Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Mi bardzo spodobała się parodia Gwiezdnych Wojen na pięciolecie CDA (04/2001), naprawdę polecam, świetny tekst!

Dzięki ci o dobry człowieku. :D A już myślałem, że mój wysiłek przeszedł niezauważony. Jakoś bardzo słaba była na niego reakcja. A tu proszę jaka miła niespodzianka. Ktoś uznał go za ulubiony tekst z CDA.

Masz u mnie jedną przysługę gratis. Jakbyś coś potrzebował skontaktuj się na maila.

P.S. Dla innych. Nie podlizywać się. :twisted: Przysługę wygrał "Mike L" i więcej ich nie będę rozdawał.

P.S. 2 Sorki, że niezbyt często zaglądam na forum, ale obowiązki admina to nie przelewki. Po prostu nie zawsze mam na to czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Bezsprzecznie najlepszym tekstem w CDA jest recenzja gry Ace Lightning (napisana przez Czarnego Iwana). Ten tekst jest poprostu genialny!! :)

Ciekawych zapraszam do numeru 05/2003, dział Kaszanka Zone :) :) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst w CDA... hmmm... w zasadzie wszstkie zajadliwe komentarze Smg tudziez Jedi'ego w AR :) poza tym Majstersztyx (niedawno w Na Luzie) - "Spadło mi na głowę takie wielkiie pudło" Rulezzz

Wszelkiej masci recki niestandardowe (z oczy postaci, jako dziennik pokladowy etc.) - ql sie je czyta :)

Aha i jescze recki "profesjonalnych spolszczen" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyx (niedawno w Na Luzie) - "Spadło mi na głowę takie wielkiie pudło" Rulezzz

Ruleeeeeezzzzzzz!! :!: "Przykro mi". "Mnie też". :D

Oprócz tego to jeszcze recenzja Diablo1 w śwince autorstwa Qn`ika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nabyłem drogą kupna (heh... :) nie wierzycie, co? :wink: ) czerwcowy nr CDA - tego który udało mi się dziwnym trafem ominąć^^ A w środku, prócz paru miłych listów do AR i zabójczego Na Luzie, jest recenzja, która niesamowicie przypadła mi do gustu - Blitzkrieg autorstwa Kivenkancośtamcośtam, czyli Elda - napisana bardzo przystępnie, z polotem i na luzie, a w dodatku łamie utarte stereotypy i daje mnóstwo informacji. Przyznaję, że stoi ona w pierwszej dziesiątce moich ulubionych recenzji! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym textem jaki czytałem był (oprócz wspominanego już dzieła "Majstersztyx") był tex zamieszczony na cd w Na Luzie o rozmowie kanara z pasażerem :D ... ten tekst chce kiedyś wykorzystać na jakimś kanarze, ale jeszcze od tamtej pory mnie nie sprawdzał żaden kanar :twisted: Jeśli nie pamiętacie o jakim texcie mówie to pozwólcie że wam go przybliże.

"-Bilecik

-Trąbka

-Jaka trąbka ?

-Jaki bilecik? ..." :D , albo

"-bo zawołam policje

-bo zawołam ojca" :D ... ehh ... nie chciałbym być w skórze tego kanara :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-Bilecik

-Trąbka

-Jaka trąbka ?

-Jaki bilecik? ..." :D

Taaaaa.... to bylo dobre, ale fakt faktem dawno bylo bo zapomnialem :) Pamietem jednak ze jak ten tekst kolegom zacytowalem to przez min 2 tygodnie pojaiwaly sie odzywki na ten styl ( raz nawet poszla wymiana nauczyciel-uczen: "zeszyt" "dzwonek" "co dzwonek?? (z zdziwieniem bo to poczatek lekcji byl)" "a co zeszyt??")

W poprzednim poscie nie wspomnialem a jeszcze jednej grupie tekstow ktore uwielbiam, a mianowicie wszelkiej masci odpowiedzi Smg+ paru uzytkownikow na goopkowate posty na forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spamex :)

Napisał do Was taki koleś :LANCE ,pisał że mu nie podobają się pełne wersje i że okładki mu wypadają :P oto to co mnie rozsimieszyło do łez:

(...)Poza tym mam coś do okładek Burok mi ciągle wypada (chodziło o Quake2 chyba :))

Smg:

To zapnij rosporek :) (...) ALE ZWAŁA BYŁA :) JEEEEEEEEEEENY

SMG. CONGRATSY ZA TAKIE ODPOWIEDZI !!! DAWAJ TAKICH WIĘCEJ !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spamex :)

Szmugler zrup z tym co kcesz :) tak rzeby ten text stau sie ulubionym textem czytelnikUw :D Możesz napisaci co Hcesz i jak Hcesz nie robi mi to... ale ni kasój tego postu okej ??? STYRAJ MNIE SZMG. !!!! napisz co kcesz i jak kcesz (i tak byś tak zrobił) a to co ja pisze to nie jest złosiliwosici do szmg. tylko lubie jak sobie z kogosi jazde robi co nie miara a tamten ktosi śe pluuuuuuje a wienc "robaczki" nauczcie sie simiadź ze siebie :D

PS. JA TAK NAPRAWDĘ NIE PISZE :D...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dla mnie opowieści mr. jediego są zawaliste. Ale teraz najlepszym textem, a właściwie listem stał się: "Dajcię mi tępą łyżkę ... to się potnę" z numeru specjalnego. Buhahahahaha. Smuggler jeżeli dostajesz 100 takich listów dziennie to współczuje :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...