Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Larthienn

Rozwiązany: Thief 3 Deadly Shadows - utknęłam w teksturach

Polecane posty

moja ciekawość i chęć odnalezienia brakujących 2% do maksimum lootu zaprowadziła mnie w dość nietypowe miejsce. Jest to lokacja w misji, w kaplicy Młotodzierżców, która polega na wykradnięciu pewnego kielicha. miejsce gdzie utknęłam to gzyms po prawej stronie, na przejściu między Świątynią a Fabryką (zanim moja pałka ich dosięgła to był tu jeden hameryta - żołnież i jeden kapłan. Poniżej screeny z problemem...

thief3.jpg

thief32.jpg

jak się uwolnić z tych tekstur? bo wejść udało mi się po skrzyniach, które były zaraz na przeciwko filaru (na drugim screenie niewidoczne, ale po prawej stronie, tuż obok posterunku kapłana i wejścia do fabryki z dołu) na gzyms metalowego dachu, tam doszłam do wniosku, że coś musi być ukryte za beczkami, ale nie mogłam się do nich dostać, więc ruszyłam w prawo na belkę... i tutaj utknęła moja postać... poruszam się tu niesłychanie wolno, nie mogę skakać, ani wstać z kucków... wcześniej kiedy Garrett miał problem z prędkością, albo gdzieś utknął pomagał zapis i wczyt... teraz to jednak nic nie daje:( nadal poruszam się wolno, nie mogę skakać ani wstać... nie mogę też spaść niżej w teksturach, bo przerwa między belką a murem za plecami Garretta jest za wąska. Czy jest możliwość jakoś wyedytować położenie Garreta? żebym chociaż nie była na tej belce... przesunąć go tak ze dwa kroki od ściany... pomóżcie, nie chcę tej misji zaczynać od początku, przez jeden szybki zapis >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde pierwszy raz się spotykam z takim problemem. Podejrzewam że nie ma innego sposobu jak rozpoczęcie misji od nowa bo w plikach konfiguracyjnych Thiefa nie ma żadnej wzmianki o położeniu postaci. Chyba że spróbujesz znaleźć jakiegoś trainera, który daje przechodzenie przez ściany i latanie. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozna odpowiedz, ale zawsze jakas:D zaczelam misje od poczatku, bo co innego mialam zrobic? nie doczekalam sie zadnej porady na forum... teraz jestem o dwie miesje dalej i juz zblizam sie do portu:P

Nie cytujemy postów nad sobą w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-ale po co mi poradnik?O.O nie lubie grac z podpowiedziami albo kodami:P gram juz kolejna misje i ogromna frajde mi sprawia znajdywanie wszystkich lootow poukrywanych na mapach:) to raz... a ten topic jest pytaniem o rozwiazanie problemu, bugu w grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...