Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Allods może się pojawić równie dobrze jako klient pobierający (jak Runes of Magic w Playu). Ale osobiście po cichu liczę na dwie płyty

Umieszczanie downloaderów na płytach jest bezsensowne... Bo jeżeli mam ściągać te 5 gb danej gry MMO, to ściągnę też ważący 5mb downloader...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co tym razem nam panowie z Sukiennic zaserwują, i tak to będzie pyszne danie :)

Liczę po cichu na polską produkcję na W... ale cóż :)

Btw. Byłem dzisiaj pod redakcją popatrzeć na klamkę, zawsze jak jestem we Wrocku (a jestem z Opola) jakoś się wstydzę wejść. A nuż komuś będe przeszkadzał? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatki CUDOWNE!!

nigdzie nie mogłem odszukać archiwalnych numerów!

Genialny pomysł

Audiobooka na pewno (przynajmniej w części) odsłucham, a co do klienta.... hmm nie jestem fanem tego typu gier więc raczej mnie to nie przyciągnie do monitora na długo. tak czy inaczej: CDA GÓRĄ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaje audiobooków (moja wyobraźnie przy nich fatalnie funkcjonuje, nie ma to jak szeleszczący skrawek papieru pod palcami) być może dla osób niedowidzących są "koniecznością" i to nie zawsze.

A ja sobie lubie w czasie jazdy samochodem zapuscic. Zawsze to lepsze niz sluchanie reklam na RMF FM i playlisty z Lady Gaga na czele itd.

Stare numery to fajna sprawa, będzie można zobaczyć "Jak to drzewniej bywało". Książka to także fajny dodatek, a MMO... Pfuu, ale są inni ludzie. Ogólnie cały ten numer zapowiada się fajnie, ale to jak każdy :D

DRZEWIEJ nie DRZEWNIEJ, bo to nie od DRZEWA jest... :happy:

Allods może się pojawić równie dobrze jako klient pobierający (jak Runes of Magic w Playu). Ale osobiście po cichu liczę na dwie płyty

Umieszczanie downloaderów na płytach jest bezsensowne... Bo jeżeli mam ściągać te 5 gb danej gry MMO, to ściągnę też ważący 5mb downloader...

Nic nie bedziesz musial dogrywac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbyś Smuggler Azjatą(nic do nich nie mam) i byś jednocześnie prowadził, czytał, rozmawiał, i mył zęby:D

Audiobook to nie jest zły pomysł, ale to jeszcze zależy od lektora. Mi będzie miło zapuścić sobie takiego Audiobook-a na moim iPhone np. podczas jakiegoś okna w lekcjach, ponieważ plecak i tak mam już zbyt przepełniony książkami by pchać tam jakieś grubsze książki. Ciekawe czy będziecie kontynuowali dawanie Audiobooków na specjalne okazje. Fajnie było by zobaczyć np. coś Stephen-a King-a.

A numer i tak kupię, ponieważ każdy kupuję w ciemno:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turok!!

Myślę, że masz na myśli Turoka 2008. Otóż mówię ci, że raczej nie dadzą, bo turok ciśnie na 2 DVD, a 2 DVD to dadzą do magazynu :tongue: no chyba, że dowalą 3 to byłby "cud nad Wisłą" :icon_biggrin:

Świetnie, że zaczynają od "nówki" gierki Allods... to co wymaga 512GB :laugh:

A co do pierwszych wydań CDA to też gitarka :happy:. Chodziłem wtedy w pieluchach i robiłem pod siebie :laugh: choć znalazłem kiedyś płytkę starą CDA (czarno-pomarańczowa?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achh dzieki Ci CDA :D Stare numery na pewno przejrzę, ciekawy jestem jak to bylo na poczatku ;] W dodatku Allods - mialem niedawno sciagac ale z moim mozolnym netem zajęłoby to całą wieczność :/

Ciekawe co będzie na coverku (chodź i tak kupie CDA bez względu na to), ale po cichutku licze na Turoka, Mass Effect, Pure albo TR:Underworld :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla redakcji, ujawnili ledwo bonusy a już wiem że muszę kupić ten numer ^^ Już nie mogę się doczekać aż położę na tych archiwalnych numerach swój kursor ;P A to MMO też ciekawie się zapowiada :D czas zrobić porządki na swoim HDD! Mimo że nie znamy jeszcze pełnej zawartości numeru to już mówię wielkie dzięki i oby tak dalej! :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 11 rok z Cd-Action (i kilka miesięcy:)

także już parę razy załapałem się na pierwszy dodatek - ale nie narzekam:P nie każdy miał okazję widzieć pierwsze numery magazynu o grach

dodatek nr 2 doskonały na długą nocną zmianę albo nieciekawy patrol - oby takich bonusów było więcej:)

za klienta podziękuję - na razie wystarczają mi do pełni radości, od czasów studenckich Plemiona:)

a czy numer kupię? oczywiście:) jak co miesiąc (a czasem częściej - 13 numer;)

Ciekawe czy Cd-Action'owi młodzi domorośli detektywi wyśledzą Smugglera:)

Dla posiadaczy starodawnej gry - Clash - będzie to pewnie łatwiejsze;)

I zamiast dziś rano kupić kwiatka swej kobiecie będę teraz myślał jakim pełniakiem zostanę uraczony za kilka dni:)

Ps. Najlepsze życzenia dla wszystkich czytelniczek, współpracowniczek oraz żon/dziewczyn redaktorów z okazji ich święta - ktoś tam jeszcze o Was pamięta:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten tekst "Kwiecień będzie złoty" ma informować np. o tym ,że CDA zostania wydane w dwóch wersjach tak samo jak CDAction które wyszło 10 lat temu?

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl tzn. w jaki sposób wydany w dwóch wersjach ? Czy to było coś w stylu np. 4xCD lub 1xDVD ?

Pytam bo nie pamiętam tych czasów i dopiero zaczynałem swoją przygodę z PC :wink:

PS. Wszystkiego najlepszego dla kobiet pracujących w redakcji CDA oraz wszystkich forumowiczek :roza: - taka wirtualna, ale liczy się gest :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...