Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Chronicles of Riddick (seria)

Polecane posty

Jeszcze zobaczymy jak to będzie. Póki co Micro zapowiada Vistę jako system dla graczy a XP będzie supportowany ale jako system dla celów biurowych itd. :?

Ale może przynajmniej potężnie okrojoną wersje DX 10 która pozwoli odpalac nowe gry (a np. nie da obsługi nowych efektów) dostaniemy... Bądźmy dobrej myśli. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D cuż powiedzieć =] Jak sama nazwa wskazuje, jestem wilekim fanem tej gry =] cóż dodać, bardzo ładna grafika, bardzo dobre sterowanie, nieraz zły widok z kamery niezbyt trafny, świetna fabuła, To jest FPS który kazdy sznujacy sie gracz FPS-ów musi zagrac, Czekamna poparcia i Bluzgi :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddicka darzę sentymentem jako twardego anty-herosa, przy czym zaznaczam że opinia nie wzięła się z tragicznych IMO filmowych Kronik, a ze świetnego Pitch Black (polecam!). Niedawno miałem okazję zapoznać się z grą (krótko co prawda). Ten klimat więzienny bardzo wciąga (a te maszyny do leczenia... auć...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gierka. Wspaniały klimat więzienny, poprostu czujesz jak byś tam był. Więźniowie, straźnicy, całe Butcher Bay. Grafika nadal cieszy oko, a sterowanie też jest dobre.

To jest FPS który kazdy sznujacy sie gracz FPS-ów musi zagrac

Popieram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna, przeszedłem ją niedawno, a grafiką zachwycałem się prawie jak przy najnowszych hitach. Podoba mi się w nie, że można ją przejść na kilka sposobów - wejść i wszystkich wyciąć, wejść chować się w cieniach i wszystkich wciąć, porozwalać wszystkie źródła świetła(jeśli jest to możliwe) i wszystkich cichaczem wyciąć, albo to samo i nikogo nie wycinać. Osobiście preferuje wariant przedostatni :D . Gierka świetna, tylko krótka i na poziomie trudność średnim(tylko na nim grałem) trochę zbyt łatwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilo zakupiłem w sklepie tą grę Kroniki Riddicka - Ucieczka z Butcher Bay i jestem z niej bardzo zadowolony z ceny jako za nią zapłaciłem i z jakości jak ta gra posiada.

Kiedyś ta gra nie mogła mi się odpalić, bo miałem słabego, procka ale obecnie zmieniłem sobie go na lepszego

Zainstalowałem i gra chodzi na najwyższych detalach o rozdzielczośći1024x768 nic się nie tnie chodzi wprost elegancko.

Co do gry ma świetny klimat połączenie kilku gatunków w jednym? •Grafika wprost zachwyca fabuła może nie należy do wybitnie dobrych, ale jak na tego typu gier jest ciekawa i tajemnicza sposób ukazania wydarzeń sprzed ekranizacji dwóch filmów z głównym bohaterem jest imponujący.

Jak bym miał oceniać i recenzować tę grę to dałbym?9+/10......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kronik riddicka to powiem jedno, gra jest świetna

niestety nie grałem u siebie i nie przeszłem całej( za stary open GL :( )

ale bardzo mi sie podobało

może nie jest to gra równie klimatyczna co Pitch Black ale świetne

zastanawiam sie kiedy zrobią 2 ( i kiedy nakręcą 3 część)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra po prostu mistrzowska, bo doskonale wpasowuje sie w klimat filmow i przedstawionego tam swiata. Swietne wykonanie, ja gralem jeszcze na starym kompie z Radkiem 9550 to troche cielo ale co tam :D Szkoda ze raczej nie ma szans na jakas kontynuacje, bo tez nikt nie rozwija np uniwersum filmu czy cos. Ale jako, nawet jednorazowe, dzielo jest po prostu genialna 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ozzi, zamiast wywalać kase na gry, to na twoim miejscu lepiej kupiłbym słownik ortograficzny.

