Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MatiX2603

Niepoprawny: Crysis 2 - Karta Graficzna, Pytanie o grywalność, z nie spełniającą kartą graficzną

Polecane posty

To tak, jak w temacie. Odnośnie mam kilka pytań co do Crysisa 2. Sciagnałem demo, (żródło : http://pccentre.pl/download/details/Crysis_2_Demo/id=1493 ) i przez zainstalowaniem patrzałem na wymagania. I tak czytam czytam, i widzę, że mam za słabą karte graficzną, ale się tym nie zasmuciłem, i zainstalowałem demo. Gdy klikam 2-krotnie na ikonke Crysisa 2-ójki, pojawia mi się napis : "Twoja Karta Graficzna Jest Nie Obsługiwana Przez tą Grę". W wymaganiach piszę GeForce 8800 lub lepsza, a ja mam GeForca 8600 GT. Ale daję "OK", że się z informacją zapoznałem i zaczełem grać. Gra jak gra, zrobiła na mnie lekkie wrażenie, ale jako fan seri Crysis, zastanawiam czy warto będzie wydać ok.125 zł, na 2, jeżeli (grałem ok.20 min) po jakimś czasie komputer mi się wyłaczy. Ryzykować czy nie ? Aha, zainstalował bym jeszcze raz Crysisa, ale brat mi wykasował instalke. Konfiguracja mojego komputera w moim profilu. Dzięki za odpowiedzi, zależy mi na tym ! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba sam możesz ocenić. Jeżeli nie przeszkadza ci to, że komputer będzie się regularnie wyłączał co kilka minut to kupuj. Ale później nie bądź zdziwiony gdy karta graficzna ci padnie. Ja na twoim miejscu bym nie ryzykował, bo później może się okazać, że gra będzie tylko leżeć na półce i się "kurzyć".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Aha, zainstalował bym jeszcze raz Crysisa, ale brat mi wykasował instalke...."

Rozumiem przez to że masz (miałeś) Crysisa jedynke pirata?

Ale jeżli ci nie przeszkadza że gra się wyłącza i jesteś fanem seri to możesz kupować i najwyżej robić często "sejwy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło chyba o to, że brat wykasował mu instalkę do dema...

Hmm... Przydałoby się chyba pomyśleć o nieco lepszym sprzęcie, jeśli chcesz grać w Crysisa 2. Zresztą z tymi kartami graficznymi i ich obsługą to bywa naprawdę różnie... Miałam Gigabyte GeForce 8600 GT 256 MB. Karta obsługiwana przez King's Bounty: Legenda. Spełniająca min. wymagania odnośnie karty graficznej. I co? W pewnym momencie gra przestała się włączać. Fajnie, nie? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To jest niemożliwe.Pobierz ze Steama demko, a nie z jakiegoś PC coś tam...

Do autora

Wg. mnie nie ma w ogóle sensu kupować Crysis 2 dla 8600GT.Zbierz na lepszy sprzęt i dopiero sobie kup Crysis 2.Najlepiej kup też Crysis 1 bo piractwa tu nikt nie popiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, jak w temacie. Odnośnie mam kilka pytań co do Crysisa 2. Sciagnałem demo, (żródło : http://pccentre.pl/download/details/Crysis_2_Demo/id=1493 ) i przez zainstalowaniem patrzałem na wymagania. I tak czytam czytam, i widzę, że mam za słabą karte graficzną, ale się tym nie zasmuciłem, i zainstalowałem demo. Gdy klikam 2-krotnie na ikonke Crysisa 2-ójki, pojawia mi się napis : "Twoja Karta Graficzna Jest Nie Obsługiwana Przez tą Grę". W wymaganiach piszę GeForce 8800 lub lepsza, a ja mam GeForca 8600 GT. Ale daję "OK", że się z informacją zapoznałem i zaczełem grać. Gra jak gra, zrobiła na mnie lekkie wrażenie, ale jako fan seri Crysis, zastanawiam czy warto będzie wydać ok.125 zł, na 2, jeżeli (grałem ok.20 min) po jakimś czasie komputer mi się wyłaczy. Ryzykować czy nie ? Aha, zainstalował bym jeszcze raz Crysisa, ale brat mi wykasował instalke. Konfiguracja mojego komputera w moim profilu. Dzięki za odpowiedzi, zależy mi na tym ! :smile:

Ja na twoim miejscu od kolegi pożyczył i sprawdził.Wpisz sobie na youtube crysis 2 geforce 8600 i ludzie grają... ja też grałem w demko tylko po pathu coś było nie tak...

http://youtu.be/EjSNkMQ55tA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...