Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luberak

Prince of Persia Two Thrones

Polecane posty

Mam taki imo big problem. Otóż wszystkie filmiki z gry wymienionej w tytule ścinają mi się:/ Co chwila jest "pokaz slajdów" i podczas tego "pokazu" ścina się także dźwięk. Co robic?

PS. Mam Radeona 9200 128mb (stery 5.11), Celerona 2.2Ghz, 256 RAM i DirectX 9.0c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jesli masz gadac od rzeczy (tudziez pisac) to nie odzywaj sie (nie pisz) w ogole. Jakbys nie wiedzial to jest cos takiego jak "poczta" (trudne slowo) i gry mozna dostac z zagranicy, mimo iz nie wydano ich jeszcze w Polsce. I jeszcze jedno - tu mowi sie tylko i wylacznie o oryginalnych grach (czasem warto czytac regulamin, to naprawde nie takie trudne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jesli masz gadac od rzeczy (tudziez pisac) to nie odzywaj sie (nie pisz) w ogole. Jakbys nie wiedzial to jest cos takiego jak "poczta" (trudne slowo) i gry mozna dostac z zagranicy, mimo iz nie wydano ich jeszcze w Polsce. I jeszcze jedno - tu mowi sie tylko i wylacznie o oryginalnych grach (czasem warto czytac regulamin, to naprawde nie takie trudne).

ostatnio ocenzurowali mi na forum słowo kupa (w wersji 2.0 :D ) a teraz mówią że tu sie pisze tylko o legalnych grach??

>zasady for internetowych sa m.w takie same ale zeby cenzurowac słowo kupa :D i zostac zjechanym za polecenie oryginalnej gry (intencje) to z tym się jeszcze nie spotkalem... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jesli masz gadac od rzeczy (tudziez pisac) to nie odzywaj sie (nie pisz) w ogole. Jakbys nie wiedzial to jest cos takiego jak "poczta" (trudne slowo) i gry mozna dostac z zagranicy, mimo iz nie wydano ich jeszcze w Polsce. I jeszcze jedno - tu mowi sie tylko i wylacznie o oryginalnych grach (czasem warto czytac regulamin, to naprawde nie takie trudne).

ostatnio ocenzurowali mi na forum słowo kupa (w wersji 2.0 :D ) a teraz mówią że tu sie pisze tylko o legalnych grach??

>zasady for internetowych sa m.w takie same ale zeby cenzurowac słowo kupa :D i zostac zjechanym za polecenie oryginalnej gry (intencje) to z tym się jeszcze nie spotkalem... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jesli masz gadac od rzeczy (tudziez pisac) to nie odzywaj sie (nie pisz) w ogole. Jakbys nie wiedzial to jest cos takiego jak "poczta" (trudne slowo) i gry mozna dostac z zagranicy, mimo iz nie wydano ich jeszcze w Polsce. I jeszcze jedno - tu mowi sie tylko i wylacznie o oryginalnych grach (czasem warto czytac regulamin, to naprawde nie takie trudne).

ostatnio ocenzurowali mi na forum słowo kupa (w wersji 2.0 :D ) a teraz mówią że tu sie pisze tylko o legalnych grach??

>zasady for internetowych sa m.w takie same ale zeby cenzurowac słowo kupa :D i zostac zjechanym za polecenie oryginalnej gry (intencje) to z tym się jeszcze nie spotkalem... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem się odnieść do twojej wypowiedzi... (a to dlaczego mój post jest 'razy 3' tego nie jestem w stanie pojąć :lol: )... napisałem na temat to się zacząłes puszyć...

a z tym regulaminem to ty wyjechales zebym sobie poczytał więc mi tera nie wypominaj ze o nim wspomniałem 8) a forum trochę dziwne- początkujący nie mogą tworzyć tematów + cenzura automatyczna... do tego ani słowa o "szarej strefie"... nie moge zrozumieć tych zasad, ale mogę je uszanować jesli chcę dyskutować (no powiedzmy "lekko kłucić' :D ) z innymi członkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, skonczcie juz sie klocic!

aras-> chodzi chyba o to ze nie masz podstaw by osadzac ze ma pirata i jest to niejako pomowienie oraz piszesz no nie za bardzo na temat...