A niech to, taką mam chęć wrócic do tej znakomitej gry, a mój komputer się z nią nie lubi. :(

Ups sorry, dzięki że zwróciłeś mi uwagę mam problemy z ortografio, ale to nie powód żeby ze mnie się nabijać proste?

edit;błędy poprawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakąkolwiek kontynuację raczej bym nie liczył. Ta gra jest prequelem wszystkich filmów z Riddickiem. Czyli kolejność taka:

1. Escape From Butcher Bay.

2. Pitch Black.

3. Dark Fury.

4. Chronicles of Riddick.

Chyba niczego istotnego nie pominąłem. I tak, jak nayem napisał nikt nie rozwija tego uniwersum. Z kolei wymyślanie czegos na siłę też nie ma sensu. Z takiej gry mógłby wyjść jakiś gniot.

Kroi sie dosc wypasiona reedycja jedynki(...)

Czy ta reedycja to na konsole czy na pc też? Bo ja nic o tym nie słyszałem.

(...)ale to nie powód żeby ze mnie się nabijać proste?

Ależ ja się nie nabijam. Tu się nie ma z czego nabijać. Po prostu pracuj nad tym a w końcu przestaniesz błędy sadzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reedycja chyba na next geny i PC ale ostatnio cos przycichlo w temacie. Starbrezze ostro pracuja nad nowym Darknessem wiec pewnie dlatego cisza w temacie Riddicka

O PC nie było mowy z tego co wiem (zreszta jak i w przypadku The Darkness..l.). A gra ma rozbudować Escape od 40% do 60% + dodać multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kontynuacji Darknessa! I bardzo dobrze bo The Darkness to kawal swietnego FPSa :D
. Starbrezze ostro pracuja nad nowym Darknessem wiec pewnie dlatego cisza w temacie Riddicka
No Darknessa to mogliby pecetowcom wydac bo to kawal wypasionego FPSa ze swietnym scenariuszem

Eee... takiego offtopa jeszcze nie widziałem.... :shock: :?

Co do Riddicka - oglądałem filmy duzo czytałem i może skuszę się na reedycję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafcio to zglos do moderacji zamiast wydluzac jeszcze tego oftopa jesli taki z Ciebie forumowy szeryf z Texasu :D

Po za tym tylko post o Darknessie na PC byl oftopem, wczesniejsze dotyczyly wznowienia jedynki i tego co robi teraz Starbreeze a nie robi kontynuacji Riddicka ( Przynajmniej oficjalnie ) wiec nie wiem o so si chosi tak jakby? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, super, super i super gra!!!

Riddick jest świetny i podoba mi się jako taki twardziel i cwaniak.

Świetny klimat więzienia (bez żadnych ugrzecznień :twisted: )

Świetna walka wręcz, która daje dużo frajdy,

Świetna grafika która jest świetna nawet na moim złomie,

Świetne skradanie się,

Ale gra mogła by być jeszcze o wiele dłuższa i bardzo szkoda, że taka nie jest. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym to polega, czy gra się podoba, czy nie, ale pomimo tych wszystkich zachwytów i peanów na jej cześć, gra przyciągnęła mnie do monitora tylko na jakieś 3 godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachwyty są dlatego, że grając w tą grę nie ma się uczucia, że tozwykły fps. Fajne dialogi i audio i przede wszystkim fajny pomysł na grę :)

Spodobała mi się do tego stopnia, że jak ją przeszedłem to postanowiłem obejrzeć pitch black 1 i 2 :)

Szczególnie w początkowej fazie gra sprawia wrażenie tak fajnej, że nawet późniejsze walki z potworkami w podziemiach, mimo iż kiepskie, nie psują wizerunku gry.

Jak dla mnie to jedna z oryginalniejszych produkcji. A przyznam, że wcześniej nie grałem (w sumie nie wiem czemu :P), a postanowiłem zagrać po tym jak w jakimś komentarzu ktoś powoływał się na tę grę, jako jedną z lepszych.

(...)Świetna grafika która jest świetna nawet na moim złomie(...)

Z tego co mi wiadomo w momencie wydania gry, mało który komputer mógł udźwignąć ją bez żadnych zaciachów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Świetna grafika która jest świetna nawet na moim złomie(...)

Z tego co mi wiadomo w momencie wydania gry, mało który komputer mógł udźwignąć ją bez żadnych zaciachów.

Mój złom to 1 ghz, 512 mb ram, Radeon 9250 i gram na najwyższych ustawieniach a gierka haczy się troszeczkę tylko podczas np. strzelania z miniguna do 2 riotguardów którzy bez przerwy odpowiadają ogniem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...