troszkę łatwiej.

Rozpisałbym się bardziej ale szefostwo krąży, wybaczcie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadazam sie z przedmówcą. Wydaje mi się, że filmy to nie tutaj. Powód jest prosty: film to jedna(albo i więcej)gra mniej. A ludzie kupujący CDA chyba bardziej oczekują gier. Pozatym filmy łatwiej jest zdobyć żeby sobie obejrzeć. A np. dla mnie CDA to jedyne źródło gier, w które gram...filmy mam z wypożyczalni. Choć taka inicjatywa jak np. Gra i film Kroniki Riddica albo King Kong filmowy i normalny byłaby godna pochwały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy powinny w CD-Action być. W końcu to pismo dla graczy, a gracze lubią czasem coś pooglądać. Szkoda, że od czasu "the blair witch project" z pismem nie ukazał się żaden film. :( Tamten film był na prawdę niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w CDA -tak,ale jeśli cena pisma nie pójdzie w góre i tak jak do tej pory będą 3 pełne wersje gier.Dlaczego ? bo to podobno jest pismo o grach i troche o sprzęcie,jeśli bedę chciał film to sobie kupie Tine lub Naj.

Tak! Bardzo pięknie.Tylko po co się tak ograniczać?!Film to bardzo dobra sprawa jeśli oczywiście jest dobry(np.Cube- koszerne, ale dobre).

P.S

Czy taki np.''Dziennik" jest gazetą, która ma za zadanie dawanie filmów dvd?

Nie?! No właśnie ,NIE! Mają dzięki temu większy zarobek,i to pozwala dawanie lepszych dodatków i monopolizowanie rynku, myśle ,że właśnie po to dają filmy w Tinach i takich tam.A że dadzą film w naszym ulubionym czasopiśmie- nie mam nic przeciwko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...