Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario21211

Geforce

Polecane posty

Jaka karta Geforce by pasowała do mojego komputera Płyta główna: foxconn P4 G31MX-K G31+ICH7 S775 OEM Procesor:intel

dual core E2200 2.2/1M/800 BOX

Pamięć: 3gb Karta grafikii :Geforce 8400GS Model:EASYTOUCH SPEED

E2200/3/500/8400-256/DRW Jak wiecie pisałem ten problem na temat tej karty GEFORCE 8400GS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje model zasilacza

Nazwa: Fever

Model: LC-8400BTX

Jaki zasilacz preferujecie(najlepiej te samej wielkości żeby włożyć do komputera) i kartę graficzną w takim układzie. :happy:

A do modelu lc-8400BTX da się mieć inną kartę graficzną to wymiencie modele. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - do zasilacza podłączysz każdą grafikę, ewentualnie trzeba będzie zastosować jakąs przejściówkę (rzadkość). Do Twojego komputera wsadziłbym TAKI zasilacz, starczy z zapasem, oraz HD4850/GTS250/9800GTX (dwie ostatnie to identyczne karty). Te trzy karty kosztują ~250-300 zł na Allegro, jednak jeśli nie masz tyle pieniędzy - napisz, coś wymyślimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic do rzeczy. Twój zasilacz, to tylko pudełko imitujące zasilacz, jego używanie grozi spaleniem komputera/jego kilku podzespołów i jest obłożone naprawdę dużym ryzykiem. Pierw radzę zaopatrzyć się w porządny zasilacz - KLIK, a dopiero potem myślałbym o nowej grafice (choć GF 9500GT demonem szybkości nie jest...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz utrzyma tego GF9500GT bez najmniejszych problemów, jednak ta karta nie jest demonem wydajności, jeśli mógłbyś wydać trochę więcej kasy, to pewnie udałoby się zdobyć coś ciekawszego, jeśli nie - weź tego 9500gt.

Kupiłem tą kartę 9500GT za 50zł :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...