Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelman

Devil May Cry 3 - dziwne problemy z grą, nie można wyjść normalnie

Polecane posty

Jest super... wczoraj kupiłem CDA, instaluję DMC3, odpalam i pokazuje się okienko. 640x480. Esc pełni rolę entera, rozdzielczości nie można zmienić (to [beeep] działa w malutkim okienku na środku ekranu), a o normalnym wyjściu mogę tylko pomarzyc. Musiałem zamykać proces, bo przy pytaniu, czy chcę wyjść, nawet esc nie zadziałał w roli entera. Win 7 Home Premium, Radeon HD 6800

E: Oczywiście zagrać nie udało mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: Nie ten dział. Od DMC masz http://forum.cdaction.pl/Akcja-TPP-f159.html

Drugie primo: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1908872

Możesz spróbować włączyć grę z uprawnieniami administratora (PPM na skrócie/uruchom jako administrator)

Lub spróbuj włączyć tryb zgodności z Win XP. (PPM na skrócie/rozwiąż problemy ze zgodnością)

Jeżeli to nie pomoże, to po prostu nie ma możliwości grania na Vista/7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po się podpinasz ?

Zrób nowy wątek w TPP/Akcja. Tam więcej osób gra w DMC i jest większe prawdopodobieństwo, że Ci pomogą.

Ale żeby nie było, że spamuje to zainstaluj najnowsze stery na Twojej karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Win Vista DMC 3 działa. Wiem, bo sama mam Vistę (Home Premium Service Pack 2)

Aby przerzucić na pełen ekran, wciśnij Alt+Enter (w menu głównym). Zatwierdza się za pomocą K, cofa się lub anuluje za pomocą J. Gra ma spapraną konwersję, aby wyjść z niej trzeba wcisnąć Alt+F4 i wybrać "Tak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w DMC3 jest dziwnie, sam nie mogłem się przyzwyczaić.

Gdy odpali się menu, naciśnij Alt + Enter - przejdziesz do trybu pełnoekranowego.

K (w grze przycisk nazywany jako "2") - wybierz;

J (jako "3") - wróć;

I (jako "1") - informacje;

[Do przełączania broni białej i palnej w menu potrzebne Ci będą jeszcze klawisze "5" i "6". Tak są przynajmniej nazywane. W rzeczywistości "5" to "n", a "6" to Spacja]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...