Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Ja również zgadzam się z przed i przed przed mówcą, MY CHCEMY HL2!!!!

Kiedy zobaczyłem trailer wyżej wymienionego arcydzieła programistów Valve, nie wiem dlaczego ciśnienie tentnicze znacznie mi wzrosło... Moim zdaniem Half-Life2 będzie kamieniem milowym w historii FPS. Najbardziej zadziwiająca jest fizyka... Aż mnie zatkało, gdy na trailerze Gordon oparł ten kocyk na dryfującej skrzynce... Co do Painkillera, on również zapowiada się znakomicie, grafa będzie porządna, fizyka niczego sobie, a pomysł nie najgorszy... I po wtóre: MY CHCEMY HL2!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche inaczej, chcemy DooM "The Third" i HL2, i faktem jest, że obie gry będą kamieniami milowymi, DooM pod względem grafy, klimatu i odczuć po grze i w samej grze, a HL2 to raczej bardziej technologia, fizyka...itd..Dla mnie bardziej DooM "Trzeci"..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru pomiędzy HALF-LIFE2 a DOOM3: Obie te gry będą bogami. Do Dooma będą ściągać miłośnicy mocnych wrażeń. W to nie wątpie. HL2 pewnie nie prześcignie pod tym względem "Trzeciego". A Doom nigdy nie prześcignie HL2 pod względem realizmu i fizyki. Nie ma sensu spierać się, która z tych gier jest lepsza, obie są doskonałe pod każdym względem i uzupełniają się nadwzajem. Wymyśliłem przepis na doskonałego FPS!!!!

Niech twórcy DOOM3 i HALF-LIFE2 połączą siły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością HL 2 będzie czymś wyjątkowym ,ale nalezy pamiętać, by nie naciskać na wydawców i przyspieszać premiery, bo wyjdzie taki niekompletny, zbugowany gniot jak HoMM IV... Ja z kolei nie mogę się doczekać aż znowu wcisnę się w H.I.V. (:D) Suit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...) ale nalezy pamiętać, by nie naciskać na wydawców i przyspieszać premiery (...)

Może słowo naciskać nie jest odpowiednie, ale należy im odpowiednio, delikatnie przypominać o tym, że czekamy... Nie można pozwolić żeby się zbytnio rozleniwili :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabolum

Ja w ogóle nie qmam jak można przekładać premierę?! Zakładając wydanie gierki, chyba bierze sie pod uwagę możliwość małego poślizgu, ale nie 2-3 lat. Tak nie możemy usprawiedliwiać wydawcy. Skoro gierkę tworzą programiści, to oni najlepiej powinni wiedzieć ile im to jeszcze zajmie. TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA. Dzieci tych programistów dawno pewnie przeszły HL2 z 10 razy... jak nie więcej :)

Pozdro 4 All !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve chciało poprostu o sobie przypomnieć...

Taa, już widze te artykuły w CDA/w necie DOOM 3 vs.Half-Life 2. Historia zaczyna się powtarzać :)

Darek91, też właśnie tego nie rozumiem, np. dlaczego Valve nie połący się z ID i nie zrobią najlepszego fpp'a wczechczasów, albo dlaczego Intel nie połączy się z AMD albo ATI z Nvidią...Nieiwm, poprostu niewiem...Poprostu chyba nie mogą żyć bez konkurowania, satysfakcji, że ich gry/proce/karty sprzedają sie lepiej niż konkurenta. Może kiedyś takiej "fuzji" uświadczymy i zobaczymy jakie będą skutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

HL 2 MOZE zmienic oblicze FPP, ale nie musi, w koncu moze sie stac tak jak z Unreal 2 (wypluj to TFU). Oczywiscie mam wielka nadzieje ze bedzie to hit pierwszej klasy, ktory zawladnie moim sercem tak jak pierwsza czesc. Na ten czas jest piekna grafika i wysmienita fizyka, oby tak bylo z reszta, a w szczegolnosci z grywalnoscia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tak nie wydaje :P To poprostu zależy, co kto sobie ceni w grze. Nie można mówić, że ta gra będzie lepsza, bo ja to wiem. Tak samo nie ma tak, że wszyscy musza lubić UT bo jest lepsze, bo mi sie bardziej podoba. UT i Q3 to 2 zupełnie inne gry. To tak jakbyś porównywał skoczka narciarskiego do biathlonisty albo do jakiegoś innego...No bo, co też sie na nartach jeździ. Tak samo D3 i HL2 to 2 zupełnie inne gry, więc nie ma co mówić, że Ten pobije Tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Ja jak chyba wszyscy czekam na hl2,Po filmach które widzialem to :shock: .Tyle ze co z moim sprzętem . :( Wonpie zeby ta gre udzwignął.

Ale przynajmniej bdzie to gra przelomowa.Duzo lepsza od dooma3

(moim zdaniem)po filmach to wywnioskowalem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Na podstawie samych trailerów niezbyt da się ocenić co BĘDZIE lepsze. Wg. mnie trzeba samemu zagrać i dopiero wtedy ucziciwie ocenić. Owszem z trailerów możemy sobie zobaczyć, która gra będzie miała np. lepszą grafę. Ale to nie wszystko. Dlatego producenci obu gierek powinni wypuścić demka (wtedy wszycy byli by zadowoleni :D). Narazie możemy czekać i przynosić ulgę naszym spragnionym oczom, oglądając trailery. TYLKO TRAILERY

:evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Wszyscy czekajmy na te gry(HL@ i D :shock: m3)!!!Miejmy nadzieje ze sie doczekamy. :) Mialem na mysli ze trailery z HL2 bardiej MI sie podobaly niz trailer z dooma(widzialem tylko jeden).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Trailery już mi zbrzydły. Po 7-krotnym obejrzeniu tego duuużego z HL2 mam ochotę na DEMO tejże gry. Wszystko po to, żeby zobaczyć jak działa. Benchmark mały chociaż. Żaden serwis nie potwierdził jeszcze tego rzekomego przesunięcia. Może boją się ataku wściekłych fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...) narazie długo jeszcze demka nie uświadczysz.

Chciałeś powiedzieć chyba, że nie uświadczyMY. Wszyscy. Bo chyba nie tylko ja chciałbym takowe. Prawda ?? :shock: . Zresztą demo to byłby luskus :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Na demo moim zdaniem nie ma co liczyć. :( Przeciez nie wszystki gry mialy dema.Po co valve mialo by to zrobic:?: Jesli by wyszlo to byl by to wielki prezent dla graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve pewnie wychodzi z założenia, że skoro jest w necie grywalna wersja to po co demko ? Szczeże mówiąc sam bym jeszcze raz zagrał w tą Betę, aby sprawdzić jak spisuje się na geForce. Ale gdzie ja ją teraz znajdę...

O, a propos, wlaśnie ta beta HL2 może służyć jako benchmark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Valve pewnie wychodzi z założenia, że skoro jest w necie grywalna wersja to po co demko ? Szczeże mówiąc sam bym jeszcze raz zagrał w tą Betę, aby sprawdzić jak spisuje się na geForce. Ale gdzie ja ją teraz znajdę...

O, a propos, wlaśnie ta beta HL2 może służyć jako benchmark.

Dobrze ci radzę. Na tym forum nie wspominaj nic o betach z netu, bo możesz mieć duuuże nieprzyjemności.

Edit. Teraz dopiero przejrzałem poprzednie strony i zauwarzyłem, że nikomu to nie przeszkadza. Dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...