Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Ja już nie mogę się doczekać aż wskoczę w nowiusieńki HIV (ejdż - i - wi tka się pisze, nie?) suit. A gdy już wycisnę z niej wszystko, co się da, będę z niecierpliwością wyczekiwał na Counterstrike'a na enginie HL2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Ja już nie mogę się doczekać aż wskoczę w nowiusieńki HIV (ejdż - i - wi tka się pisze, nie?) suit. A gdy już wycisnę z niej wszystko, co się da, będę z niecierpliwością wyczekiwał na Counterstrike'a na enginie HL2
Hehe, tak tylko kto zrobi ci moda do Hl2, będziesz musiał troszkę poczkekac nim wszyscy nacieszą się Hl2. Będziesz mógł się nacieszyć Condition Zero który niebawem wejdzie na rynek ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Co do modów - to WYDAJE mi się, że ukażą się szybciej, niż sądzi mój przedmówca. Przecież już wszyscy modderzy ze świata już publikują swoje rendery broni, pojazdów itp. Pewno jak tylko dostaną w swoje łapki HL2 SDK kit to zaraz się zabiorą to pracy. A swoją drogą - JA CHCĘ HL2 - ostatnio przez 12 godz 12 min 37 sek ściągałem pełny film z HL2 - 584 MB chyba (spakowany!!) i uważam, że jest świetny. Resztę filmów obejrzałem oczywiście dzięki CDA i ich DVD. Też warto. Ale ten duuuży film jest nie do pobicia. Fajna strona z modami jest - www.moddb.com - można sobie pooglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole filmików nie oglądać, bo po obejrzeniu takowego, będe miał przed oczami tylko HL2 i nie będe sie mógł cieszyć grami, w które gram, bo będą sie wydawały słabiuutkie, więc może lepiej sie odizolować od HL2 i DooM 3, żeby mieć więcej radochy z nowych bajerów, a nie wszystkim już rzygać po oglądaniu po 1000 razy trailerów. :wink:

PS. z tym przełożeniem HL2 na wrzesień, to niestety prawda :cry: :cry: :cry: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Co do modów - to WYDAJE mi się, że ukażą się szybciej, niż sądzi mój przedmówca. Przecież już wszyscy modderzy ze świata już publikują swoje rendery broni, pojazdów itp. Pewno jak tylko dostaną w swoje łapki HL2 SDK kit to zaraz się zabiorą to pracy. A swoją drogą - JA CHCĘ HL2 - ostatnio przez 12 godz 12 min 37 sek ściągałem pełny film z HL2 - 584 MB chyba (spakowany!!) i uważam, że jest świetny. Resztę filmów obejrzałem oczywiście dzięki CDA i ich DVD. Też warto. Ale ten duuuży film jest nie do pobicia. Fajna strona z modami jest - www.moddb.com - można sobie pooglądać.
Fajny musi byc ten film, ale później Hl2 ciągle krążył by mi po głowie... Na pewno fim musiał być super, oglądną bym sobie ;) Ale ciekawoć to 2 stopień do piekła ;):) :) :)

Fajna Strona z Modami. Po zalogowaniu ściągne sobie jakiś mod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ostatnio przez 12 godz 12 min 37 sek ściągałem pełny film z HL2 - 584 MB chyba (spakowany!!) i uważam, że jest świetny. Resztę filmów obejrzałem oczywiście dzięki CDA i ich DVD. Też warto. Ale ten duuuży film jest nie do pobicia. (...).

Hmmm ... nie wiem czy myślę o tym samym filmie, ale sądząc po rozmiarze jest to amatorskie nagranie z prezentacji na E3 i zawiera większość filmów z tych zamieszczonych na Cover'ach (ja je ciągnąłem niezależnie więc nie pamiętam dokladnie co było)

Jeżeli tak to nie ma się czym zachwycać - to samo w lepszej jakości oferują oddzielne filmy, tyle że są bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No nie wiem. Filmy powtarzające się na 100% nie stanowią większości (mówię tu oczywiście w związku z tymi znajdującymi się na DVD). Stanowią one liczbę CHYBA trzech. Natomiast reszta, czyli coś koło 6 są nowe. A co do tego, że nagranie jest amatorskie - nie wiem, może, ale podczas oglądania filmu nie uświadczy się żadnego trzęsienia kamerą, dostosowywania ostrości. Jakość też jest dobra (może poza G-manem) i jeżeli nie jest taka sama jak na krążkach to ciut, ale to ciut gorsza. Wg. mnie jest się czym zachwycać, ale skoro moderator ma ZAWSZE rację - to rzeczywiście nie ma się czym zachwycać :D

To ten sam - coż może w kolejnej edycji DVD zobaczymy resztę - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lishoo

