Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Szykuje się nieźle. Jako pełne wersje obstawiam TR: Underworld i/lub Call of Juarez: Więzy Krwi. Zapytacie dlaczego? Ostatnio w CDA w co drugim numerze pojawia się gra z serii Tomb Raider, więc i w najbliższym powinna się pojawić. A Więzy Krwi bo w grze jest podobno jakiś wątek ze złotem, a "kwiecień będzie złoty". Dziękuję za uwagę. :)

Masz ciekawe pomysły, trzba przyznać ;) To może powymyślajmy dalej co będzię?...

Już wiem!!! ZŁOTA Edycja jakieś serii! :)

PS Ten pomysł, darktangramie, jest naprawdę mądry. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coś Wam powiem. Więcej takich właśnie audiobooków ;) Lepiej sobie posłuchać jakiejś ciekawej książki niż (tak jak w moim przypadku) muzyki deathmetalowej, od której może głowa rozboleć (jak mawia mój tata).

No, ja raz słuchałem w pekaesie "Sonic Brew" Black Label Society, a że usiadł obok mnie "moherowy beret", z czystej złośliwości odpaliłem słuchawki na full.

Migrena na cały dzień :wink:

Na zlosc cioci odetne sobie ucho! :huh:

Kto czyta audiobooki ??

Ja na przykład czytam audiobooki :)

...A ja slucham ksiazki i wacham filmy :D

PS. Dobrze by było gdybyście w następnych numerach CD-A dali pozostałe opowiadania z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny" ;)

Jest taka mozliwosc ale to juz zalezy od was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Jak to zależy od nas? ;) Znaczy, że jak będzie pozytywny odzew to szansa jest większa, czy cuś takiego?

Tak, jesli inicjatywa sie spodoba, to moze byc tego wiecej. Zalozymy temat, zrobimy moze ankiete, sie wypowiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ahaa... Narzekajów pewnie i tak nie zabraknie, ale ja w ciemno mogę powiedzieć, że "jestem na tak", mój komputer też jest na "tak", zarówno jak mój telefon komórkowy... Czyli "trzy razy tak", inicjatywa przechodzi do półfinału ;)

A na poważnie, to nie mogę się już doczekać ;) Pierwszą rzeczą jaką sprawdzę w nowym CDA będzie "słuchana książka" ;) Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym Painkillera z dodatkiem Battle out of Hel jako 3 pełniaka , z tego powodu , że będzie to rok polskich gier ;d . Może jeszcze Torchlight . Marzę o MainCrafcie , ale chyba nie ma nawet takiej możliwości . A pełniak nr.1 no nie wiem...Tom Clancy's : End War ? A może Steam kay do jakiejś nowszej gry ? Może jakaś bomba typu Fallout 3 , albo HoMM V bez dodatków ? A zamiast Torchlighta nie pogardziłbym Bet on Soldier lub Serious Sam HD . Marzę o Maincrafcie jeszcze do końca roku ;d . Gry jak na magazyn chyba przesadziłem , ale to w końcu 15 lat i możecie liczyć na rabaty od Ubi lub CD-Projekt ? hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znakomity początek.

Bardzo chętnie obejrzę sobie cd-a za dawnych czasów, kiedy nawet nie było mowy o dołączaniu płytek.:D

Reszta dodatków też jest bardzo ciekawa i warta uwagi.

Jeśli chodzi o pełne wersje to mam pewien typ na M..(Nie, Medal of Honor.:P To z pewnością nie...:D), ale nie będę zapeszał.

Może się pojawi, może nie.:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, świetnie. Jest tylko jedna sprawa... Były tam ukryte wiadomości? bo jeśli tak, to trudno będzie je odczytać... Chodzi oczywiście o 7 numerów archiwalnych.

Dalej, audiobook, dziękuję wam za to bardzo! Zacząłem czytać ostatnio Harry'ego Potter'a, więc czary są dla mnie bardzo na czasie.

I MMO. Zazwyczaj nie gram w MMO, ale skoro CD-Action, najlepszy i największy magazyn o grach to daje, to zagram. (Może nawet z przyjemnością :])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co do Allods Online to mam nadzieje że lepsze od rune of magic bo strasznie nudne było dałem sobie spokój po 10 lvl

co od innych to bardzo ciekawe posłucham poczytam

a pełnik to mi się marzy Divinity II - Ego Draconis saga było by super ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare numery to bardzo dobry pomysł według mnie ( nie mam tych starych numerów ze względu na mój wiek), audiobook to też dobry pomysł( "czytanie" książki i granie to dobre połączenie ). Ale Allods online mi się nie widzi bo to następna gra typu zaznacz i kilkaj 1-9. Rozumiem że ludzie mają limity na necie i chcą sobie pograć ale mi się grało kiepsko ( to tylko moje i wyłącznie zdanie ale grało mi się lepiej w Runes of Magic ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z wypiekami na twarzy.CDA zawsze ma to do siebie że jak jest jubileusz to daję coś ekstra.I wtedy wszystkim szczenki odpadają.A jak będzie jakiś dobry action-rpg pokroju gothica 3 lub risena,to spełnią się moje najskrytsze marzenia :D .Dodatki oczywiście bardzo fajne,najbardziej ciekawi mnie właśnie ten audiobook.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, na forum napisany jest dopiero przedsmak tego co znajdziemy w urodzinowym wydaniu CD-Action, a większość czytelników rzuciłoby się na niego jak biedak do stówy leżącej na ulicy ;) Tak w sumie to ja też ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...