Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carmellek

Rozwiązany: Devil May Cry 3 - Porady na Dopplegangera

Polecane posty

Właśnie w Devil May Cry 3 przygotowuję się do 17 misji, do walki z Dopplegangerem (zarabiam na gwiazdki witalności itp.). Mógłby mi ktoś doradzić jaką broń i styl (mam: Trickster Lv3, Swordmaster Lv3, Gunslinger Lv2, Royalguard Lv1 i Quickisilver) mam wybrać na walkę z nim? I czy warto kupić na niego Wodę Święconą? Proszę o szybką odpowiedź. :happy:

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów sugeruje byś nie kupował itemów na bossa- jeden duży V.Star powinien wystarczyć.

Ja tam sugeruje bronie Cerberus i Beowufl, broń palna bez znaczenia. Styl- Royalguard lub Trickster. Wiesz jak walczyć czy muszę wytłumaczyć? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Beowulfa i Agni&Rudrę (ja tak zrobiłem) i najlepiej kup sobie powiększenie czasu bycia demonem, gdyż wtedy jest szansa ,że za drugim gaszeniem świateł go pokonasz :wink: Chyba, że już go pokonałeś, wtedy mój post okaże się bezużyteczny :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Właśnie błąd. Najlepszą taktyką na Doppla nie jest bieganie jak kot z pęcherzem tylko spokojne aktywowanie kolejnych świateł przy jednoczesnym ogłuszaniu oponenta. Uderzamy w przesłonę Cerberusem(każdy cios liczy się razy dwa) i zostawiamy jeden cios do włączenia światła. Czekamy aż podejdzie i wtedy go blokujemy lub robimy dash i zanim ucieknie szybko aktywujemy światło. On jest ogłuszony i możemy albo go trochę sprać albo włączyć kolejne światło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 3 wody święcone i nie będziesz musiał walczyć

EDIT: Jeśli nie masz tyle orbów to przedstawię ci mój sposób na niego:

1.Weź beulfa

2.Uzbrój się w przynajmniej jedną Vital star L

3.Używaj Diabelskich gwiazd (tych fioletowych)

Jeśli dopel jest cieniem nie możesz mu nic zrobić,ale on tobie może, i to dużo.

Jak stoi na środku areny uderz 2 razy w którąkolwiek tarczę (tylko dwa!).Gdy zacznie się do ciebie zbliżać uderz trzeci raz,a on zastygnie w bezruchu i będzie w sumie bezbronny.Ty włącz Devil tigger i wal w niego tak długo aż znów wróci na środek areny.Gdy nie zdążysz z trzecim razem uciekaj w bok,bo dopel ma mocne ataki,które odbierają dużo życia.Ma jeszcze jeden atak,który też zabiera dużo życia.Pod tobą zacznie się zbierać czarna plama,która po chwili pójdzie w górę.Wystarczy,że użyjesz skoku z odbiciem w bok (jeśli jesteś przy ścianie),jeśli jesteś gdzie indziej wystarczy szybko odejść w bok.

Ja go tak pokonałem i z tego co pamiętam miałem wtedy swordmaster na 3 lv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...