Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SmiesznyGosc

Batman: Arkham Asylum GOTY - Steam, spolszczenie

Recommended Posts

Witam. Kupiłem na Steamie Batmana: AA GOTY. Jest on po angielsku, a w właściwościach nie widziałem możliwości zmiany na język polski, a wersja pudełkowa jest przecież po polsku. Więc moje pytanie brzmi czy można jakość spolszczyć tę grę?

Link to comment
Share on other sites

Odkopuję temat, jako że gra jest teraz w promocji na steamie. Da się ją kupić w wersji pudełkowej po polsku, więc jakoś spolszczyć powinno się dać. Spolszczenie do zwykłej wersji, nie GOTY, niestety nie działa. Ktoś ma jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Witam rozwiązałem problem napisów. Ściągacie te pliki http://turbobit.net/...baa-pl.zip.html instrukcję macie w arciwum i grę uruchamiamy za pomocą ShippingPC-BmGame.exe nie launcherem ponieważ wtedy on zapewnię w pliku UserEngine.ini zmienia z powrotem z pol na ini. U mnie gra jest już po polsku.

Steam może być online teraz wiadomo nie wolno uruchamiać przez launcher.

Link to comment
Share on other sites

Witam rozwiązałem problem napisów. Ściągacie te pliki http://turbobit.net/...baa-pl.zip.html i grę uruchamiamy za pomocą ShippingPC-BmGame.exe nie launcherem ponieważ wtedy on zapewnię w pliku UserEngine.ini zmienia z powrotem z pol na ini. U mnie gra jest już po polsku.

Steam może być online teraz wiadomo nie wolno uruchamiać przez launcher.

A działają ci osiągnięcia?, bo mi niestety nie wskakują, kiedy gram po angielsku wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Tak działają mi osiągnięcia, wyskoczyły mi narazie tylko błędy przed poziomami ze strachem na wróble i muszę przejść na chwile na angielski po etapie można spokojnie wrócić na polski.

PS: wole się upewnić robiliście jak w instrukcji w archiwum ?? ja tylko podałem sposób żeby nie przeskakiwało na ENG z powrotem

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie tej informacji nie znalazłem i cały czas zmieniałem w katalogu steam, oczywiście bezskutecznie, a chodzi o to. że


W pliku C:\Users\XXXX\Documents\Square Enix\Batman Arkham Asylum GOTY\BmGame\Config

UserEngine.ini zmiana Language=int na Language=pol

GRĘ uruchamiamy przez "c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Asylum GOTY\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe"

Tak, robiłem wszystko tak jak jest w instrukcji confused_prosty.gif Znalazłem jeszcze inne spolszczenie w którym był dodatkowo jakiś fix do wersji GOTY ale również nie pomogło...

Mógłbyś podzielic się tym fixem??

Mi wersja ze steam działa po wgraniu plikow spolszczenia i zmianie jak wyżej, ciekawi mnie czy fix poprawia te etapy przy których trzeba przełączać na eng

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem wszystko jak trzeba tylko co z tym fixem zrobić? gdzie go skopiować? Wypakowałem pliki do folderu podmieniłem linikję language=pol i jeszcze trzeba skopiować fix. Ale gdzie go umieścić?

Dobra chyba mi się udało ale tekst zmienił się na kwadraciki. Co zrobić teraz?

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie trzeba tak się bawić wystarczy raz zmienić jeden plik i póżniej można normalnie odpalić grę nawet poprzez launcher.

Ściągamy spolszczenie Klik zawartość wypakowujemy do głownego katalogu z grą. Teraz wchodzimy do katalogu z grą \ BmGame \ Config i szukamy pliku Installer.ini

W nim zmienimy Language z int na pol i po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

W ten sposób właśnie robiłem i nie działało. Gdy w końcu zadziałało to pojawiły się kwadraciki. Więc zdecydowałem się grać po angielsku i może kiedyś uda mi się przejść grę po polsku. Np. pożyczyć wersję nie goty, kupić (np. za gorsze w promocji) lub pomęczyć się kiedyś z tym spolszczeniem. Ale aktualnie wolę pograć i cieszyć się genialną grywalnością.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...