Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Nie pamiętam już w którym numerze to było, ale to była gra z KaszankaZone

Nazywała sią hmmm. " Buzz lightning" czy coś w tym stylu ( pióra...palców Czarnego Iwana ) a traktowała o superbohaterze z wykałaczką :) strzelającą kulkami czegoś :) w potwory z 6 wymiaru ( czy jakoś tak:)

Czytałem ją z 6 razy, za każdym wybuchałem śmiechem :)wielokrotnie podczas lektury:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 weeks later...

Najlepszym tekstem w 2005r. były wynurzenia zgłodniałego Blek Ajwena pt. "Redakcja od kuchni". Sposoby zdobywania pozywienia przez chudego pisarczyka na pewno sie przydadzą. :) Na dodatek opowiedział to prawie jak fabułę filmu szpiegowskiego, czy cuś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moje 'top 3' z CDA to:

3. miejsce :wink: :tekst Qualisa o tetrykach (bardzo fajny, z dużą dozą humoru)

2. miejsce: Tekst o AI w grach, autorstwa bodaj Sekretu Mnicha (bardzo dobrze napisany, po prostu jak zacznie się czytać to przed końcem nie można skończyć :wink: )

1. miejsce : Zdecydowanie tajemnice gier FPS autorstwa Jacoolo (znakomity tekst, wszystko przystępnie napisane,no i po prostu ciekawe)

A żeby nie było zbyt fajnie, to wg. mnie najgorszy tekst, jaki do tej pory pojawił się w CDA to 'radosna chuć fizyki...' autorstwa Qualisa. Według mnie Qualis nie miał weny, gdy go pisał (no a potrafi pisać, i to bardzo dobrze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Podam nie ulubiony tekst, lecz cytat. "Ma grafikę lepszą niż w Descencie :D ) - są to słowa, które przeszły chyba do historii CD-A i dla mnie są jedną z wizytówek pisma. Gdy czytam te słowa, uśmiech maluje mi się na twarzy. Z recenzji w oko wpadła mi recenzja "diablo 2" Yasia, obszerna na 5 stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

to mój pierwszy post.

Zdecydowanie najlepszego tekstu nie ma, ale najbardziej przypadła mi do gustu recenzja Deadly Dozen w formie wywiadu ze starym żołnieżem i oczywiście Mac Abra :D. Najbardziej podobało mi się to, cytuję"...Mówisz, że chciałbyś zadać jeszcze parę pytań? Nie ma sprawy, prasa to potęga. Pytaj. ..Hę? Możesz to powtórzyć?...Multi...- co? Multiplayer?! Co to jest? To jest po amerykańsku?To może was w Polsce tak uczą, bo jak żyję, takiego słowa nie słyszałem! Że niby to teraz niezbędne? Daj spokój, myśmy w naszej Deadly Dozen radzili sobie bez takich rzeczy.... "

ten tekst sprawił że uśmiech zagościł na mej twarzyczce!!! Fajny(ale krótki) był tekst Yasia o Deer Hunter 5, nie wiem czemu ale jakoś mi sie spodobał1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak dawno temu (nie przypominam sobie kto) napisał bardzo fajną recenzję Crime Cities ( :?: )...nie zacytuję już dokładnie: "ja sobie lubię na akcję wyskoczyc blisko - kiosk pod nosem itd, a tu jajogłowi mi każą latac 10km [...]". Jak dla mnie jedna z lepszych recenzji ever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...