Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BarteriX

Jakie kupić słuchawki do grania ?

Polecane posty

Takich pytan bylo setki i moglbys chociaz przejzec to, co bylo juz pisane. Creative Fatal1ty sa, jak sugeruje ich nazwa, fatalne.

Najoptymalniejszym wyborem do gier w tym budzecie sa HD201. Do tego Zalman Mic lub Media-Tech MT390 Clip i bedzie dobrze w kazdej grze i przy kazdej dzwiekowce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moim zdaniem są ok

Nie ma to jak powazny argument.

Bas w HD202 jest bardzo slabo kontrolowany i zalewa inne pasma. Takie sluchawki nie nadaja sie do grania. Beda pewnie lepsze od Fatal1ty i tego typu scierwa, ale nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Senki 202 dają bardzo ładny bas i nijak nie zalewają niczego. Gra mi się na nich wyśmienicie, podobnie jest ze słuchaniem muzyki. Problemem jest jedynie faktycznie mała "miska" - nie mam jakichś gigantycznych uszu, ale jednak po kilku godzinach czuję nieprzyjemne gniecenie.

Oczywiście, jest to bardzo subiektywna opinia, ale nie wiem, czy o tego typu rzeczach da się rozmawiać obiektywnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle do słuchawek, co ogólnie do wrażeń estetycznych. Zaliczyłem w swoim życiu xx słuchawek oraz głośników i stwierdzam, że te Senki są jednymi z lepszych, z jakimi miałem do czynienia, a na pewno są najlepsze w tej kategorii cenowej.

Oczywiście, jak już mówiłem, to wszystko jest kwestią gustu - ja lubię solidny bas, który jednak - moim zdaniem, again - w żaden sposób nie zasłania średnich, czy wysokich tonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pewno są najlepsze w tej kategorii cenowej.

Wiec, prosze, podaj modele sluchawek z tej polki cenowej, ktore przetestowales. HD202 uchodza - nie bez powodu - za jedne z najbardziej zamulonych i przebasowionych sluchawek w ogole, stad dziwia mnie Twoje wnioski.

to wszystko jest kwestią gustu

Slabo kontrolowany bas to nie jest kwestia gustu, a fakt.

w żaden sposób nie zasłania średnich, czy wysokich tonów.

Po porownaniu do HD201, ktore i tak maja spore problemy z basem, smiem twierdzic, ze jest zupelnie odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...