Luberak-> nie trzeba wybuchac od razu :wink:

Dobra, robiles cos w tym kierunku? Klocisz sie z Arasem a nie piszesz czy wszystko dziala... Przyszlo mi jeszcze do glowy zeby odswiezanie zmniejszyc do 60 hz i dac faktycznie full instalke a nie minimalna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kuba-> taka kłutnia to nie kłutnia, ale ty wiesz jak to ze mna jest :D aktualnie jest zadyma na topicu o anime i jRPG zapraszam bo wiem ze umiesz dyskutowac (czuje że bedzie gorąco)

>luberak-> mówie to poważnie,nie złośliwie, jedno z praw murphy'ego mówi "jesli juz wszystko inne zawiodło- zajrzyj do instrukcji" spróbuj, moze zadziała!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to niewiele mi ta instrukcja daje:P Odsyła mnie w razie problemów na forum ubisoftu (lub wysyłanie e-maila), co jakiś czas temu zrobiłem. Z tego co wiem to kilkadziesiąt osob ma ten problem. A mam zainstalowana full instalke, najnowse stery, biosa, nie wiem co tam jeszcze xD Nawet mam nowego firmware'a do nagrywary:P Próbowałem dosłownie wszystkiego (zmienialem takze efekty, rodzialke i oswiezanie). Nawet format nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak otoz mam teraz PoP-a 3 i mam tez 2 i w 2 mialem to samo co ty w 3 tez po zmienie sterownikow do karty filmiki chodzily mi plynnie a gra chodzila tak jak wczesniej filmiki chodzi tu o sterowniki do karty niestety masz taka karte jaka masz ja tez mam beznadziejna i nie moge dobrac do niej jednych sterownikow zeby wszystkie gry chodzily bo albo filmiki albo gra wiec musisz sie przyzwyczaic ja np cala 2 przeszedlem z zacinajacymi sie filmikami wtedy jak byl filmik kozystalem z Wc itp...Do 3 tez bede musial sie przyzwyczaic mam nadzieje ze producenci nie robili dlugich filmikow :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki imo big problem. Otóż wszystkie filmiki z gry wymienionej w tytule ścinają mi się:/ Co chwila jest "pokaz slajdów" i podczas tego "pokazu" ścina się także dźwięk. Co robic?

PS. Mam Radeona 9200 128mb (stery 5.11), Celerona 2.2Ghz, 256 RAM i DirectX 9.0c

Miałem ten sam problem z Warrior Within - okazało się, że problem leży w DivXach tudzież innych kodekach do odtwarzania filmów. Pomógł na to dopiero format i instalowanie wszystkiego na czysto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Po drugim live upradge wchodzę w drugie drzwi i tam jest save pod tytułem arena.Idę dalej i jest walka z olbrzymem bez dolnej szczęki .Wchodzę na jedną platformę skaczę mu na ramię gdy sztylet zabłyśnie to uderzam.Książe sam przeskakuje na drugie ramię.Bronię się i gdy sztylet znowu zabłyśnie to uderzam go w rękę.Książę automatycznie wskakuje mu na głowę i gdy próbuję wydłubac mu oko to on mnie zrzuca nie mam pojęcia jak się obronić,a sztylet nie błyszczy .Błagam pomużcie.

A o wydłubaniu oka wiedziałem z innego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Po drugim live upradge wchodzę w drugie drzwi i tam jest save pod tytułem arena.Idę dalej i jest walka z olbrzymem bez dolnej szczęki .Wchodzę na jedną platformę skaczę mu na ramię gdy sztylet zabłyśnie to uderzam.Książe sam przeskakuje na drugie ramię.Bronię się i gdy sztylet znowu zabłyśnie to uderzam go w rękę.Książę automatycznie wskakuje mu na głowę i gdy próbuję wydłubac mu oko to on mnie zrzuca nie mam pojęcia jak się obronić,a sztylet nie błyszczy .Błagam pomużcie.

A o wydłubaniu oka wiedziałem z innego forum.

mialem rowniez problem z nieblyszczacym sztyletem tylko w innym nieco momencie. w opcjach grafiki, z tego co pamietam, wylaczylem mgle i juz bylo ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedługo po 1 zmianie w "złego księcia" musze przeskoczyć przepaść za pomocą biczu.Później atakują mnie te zielone stworki z toporkami,zabijam je i za pomocą bicza przysuwam kamień.Za moimi plecami otwierają się drzwi.Wchodze do małego pomieszczenia z bardzo wysoko położoną drabiną.Nie wiem co mam robić.

Z góry thx i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam musisz wbiec i wlaczyc takie cos wiesz wbic sztylet i zjechadz w dol potem jak juz to wcisniesz odbic sie od tego za siebie zlapac draga bez skojarzen :P . potem czekac az kolce sie zchowaja i odbijajac sie dojsc na gore.Elementy zrecznosciowe w PoP nie sa trudne jak sie wie gdzie isc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...