Skocz do zawartości

Podpisy pod screeny, które najbardziej was rozbawiły


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
[R]ogerze [W]otersie...

Że niby ja sie uczę od ciebie???!!! (żyganie i sranie ze śmiechu) Już prędzej od Smugga (bez obrazy :lol: )

P.S. Rachunek z pralni wyślę pocztą!

Masz coś z żołądkiem? Biedactwo. Typowym odruchem "ludziuf", którzy nie mają nic do powiedzenie [tzw. odruch asekuracyjny] jest żyganie.

Prosze nie ciagnac tej dyskusji - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

może to nie podpis na obrazek z CDA :) i nie najlepszy ale najgłupszy jaki widziałem... kolo recenzuje Settlers 4 oczywiście nie umiejąc w tą gre grać... ALE mniejsza o to.. zrobił zdjęcie sporej armi i podpis "hej ho hej ho...idziemy sobie zdobyć miasto" no ja wale.. co za głupi podpis i po co? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

CDA 03/06 (123): zapowiedż Heavy Duty, podpis pod jednym obrazkiem -"Walker vs. Maluch Racer" (żeby zrozumieć trzeba ten obrazek zobaczyć ;) ),

CDA 03/06 (123): zapowiedż Enemy Territory: Quake Wars, podpis- "Widzicie? Tam czai się Chuck!",

CDA 03/06 (123): w "Za pięć dwunasta"- UberSoldier, podpis- "Lekasz dał z siebie wszystko. Pacjent też." ( zobaczcie obrazek ),

I wiele, wiele innych ( nie chciało mi się wertować pozostałych CDA, ani zbytnio się rozpisywać ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbawił ten z recenzji DF: Extreme z ostatniego CDA. Ten z chałupką z białym czymś (dymem albo coś) i podpis "...Na Zdrowie"

Drugim moim faworytem jest podpis najlepszego z najlepszych (tadam!) El Generała (tadam!) z "Tyle filarów, że można osłupieć" w recenzji 80 days

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim moim faworytem jest podpis najlepszego z najlepszych (tadam!) El Generała (tadam!) z "Tyle filarów, że można osłupieć" w recenzji 80 days

To nie jest podpis Generala. General nie bawi sie w takie detale, jak wypisanie plusow i minusow gry, nie mowiac o robieniu jakichs podpisow pod screeny :) O ile pamietam, to Smuggler rzucil tymi filarami, albo MacAbra. W kazdym razie podpis byl robiony "komisyjnie" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt to...

"A więc jak już wam mówiłem, drogie dzieci z innego świata, arystotelesowska koncepcja człowieczeństwa jest dla mnie egzotyczną egzemplifikacją" z CDA 02/06, recenzja Narnia:...

A drugie miejsce:

"To ja *%, R2 D2, z wojska *&$ wrrróciłem" :D Zapowiedź Heave Duty, CDA 03/06

I trzecie:

"tee, flaka złapałeś, powietrze ci z gąsięnicy zeszło" - chociaż to głownie z powodu moich skojarzeń ze słowem "Flak" (Flak Cannon! :D)

I jeszcze podpisy pod recką Battlefield 1942, i jeszcze... Długo można by wymieniać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A 13/05 recka Serious Sam II - "Mój pierwszy potwór (z Biedronki)" :)

CD-A 01/06 recka Gun - "Przyczyna zgonu: ostre zatrucie ołowiem"

CD-A 11/05 recka Echo: secret of Lost Cavern - "Ech, za moich czasów nie było jeszcze tak nowoczesnych pochodni..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...