Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Maniek
Filmy w CD-ACTION :?: Świetny pomysł :!:

Godzilla mi się podobała, a MK: Conquest tak sobie, ni to nie grzeje, ni to nie ziębi...

Oj, nie mówcie, że nie bylibyście zaskoczeni, gdyby w następnym CDA pokazał sie Matrix: Reactivation ;)

Ja chyba bym ze szczęścia udawał gołębia i wyleciał prze okno mojego mieszkania, które jest na czwartym piętrze :lol:

Gdybys wyskoczyl z 4 pietra to bys sie duzo nie naogladal... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponowal takie filmy (czasami nierealne do zlatwienia, ale...):

Niesmiertelny (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc...)

Obcy (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc... ;)

Braveheart (najlepiej jedyn... tfu... to nie tu ;)

A "Gwiezdnych Wojen" bys nie chcial przypadkiem? ;) Bo Lucas tak to bezskutecznie probuje wepchac wszystkim czasopismom, to bysmy wzieli za doplata. ROTFL :P

A teraz na powaznie - chce Lamborghini, Harleya i tresowanego niedzwiadka (wiem, ze to czasami nierealne do zalatwienia, ale...) :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
Ja bym zaproponowal takie filmy (czasami nierealne do zlatwienia, ale...):

Niesmiertelny (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc...)

Obcy (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc... ;)

Braveheart (najlepiej jedyn... tfu... to nie tu ;)

A "Gwiezdnych Wojen" bys nie chcial przypadkiem? ;) Bo Lucas tak to bezskutecznie probuje wepchac wszystkim czasopismom, to bysmy wzieli za doplata. ROTFL :P

A teraz na powaznie - chce Lamborghini, Harleya i tresowanego niedzwiadka (wiem, ze to czasami nierealne do zalatwienia, ale...) :)

Pozdrawiam!

otóż mam pomysł- sprubujmy wymyślić jakiiś stary, dobry film, na który CDA nmie wyda fortuny, a wszyscy bęą happy. Może coś Monty Phytona? może Graal> Może Żywot Briana? Chyba, że to też za drogie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jestem przeciw, a nawet za - by strawestować znaną sentencję :) Z jednej strony wolę więcej miejsca na rzeczy ściślej związane grami, ale od czasu do czasu nie byłoby źle - mniej więcej raz na rok. Może być pod choinkę 8) Jest wiele filmów, które chciałbym dostać z CDA, ale wiem, że nie ma sensu ich wymieniać 8) Byleby stały na wyższym poziomie niż ostatni... choć niżej chyba nie można (IMHO). :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponowal takie filmy (czasami nierealne do zlatwienia, ale...):

Niesmiertelny (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc...)

Obcy (najlepiej jedynka, ale inne tyz moga byc... ;)

Braveheart (najlepiej jedyn... tfu... to nie tu ;)

A "Gwiezdnych Wojen" bys nie chcial przypadkiem? ;) Bo Lucas tak to bezskutecznie probuje wepchac wszystkim czasopismom, to bysmy wzieli za doplata. ROTFL :P

A teraz na powaznie - chce Lamborghini, Harleya i tresowanego niedzwiadka (wiem, ze to czasami nierealne do zalatwienia, ale...) :)

Pozdrawiam!

otóż mam pomysł- sprubujmy wymyślić jakiiś stary, dobry film, na który CDA nmie wyda fortuny, a wszyscy bęą happy. Może coś Monty Phytona? może Graal> Może Żywot Briana? Chyba, że to też za drogie...

A moze kiler(oczywiscie jedynka bo 2 byla slabsza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmom w CDA - nie! :twisted:

Czemu? Dwa jakie były nie były najwyzszych lotów... Godzilla jest kultowa, ale większość chyba średnio ją lubi. Mortal Kombat - pierwszy był dobry, a te inne... Nie maja stylu, klasy i klimatu.

Gdybyście dali coś naprawdę dobrego, to byłbym za (wspominany Niesmiertelny itp.). Ale że nie dacie, bo - spójrzmy prawdzie w oczy - nie stać was :roll: . I nikt wam nei sprzeda :lol: .

Za to jestem za muzyką w CDA. Soudtracki z gier - genialny pomysł :). Na początek proponuję HOMM III 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmom w CDA - nie! :twisted:

Czemu? Dwa jakie były nie były najwyzszych lotów... Godzilla jest kultowa, ale większość chyba średnio ją lubi. Mortal Kombat - pierwszy był dobry, a te inne... Nie maja stylu, klasy i klimatu.

Gdybyście dali coś naprawdę dobrego, to byłbym za (wspominany Niesmiertelny itp.). Ale że nie dacie, bo - spójrzmy prawdzie w oczy - nie stać was :roll: . I nikt wam nei sprzeda :lol: .

