Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmiesznyGosc

Batman: Arkham Asylum GOTY - Steam, spolszczenie

Polecane posty

A cały folder z moje dokumenty usunęliście ?? wiadomo czyta wam starą konfiguracje usuńcie go i tak save nie tracicie bo macie na stream-ie.

Skoro zmiana w Batman Arkham Asylum GOTY\BmGame\Config pliku Installer.ini nic wam nie dała to zmieńcie też w tym samym folderze ale w pliku Launcher.ini schodzimy trochę niżej i szukamy default=Int zmieniamy na Pol potem jeszcze folder

Batman Arkham Asylum GOTY\Engine\Config plik BaseEngine.ini szukamy w nim Language=int i zmieniamy na pol robimy to przy wyłączonej grze i kliencie stream.

Macie filmik specjalnie zrobiłem https://www.youtube.com/watch?v=T4Vd-zQggPw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą orientuję sięm może ktoś, czy Cenega zamierza coś z tym fantem zrobić, jeśli chodzi o polską wersję Batman: AA na Steamie? Bo kiedyś nabyłem wersję pudełkową, a obecnie gra wymaga Steama, z tym że dostajemy od razu wersje Goty, która nie posiada w opcjach wyboru języka PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem spolszczenie STĄD, wypakowałem do folderu z grą, w pliku installer.ini, który znajduje się w \Steam\steamapps\common\Batman Arkham Asylum GOTY\BmGame\Config zmieniłem z Language=int na Language=pol i wszystko działa. Warto zauważyć że przy sekwencjach gdy Batman ma halucynacje i musimy unikać wzroku monstrum gra crashuje. Ale wystarczy zmienić znowu z Language=pol na Language=int przejść etap i znowu zmienić na Language=pol :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@ Ja pisałem że są błędy przy strachu na wróble grę już przeszłem całą po polsku no oprócz tych momętów co powyżej wymieniłem. Nie wiem czym są spowodowane te błędy jak ,,moja'' metoda u mnie działa a u innych nie czy jak tu wymieniacie grzebanie w innych plikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą orientuję się może ktoś, czy Cenega zamierza coś z tym fantem zrobić,

Nie zamierza, pisałem do nich to odpisali że wersja GOTY nie jest od nich i nie mogą mi pomóc.

Na zamieszczonym przez zemnie filmiku gra działa normalnie cały czas tylko w 3 momentach jak się nie mylę był crash przy 11% potem przy 27 i 47. Były to momenty walki z bosem tym że trzeba go oślepić. Jak wywali wam crash-a zmieniacie na int przechodzimy i potem znów zmieniamy na pol.

Szukałem zmieniałem różne ustawiania i nic mi to nie dało, może kiedyś ktoś coś wymyśli na dzień dzisiejszy trzeba zmieniać język.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...