Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luberak

Prince of Persia Two Thrones

Polecane posty

najprosciej jest miec duzo piaskow i zwalniajac czas bic ja. Wtedy szybko dochodzi do dwoch "skrzyzowan" mieczy i zamieniasz sie Dark Prince. Pozniej jest juz banal...

BTW jezeli sejwujesz za kazdym razem to prosze podaj mi ktory to jest sejw z kolei bo ja ich mam baaardzooo duzo i nie chce mi sie liczyc ich z poziomu gry... Jezeli nie to jakos sobie poradze i Ci go posle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Gdy dochodzę podajże do drugiej Fontanny Światła(jest to poziom The Tample) zaraz przy końcu tego poziomu. Tam gdzie trzeba po raz pierwszy zabić Zjawy. Najpierw trzeba wbiec pionowo na ścienę i się obić od 9 wyskoczni pod rząd. Po dziewiątej odbijamy się na jedną z czterech kolumn dzielących nas od końca bonusowego poziomu. Między nimi są obracające się traki no i tu jest cały problem. Niby nic żeby takiego traka przeskoczyć, ale kolumny po kilku(nawet nie)sekundach spadają nie wtrzymując naszego ciężaru. O ile na pierwszej kolumnie jeszcze sobie radzę z czasem to gdy ledwo na drugą wskakuję, prawie natychmiast się ona urywa. Poprostu nie idzie tego zrobić. Może ma ktoś jakąś radę na to bo za te poziomy mamy przedłużenie paska życia. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Gdy dochodzę podajże do drugiej Fontanny Światła(jest to poziom The Tample) zaraz przy końcu tego poziomu. Tam gdzie trzeba po raz pierwszy zabić Zjawy. Najpierw trzeba wbiec pionowo na ścienę i się obić od 9 wyskoczni pod rząd. Po dziewiątej odbijamy się na jedną z czterech kolumn dzielących nas od końca bonusowego poziomu. Między nimi są obracające się traki no i tu jest cały problem. Niby nic żeby takiego traka przeskoczyć, ale kolumny po kilku(nawet nie)sekundach spadają nie wtrzymując naszego ciężaru. O ile na pierwszej kolumnie jeszcze sobie radzę z czasem to gdy ledwo na drugą wskakuję, prawie natychmiast się ona urywa. Poprostu nie idzie tego zrobić. Może ma ktoś jakąś radę na to bo za te poziomy mamy przedłużenie paska życia. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? To ze nie ma rozczłonkowywania to mnie najbardziej wnerwilo... Ale w sumie mozna by sciągnąc jakis p2p amerykańską wersje i dodac pliki, tylko komu sie chce? Poza tym kupielm se sadny (bo gralem 2, 3 i dopiero moze sandy)ale nie lazą bo mam gf 4mx . Do t2t tez w sumie gf 4mx ma nie dzialac ale jakos chodzi, tylko problemy sa, np przy blizniakach, nie wiadomo kiedy fast killa zrobic. no ale nvm.

A moze to ze jest jedno zakonczenie to tez wynik jakiegos kasowania plików?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tworcy zapowiedzieli ze to jest ostatnia czesc z tej serii i jak wyobrazasz sobie inne zakonczenie? Przedtem to bylo logiczne w miare, ale teraz? Chyba tylko tyle, ze stajesz sie na zawsze DP, ale to by nie mialo sensu z poprzednimi wydarzeniami podczas gry (chodzi mi o to w jaskiniach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

á propos rozczłonkowywania, to jego przywrócenie w naszej wersji gry wymagałoby ingerowania w plik wykonywalny (*.exe) czyli, innemi słowy - crackowania gry (podmiana niektróych plików nic nie da... swoją drogą to po części jest też zasługa starforce'a)... więc jedynym legalnym sposobem pozostaje chyba tylko kupno amerykańskiej wersji (znaczy tej na 3CD; o ile jeszcze jest w sprzedaży :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie wkurzający problem. Jestem na tej arenie, gdzie mam zabić tego wielkiego, brzydkiego faceta z niemałym mieczem. Wszystko jest ładnie pięknie do momentu kiedy mam mu wydłubać drugie oko ( albo pierwsze jak kto woli). To jest wtedy kiedy go atakuje najpierw speed killlem gdzieś na bark, on mnie później łapie i zdejmuje z tego barku no i wtedy książę podnosi do górę sztylet i ma zadać kolejny cios. Problem w tym, że w tym momencie ten sztylet mi się w ogóle nie świeci! Nic kompletnie! Jest tylko ledwo zauważalny, ten charakterystyczny dźwięk, kiedy ma zadać cios i sztylet sie powinien świecić. Ale jest on taki cichy, że jescze NIGDY nie udało mi się trafić na czuja w ten moment!!! Próbowałem już chyba ze 30 razy i ciągle NIC, kompletne ZERO! Za każdym razem mnie z siebie zrzuca i zaczynam od nowa! To mnie już doprowadziło do białej gorączki! No bo kto by się nie wściekł?! Proszę, pomóżcie mi! Czy wiecie może kiedy dokładnie książe powinien uderzyć? Co ja mam zrobić, bo już sobie włosy z głowy wyrywam a i tak przejść dalej nie mogę! :(:(:(:(:(:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie wkurzający problem. Jestem na tej arenie, gdzie mam zabić tego wielkiego, brzydkiego faceta z niemałym mieczem. Wszystko jest ładnie pięknie do momentu kiedy mam mu wydłubać drugie oko ( albo pierwsze jak kto woli). To jest wtedy kiedy go atakuje najpierw speed killlem gdzieś na bark, on mnie później łapie i zdejmuje z tego barku no i wtedy książę podnosi do górę sztylet i ma zadać kolejny cios. Problem w tym, że w tym momencie ten sztylet mi się w ogóle nie świeci! Nic kompletnie! Jest tylko ledwo zauważalny, ten charakterystyczny dźwięk, kiedy ma zadać cios i sztylet sie powinien świecić. Ale jest on taki cichy, że jescze NIGDY nie udało mi się trafić na czuja w ten moment!!! Próbowałem już chyba ze 30 razy i ciągle NIC, kompletne ZERO! Za każdym razem mnie z siebie zrzuca i zaczynam od nowa! To mnie już doprowadziło do białej gorączki! No bo kto by się nie wściekł?! Proszę, pomóżcie mi! Czy wiecie może kiedy dokładnie książe powinien uderzyć? Co ja mam zrobić, bo już sobie włosy z głowy wyrywam a i tak przejść dalej nie mogę! :(:(:(:(:(:(:(:(

Ja tam prawie nigdy przy speed killach nie patrzyłem na sztylet, ani nie przysłuchiwałem się.Po prostu....liczyłem czas.Czas kiedy moża wykonać speed kill to coś ok. 4-5 sek.Spróbuj, może pomoże :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy zebranie wszystkich life upgradeów wpływa na zakończenie gry czy nie. Proszę tylko o odpowiedź tak lub nie, nie chcę znać zakończenia przed ukończeniem gry :P. Jeśli już było takie pytanie to sorry, ale wolałem nie czytać ewentualnych spoilerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy zebranie wszystkich life upgradeów wpływa na zakończenie gry czy nie. Proszę tylko o odpowiedź tak lub nie, nie chcę znać zakończenia przed ukończeniem gry :P. Jeśli już było takie pytanie to sorry, ale wolałem nie czytać ewentualnych spoilerów.

Nie. Niestety nie wpłynie to na zakończenie gry... Nie dopatrzyłem sie też żadnych "extrasów" pod koniec gry, jeśli zbierzesz wszystkie LU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...