Za to jestem za muzyką w CDA. Soudtracki z gier - genialny pomysł :). Na początek proponuję HOMM III 8) .

ej jak teraz daja 4 plytki to moga od czsu do czsu dac jakis fajny film(na 2 plytach) na plycie DVD(tez od czasu do czasu)upchnac denma i bonusy a na czwartej plytce jakas gre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy są dobre. Powinny być, byle nie za często. Raz na pół roku w zupełności wystarczy. I Godzilla i MK są fajne. Tyle że Conquest to w rzeczywistości był pierwszy odcinek serialu. Sam serial był niezły, ale zakończenie mial debilne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
dajcie Matrixa 3

I władcę Pierścieni 15!

stary tylu ksiazek J.R.R Tolkien nie napisl

Wiem, zanim każdy frajer na świecie deklarował miłość do Władcy, ja przeczytałem niemal wszystkie ksiąŻKI Tolkiena, nic niie wiedząc o filmie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie Matrixa 3

I władcę Pierścieni 15!

stary tylu ksiazek J.R.R Tolkien nie napisl

Wiem, zanim każdy frajer na świecie deklarował miłość do Władcy, ja przeczytałem niemal wszystkie ksiąŻKI Tolkiena, nic niie wiedząc o filmie

no wiesz gdyby nie film wielu ludzi by nie wiedzialo ze taka ksiazka wogule istnieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidos

Filmy można umieszczać ,ale dotychczasowe nie przypadły mi do gustu. Z calym szacunkiem dla fanow Godzilii ,ale no coż dla mnie ten film nie prezentuje wysokiego poziomu. Jest może dobry ,ale chyba tylko dla dzieci. Mortala lubię ,serial całkiem ,ale to znowu nie to. Tak szczerze ,może niech nie będą filmy tylko związane z grami ,bo te poza chlubnymi wyjątkami są delikatnie mówiąc ,słabe. Choć oczywiście zdarzają się perełki.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość help_me

EEEEEeee filmy w CDA całkiem,całkiem pomysł...a co do czestotliwosci filmow,jezeli beda sie pojawiac takie "super produkcje" jak "powrot Godzilly"to lepiej sobie to darować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Mortal to kult , klasyka i ja się na tym wychowałem, więc proszę mi tego nie obrażać!

Filmy, a i owszem jak najbardziej, raz na 7 miesięcy bardzo chętnie, jednak nie częściej. To nie FILM Action. Miłe jets jako prezent, urozmaicenie, ciekawostka, a nie jako niemal stały element, droga redakcjo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack

A ja Wam filmy (i muzykę) odradzam. Powód jest prosty: nie życzę Wam źle, ale w gusta to łatwo Wam utrafić nie będzie. A to dopiero pierwszy z problemów.

Na aktualne przeboje kinowe stać chyba tylko HBO - odpada więc wszystko co pojawiło się w kinie w ciągu ostatnich 2-3 lat (wliczając wspaniała "Fridę", co ją polecam). Pozostaje więc kino starsze. A takie filmy wielokrotnie już pojawiały się na ekranach telewizorów, o kasetach już nie wspominając.

No, ale jeśli nie boicie się takiego ryzyka - pozostaje życzyć powodzenie. Osobiście sugerowałbym zamieszczenie jakiegoś dreszczowca lub filmu science-fiction. Na ten przykład "Egzorcystę", "2001: Odyseję kosmiczną" i "Bez ostrzeżenia" (zwłaszcza ten ostatni).

Ale pewnie i tym razem wymieniłem filmy, których cena nęcić może jedynie połączone siły HBO i Canal+... no nic, chciałem dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

Mnie film się podobał. I jestem za, bo gry są (sorry dla redaktorów) nienajlepsze i ja ich nieinstaluje:) SZkoda czasu. A film obejżałem zaraz jak kupiłem nowe CDA.

Jestem żeby było więcej DVD-Action. wtedy będzie więcej miejsca i na gry i na filmy. Wiele osób w polsce ma DVD ale nie ma gier. Są filmy ale dvd stoi niewykożystane a tak dzięki cda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzilla była extra!! Ale dla mnie pewnie dlatego, że jak miałem 6 lat to oglądałem codziennie Godzilla vs. Hedora, vs. Gigant, vs. Motra, vs. Gidora itd. itd. Ale Mortal Kombat był słaaby jak dla mnie. Ja od początku nie trawiłem tych mortali. Takim dobrym filmem byłby np...hm..jakiś SF dobry. Nieeewiem sami coś wymyślcie :D Ale pomysł z filmami jest naprawde dobry. Tak co 3 miechy byście coś dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...