Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FaceDancer

Shogun 2: Total War

Polecane posty

Poszukuję kogoś do gry w kampanię multiplayer. Dowolnie czy będzie to coop albo normalna, w której gracze mogliby rywalizować. Obecnie mało kto gra w kampanię, a większość ludzi bawi się w avatara. Niestety akurat mało moich steamowych znajomych ma Shoguna 2, a jak wiadomo najlepiej grać ze sprawdzonymi ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie spróbował kampanii dla dwóch graczy. Osobiście wolę versus, ponieważ wtedy obaj gracze walczą dwiema armiami przeciwko sobie i żaden z nich nie jest wtedy bezczynny. Godziny i dni możemy umówić, jak już się ktoś znajdzie. Walka cały czas z komputerem jednak potrafi się zrobić schematyczna, a przeciwko człowiekowi w bitwie i na mapie kampanii może być bardzo, bardzo ciekawie (wspominam tutaj Napoleona).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś do pogrania kampanii/bitew (z nastawieniem na to pierwsze) po multi. Mogę również dołączyć do jakiejś większej grupy regularnie grających osób. Oprócz shoguna mogę pograć tez w napoleona bądź empire. W serie gram od około 8 lat, wiec jakieś doświadczenie mam, jednak jeśli chodzi o multiplayer bliżej mi do żółtodzioba ;] kontakt najlepiej poprzez steam (http://steamcommunity.com/profiles/76561198043832472/), albo PM na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...