Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fixt

Tomb Raider Legend - zawiesza się

Recommended Posts

Mam poważny problem z ta grą. Otóż po każdym uruchomieniu TRL mój system się zawiesza, czasami stanie się tak już na początku w samym Menu a czasami w połowie etapu.

Mam zainstalowany najnowszy patch (gra oryginał oczywiście ale nie jest to wersja z CDA). Kombinowałem też ze sterownikami od karty graficznej. Niestety nie pomogło. Mam też wyłączoną Nex-gen grafikę (czytałem, że to też sprawia wiele problemów).

Co dziwne to samo dzieje się z TR: Anniversary a już inne gry (nawet te bardziej sprzętowo wymagające) działają normalnie.

Moja konfiguracja:

AMD X2 4000+

2GB ram

ATI X1950 Pro 256

Win XP SP3

Tak więc komputer spełnia wymagania gry.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry thx za odp

Link to comment
Share on other sites

1. Tak jak pisałem na początku grafikę Next-gen mam wyłączoną cały czas

2. Skanowałem system kilka razy i jest czysty.

3. Zrobiłem nawet format.

Naprawdę nie wiem co się dzieje. Gdyby działo się tak z każdą grą było by łatwiej coś stwierdzić ale jest inaczej. Gra działa na innych komputerach.

ale i tak dzięki za rady

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem podobnie. Gra się wieszała lub miała poważne problemy z płynnością. Pomogła, o dziwo, zmiana karty dźwiękowej na inną. Na tej nowej karcie, z innymi sterownikami oczywiście, działa płynnie, nawet na wyższych ustawieniach graficznych. Bo wcześniej nie pomagały ani różne stery do karty grafiki, ani format dysku, dopiero przy okazji wymiany karty dźwiękowej działa w porządku. Nie wiem, czy to, co napisałem, okaże się pomocne, ale mam nadzieję, że może jednak :smile:

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...