Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Cos mi sie zdaje, że niedługo sytuacja filmów na łamach CDA sie poprawi. Firma pozbyła się ciężaru jakim był w ostatnim czasie CDA 4CD, bo coraz mniejszy naklad wiazał sie z jego zawyżonymi kosztami wydruku, a popyt również był coraz mniejszy. Teraz DVD jest standardem lecz znając CDA zaraz coś wymyślą dla "pionierów". Czyli 4DVD dla prenumeratorów, potem raz na jakiś czas (święta, trzynastki i rocznice) dla każdego, aż w końcu na stałe będzie wersja 4DVD. Aż sie patrzy jak na tej dodatkowej płytce będą gościć filmy. Nie na wszystkich ale zapewne tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie filmy powinny być co numer. Przecież gracze lubią filmy, a to jest pismo dla graczy.

Idąc twoim tokiem rozumowania mozemy dojść do wielu rzeczy. Można dodać płytki z muzyką, bo gracze lubią muzykę i torebki herbaty, bo gracze lubią herbatę i jakiegoś batonika, bo gracze lubią batoniki. Rozumiesz? no...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac tym tokiem rozumowania, to batoniki ani herbata raczej nie obniza jakosci gier, ani nie zabiora miejsca na DVD, wiec moglyby byc. A gracz tez czlowiek, jesc i pic musi, wiec tym bardziej. Choc bardziej wskazana by byla kawa na dlugie noce z grami z CDA. Mozna dodac tez probke szamponu, bo glowe tez myc trzeba :P

Konczac offtopa, to filmy - jak najbardziej, ale tak raz na pol roku by starczylo. I nie musza byc zwiazane z grami. Czyli tak jak niektorzy proponowali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pamiętam w CDA jakiejś naprawdę słabej gry. Wszystko to kwestia gustu - coś co podoba się tobie, nie podoba się innemu (stąd naskakiwanie na obiektywność redaktorów CDA). Jest DVD9 - a skoro tak można dać jedną grę + film i ziny (nie wiem czy będzie jakieś miejsce na dema).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy mogly być dawane zamiast niektórych gier które są slabe :)

Wiesz, dla innych gra może być "be", dla drugich "cacy". Niestety ale w tym przypadku nie da się zrobić stosownego "podziału"...

Ale film mógłby być dawany zamiast gry. W CDA przeważnie są 3 gry i zamiast jednej gry dałoby się wtedy film. Wtedy i wilk syty i owca cała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś film co pół roku by był mile widziany. Tylko bez szajsów proszę.

Dla mnie nie ma filmów szajsów... chodź są co niektóte takie głupie, ale w większości KAŻDY film mogę oglądać :) Wsześniej napisałem jaki bym najchętniej film obejrzał...

swoją drogą - CD-Action chyba stać na pożądne filmy? Skoro te wszystkie "kobiece" pisemka dają czasem naprawde dobre - ostatnio gdzieś widziałem Kill Billa, kiedyś był nawet Bruce Wszechmogący. A myślę, że moja poprzednia propozycja na film nie jest zbyt kosztowna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś film co pół roku by był mile widziany. Tylko bez szajsów proszę.

Zależy co dla Ciebie jest szajsem. Dla Ciebie coś może być fajne a dla innych szajsem itp.

Może zrobimy referendum w tej sprawie :?: :lol:

Żartuje :wink:

Jeśli miałyby już być jakieś filmy to takie które są znane i nawet lubiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pamiętam w CDA jakiejś naprawdę słabej gry. Wszystko to kwestia gustu - coś co podoba się tobie, nie podoba się innemu (stąd naskakiwanie na obiektywność redaktorów CDA). Jest DVD9 - a skoro tak można dać jedną grę + film i ziny (nie wiem czy będzie jakieś miejsce na dema).

I z tym też można by polemizować- są gry słabe (np. Maluch Racer- fanów widać ma, bo by następne części nie wychodziły), które mają fanów, a mało kto nie zaprzeczy, że gra jest żałosna.

Co do filmów, to już takie, które są oparte na grze, albo na którego podstawie zrobiono grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Dla mnie filmy są do przyjęcia jedynie jako urozmaicenie, nie częściej niż 1, góra 2 na rok. Trzymałbym się filmów okołogrowych, gusta są bardzo różne, ale gry zdecydowaną większość czytelników CDA na pewno interesują. Sporo miejsca trzeba na taki film poświęcić (a o takowe, mimo DVD9, czasem ciężko - vide 13/06), więc jeśli filmy, to rzadko, dobre i nie takie, które sie raz ogląda bez specjalnych emocji. Tomb Raider chyba warty jest przemyślenia. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te wszystkie "kobiece" pisemka dają czasem naprawde dobre - ostatnio gdzieś widziałem Kill Billa, kiedyś był nawet Bruce Wszechmogący.

"Kill Billa" dodawał "Dziennik".

Moim zdaniem film to zły pomysł. Skoro średnia wieku czytelnika to 13 lat, to film dla tego przedziału wiekowego to:

"Smerfy" - w teorii

"Gwiazdy Playboya 4" - najbardziej pożądany przez odbiorcę w tym wieku

"Godzilla" - film neutralny, który jest skierowany do nizin intelektualnych (jaszczurka z gumy atakująca Tokio to w sumie i tak mądra koncepcja jak dla Japończyków... ale w Polsce?) ; nieźle wpasuje się w średnią wieku, nie ma scen nieodpowiednich dla dziecka...

... tyle tylko, że to badziew, którego nie warto oglądać, bo niczego mądrego nie wnosi. Więc po co poraz kolejny dodawać coś podobnego do pisma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...