Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samson

Silkroad Online

Polecane posty

Niemal wszystkie mają pojemność tylko 3500 slotów?! Nie wiedziałem że tak mało. Co u licha painmax robi z cała zarobioną forsą?

Edit: co do tego kolejkowania:

po pięciu minutach zacząłem przeglądać forum CDA

po dziesieciu zacząłem przeglądać trailery gier

w dwudziestej minucie czekania słuchałem muzyki

po połowie godziny czekania zacząłem sie śmiać z swojej naiwności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Gram na Saturnie, farmie sobie Rogala;p Więc to jest postać Rogue/kleryk. Tylko nie wiem czy brać xbowa czy daggery? Bo ja najwięcej to na jobie będe chyba przesiadywał, pvp i capture the flagu;p aha i jeszcze taxi będe robił;p Więc x bow czy daggery?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość YourDeath

Grałem w Silka kilka lat, prawie od samego początku. Tak jak pisało kilka osób jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy darmowy MMORPG. Pomysł z profesjami (handlarz, złodziej, łowca) rewelacyjny i nie spotkałem czegoś takiego w innej sieciówce. Fakt, że na początku lepiej to funkcjonowało (szaty można było zmieniać w każdym momencie a nie tylko w mieście i był widoczny nick gildii w trakcie wykonywania joba) ale nadal potrafi sie podobać. Problem w tej grze stanowi największe chyba zapełnienie serwerów botami. Ktoś kto nie wykupi konta premium wbija przez kilkadziesiąt minut po to, żeby go wywaliło po kilku minutach gry. Był to powód dla którego 2 lata temu z ciężkim sercem przestałem grać w Silka. (Pozdrawiam tych którzy nadal grają na Marsie). Teraz gram w Rohan Online ale to już nie ten klimat. Jeśli ktoś lubi inwestować PLN w sieciówki, polecam Silkroada z całą odpowiedzialnością. Nie będzie turek pluł nam w twarz... :wink:

Hej!

Gram na Saturnie, farmie sobie Rogala;p Więc to jest postać Rogue/kleryk. Tylko nie wiem czy brać xbowa czy daggery? Bo ja najwięcej to na jobie będe chyba przesiadywał, pvp i capture the flagu;p aha i jeszcze taxi będe robił;p Więc x bow czy daggery?:D

kuki zdecydowanie polecam xbow, z daggerami bedziesz miał znacznie mniej chętnych na taxi a poza tym z xbowem na jobie rogue wymiata. pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie próbowaliście pograć np, na cSRO (Chińska wersja Silkroad)? Wystarczy poszukać na forach tematycznych. Na serverach gra trochę ludzi, ale wbijemy ZAWSZĘ!

(Wiem że offtopic i bardzo przepraszam, ale...)

Czy aby nasze IP nie zostanie po pewnym czasie zbanowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tSRO za chyba odstawianie numerów zostało zablokowane każde inne IP niż Tajwańskie (Bo ta wersja był właśnie dla tego kraju). A na cSRO gra wiele osób z poza Chin (Wenezuelczycy, Niemcy, Turcy, trochę Portugalczyków i oczywiście dużo Polaków ;P) od dłuższego czasu i nic nie zapowiada "masowego bana".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł po moim poście :).

Pozwolę sobie odświeżyć temat :P.

Planuję zacząć grać na iSRO w najbliższym czasie (na cSRO gildie się porozpadały)

I teraz kilka pytań dla osób grających na iSRO:

Jak tam z serwerami? Można już wbijać? Czy dalej tak samo :P?

Dużo turków?

Dużo darmowego taxi ;]?

Jak byście mieli polecić serwer na którym gra dosyć dużo polaków, ale zazwyczaj można wbić to który?

Jak podajecie serwer to podajcie ile jest postaci Europejskich, a ile Chińskich :).

Pozdrawiam, Kluz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początku na forum:) To mój pierwszy post:)

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie mimo, że padło już ponad miesiąc temu. Ostatnio sytuacja w silku zaczęła się zmieniać na lepsze. Obecnie mamy swobodne wbijanie na serwer ( prócz dwóch nowych serwerów jest po 1k wolnych slotów na każdym z nich) co jest zasługą nowej kampanii Joya. Wiem że pojawią się od razu głosy, że wszystko zaraz wróci do normy, ale moim zdaniem warto teraz zainteresować się silkiem na nowo:) GM-owie zaczęli spawnować na spotach botów i przy wyjściu z miast moby 140lv zabijające wszystko, co się rusza. Serwery po tej akcji oczyściły się w kilka godzin.

Coś się zaczęło zmieniać na lepsze, więc zachęcam do wbijania na serwer:)

Pozdro:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już padł gdzieś adres tej strony, ale warto pokazać jeszcze raz:

http://www.rev6.com/stats/servercapacity.asp

Macie tu pojemność serwerów Silka. W trzeciej kolumnie (PoC) macie prawdopodobieństwo wbicia na serwer na podstawie ostatnich 10 minut połączeń. Na przykładzie tych tabel pięknie widać jak Joymax radzi sobie z botami. Nie wiem jak wy, ale ja podziękuje.

O rany.. Myślałam, że coś się polepszyło jak cała w skowronkach przyszła do mnie koleżanka oznajmiając, że Silk znów 'działa'. Miałam się zabrać za ściągnie.. ale po pierwsze przeczytałam tego posta(moje postacie są na tych najbardziej 'zapchanych'), po drugie.. zostanę przy nowych MMO. Co za dużo to nie zdrowo, prawda? :P

Niech Silk u mnie zostanie jako stare, pierwsze, dobre MMO w jakie grałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i chcę się spytać: Kto miałby czas od czasu da czasu popykać ze mną? Gram mało i nie wiem na który serwer wbić.