Ciekawe tylko czy HL2 wyjdzie wcześniej od DNF ja tam myśle że to oni kod gwizdnęli 8) i będziemy się cieszyć DNFem a później ale ten HL2 jest do bani jepszy DNF :D (mam najdziej że tak nie będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Gdzieś ostatnio czytałem, że HL2 ma się pojawić w lecie. Niech tylko spróbują wydać go w okolicach np. 28 sierpnia, to będzie w wiadomościach mówione: Skazany za morderstwo członków Valve :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Chyba nie w kwietniu, bo na half-life2.pl napisane jest, że "Ciągle nie chcąc podać dokładnej daty premiery, Doug Lombardi, dyrektor do spraw marketingu w VALVe, powiedział mi, że spółka "aktualnie celuje z ukończeniem HL2 w lato tego roku"". Dokładne informacje mają podać w maju dopiero

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

A może czytasz stare artykuły. Owszem HL2 był zapowiadany na wrzesień, ale w 2003r. Nie wiem - na gry.wp.pl i na half-life2.pl ciągle podawany jest ten artykuł o tym, że w lato, ale nie ma konkretnej daty. No ale jeżeli na rzeczywiście na wrzesień - tragedia ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle

Mam hl i wszystkie dodatki, ale tak naprawde to gra nie przyciagnela mnie tak jak Max Payne 2 lub Call of Duty, albo rok wczesniej MoH. Mimo ze jak napisalem w hl nie gralem godzinami to i tak czekam z niecierpliwoscia na czesc druga i Doom 3. Mam nadzieje ze te gry beda mi dzialaly dosyc dobrze na moim sprzecie. Jezeli wszyscy tak zapowiadaja te dwa tytuly to chyba rzeczywiscie beda wspaniale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-life 2 będzie lepsze od Dooma 3. MÓWIĘ WAM

NIE WIERZE

P.S. A dlaczego? Bo ja mysle odwrotnie. Ta baza na marsie czy czyms takim brzmi bardziej mrocznie :twisted: niz te ulice na screenach z H-L2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Nie ma co się spierać. Ocenę wyda się po graniu w oba tytuły. Ale napewno będzie tak samo, jak z Ut i Q3. Fani podzielą się. Ale :D jeżeli już oceniać, to ja osobiście jestem bardzej za HL2. Jakoś tak wolę otwarte przestrzenie (nie, nie mam klaustrofobii), może jeszcze do tego przyczyniają się wymagania - z tego co piszą, to HL2 ma mniejsze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H-L 2... Nie mogę się doczekać kwietnia.

Coś mi się zdaje, że w momencie premiery H-L2 i Dooma 3 wszystkie czasopisma o grach komputerowych będą porównywać te dwie gry. Dojdzie do tak zwanego pojedynku. Zobaczycie. Ciekawe, która z tych okaże się lepszą? Oczywiście stawiam na H-L 2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy to ile jeszcze do kwietnia.... (oby do kwietnia :( ) :roll:
H-L 2... Nie mogę się doczekać kwietnia.

Na 100% nie kwietnia. Najbardziej optymistyczna wersja to, jak zostalo udzielone w wywiadzie dla CNN, lato 2004. Podobnie jak Wojtek slyszalem, ze premiara Half-Life'a 2 jest planowana na wrzesien 2004 i ta wersja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna. Natomiast najmniej optymistyczna data jest juz slawne "When it's done" czyli "Gdy ja zrobimy" co moze stac sie w 2005 lub nigdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Termi
hyhy to ile jeszcze do kwietnia.... (oby do kwietnia :( ) :roll:
H-L 2... Nie mogę się doczekać kwietnia.

Na 100% nie kwietnia. Najbardziej optymistyczna wersja to, jak zostalo udzielone w wywiadzie dla CNN, lato 2004. Podobnie jak Wojtek slyszalem, ze premiara Half-Life'a 2 jest planowana na wrzesien 2004 i ta wersja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna. Natomiast najmniej optymistyczna data jest juz slawne "When it's done" czyli "Gdy ja zrobimy" co moze stac sie w 2005 lub nigdy...

hmm tez słyszałem że "summer 04'.....tylko jak we wrześniu tego roku znow przełożą na kwiecien 05' to mnie coś weźmie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Najlepiej to by było, gdyby HL2 został wydany w okolicach np. 15 Czerwca, a już gdzieś tak 25 trafił do sklepów. MNIAM. Wakacje. Zero nauki, nie trzeba się przejmować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Co Ty gadasz !!

Chce Ci sie do czerwca czekac? :lol:Mi sie juz chce grac! :)

Ale z drugiej strony... co z tego ze mi sie chce skoro mam gf 2 mx... :? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...