EDIT: inny problem. Wbijam do gry, lista serwerów, biorę ten Xian i co? U have disconneted from server" i gra się zamyka ;/

Ktoś ma jakiś pomysł? aha. mój englisch is słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silkroada grałem długo i nie wybiłem się na żaden wysoki lvl. Uważam, że gra jest świetna pod względem skilli, modeli postaci, grafiki, questów, ale jest w niej pewna niesprawiedliwość, której długo nie chciałem do siebie dopuszczać i która (tak myślę) na zawsze odsunęła mnie od tej gry. Chodzi tu o to, że liczą się w tej grze 2 rzeczy:

1. Kasa, dużo kasy.

2. Koledzy na wysokich poziomach.

Pierwszej rzeczy nie posiadałem zbyt wiele, bo dzięki błędowi w jednym evencie miałem szansę zarobić pare jakieś 4 mln. i to tyle. Do prawdziwej gry potrzeba jej o wiele więcej. Wiem, że miałem dość sporego pecha, bo praktycznie nie wypadł mi żaden SOS (przedmiot ze specjalnymi właściwościami np. podniesionym atakiem), którego mógłbym sprzedać, ani nikt mi tej kasy nie pożyczył. Drugiej rzeczy nie miałem praktycznie w ogóle. Miałem jednego kolegę, który niestety skąpił kasy chociaż miał 88 poziom, a taxi (expienie przez innego gracza) robił beznadziejne, może z racji tego, że był glavierem.

Nie mówię, że w grę nie da się grać bez tego drugiego czynnika, bo pierwszy jest niezbędny i można go zdobyć jeżeli ktoś ma farta. Miałem kumpla, któremu na każdym kroku leciał SOS, eliksiry, specjalne itemy, ale nie sprzedawał tego i nawet nigdy nie podał mi konkretnego powodu (myślę, że po prostu nie umiał w ogóle grać). Grę polecam, bo jest naprawdę fajna o ile ma się z kim grać. Nie będę się już więcej rozpisywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tęskni za SRO to powiem Wam, że bez problemu można grać na rosyjskiej wersji SRO. Pomimo "krzaczków" nie ma problemów z rejestracją konta, tym bardziej z pobraniem klijenta. Pograłem trochę by przypomnieć sobie stare czasy i muszę powiedzieć, że nie ma kompletnie problemów z wbiciem na serwery!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalu też nie ma już problemów z wbiciem. Grałem ostatnio trochę, i zawsze wbijałem bez problemu. Co prawda dwa amerykańskie serwery są wiecznie przepełnione, ale cała reszta jest wolna. I botów jakby mniej. Dlatego nie ma sensu grać z krzakami, skoro można normalnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalu też nie ma już problemów z wbiciem.

Średnio ma się to co napisałeś do prawdy. No chyba, że jesteś wybrańcem którego nie obowiązują kolejki ;p.

Dlatego nie ma sensu grać z krzakami, skoro można normalnie ;)

Łatwo można "odkrzaczkować" samą grę, z zadowalającym rezultatem. Wystarczy się przemęczyć tylko z rejestracją.

@ Choć i tak jest lepiej niż kiedy boty zapychały serwery i jm wymyślił sobie jednorazowe kody sprawdzające :)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio ma się to co napisałeś do prawdy.

Ostatnio grałem w Silka jakieś dwa tygodnie temu, przerwałem z powodu nauki. Grałeś jakoś ostatnio że otwarcie i pewnie kwestionujesz to co napisałem? ;)

Ale żeby nie być gołosłownym, tutaj masz serwery i ich aktualne zaludnienie:

http://www.rev6.com/stats/servercapacity.asp

Jak widać większość jest na tyle pusta że spokojnie można wejść. Zerknij dokładnie na PoC, większość mw. od 70 do ponad 90 procent. W dodatku zauważyłem znaczne zmniejszenie liczby botów w centrum miast. Co prawda czasami zdarzy się że na serwer wbije się za drugim/trzecim razem, ale tylko w weekendy wieczorami. Jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś jakoś ostatnio że otwarcie i pewnie kwestionujesz to co napisałem? ;)

Nie, po prostu bez potwierdzenia stwierdziłem, że się troszkę(!; stąd to średnio) rozminąłeś z prawdą, bo lubię denerwować ludzi :tongue:. Oczywiście że sprawdziłem, nawet kilkakrotnie. Serwery o których wspominałeś, owa "cała reszta wolna", nie jest wcale taka wolna. Miałem problem z dostaniem się na serwer Rome, Tibet, Greece (przypomnę - ulokowane w Korei), za drugim razem i po 10 minutach czekania udało się wpełznąć na Rome. Ale dość tych samczych przepychanek.

Jeśli ktoś ma gildię na serwerze Rome proszę śmiało pisać do gracza VirV_PL. Wiem, wiem. Mnie to polaczkowate PL też denerwuje :rolleyes:. Cóż poradzić, młody byłem, a to konto ma z 5 lat jak nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Mam pomysł, zróbmy tu listę graczy, wszyscy umówmy się na jakim serwie będziemy grać i grajmy razem. :D

Pamiętam że w Silkroada grało mi się świetnie kiedy znalazłem kumpli do grania

różne wspólne eventy, gildia, joby, expienie

gra zaczyna się na 20 lvlu bo wtedy możemy brac udział we wspaniałych eventach CTF

to jak gramy razem ? :D

Proponuję serwer Azteca

Rasę Europejską :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...