Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDiX

Karta graficzna pod Asrock 939Dual-SATA2

Polecane posty

Mam płytę główną Asrock 939Dual-SATA2 LINK . I chciałby wiedzieć jakie KARTY GRAFICZNE wejdą mi na tą płytę!

DODATKOWE INFORMACJE: Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3000+ 1.80 GHz , 512 MB RAM

PROSZĘ O PODANIE JAKIE KARTY MOGĄ WEJŚĆ NA TĄ PŁYTE GŁÓWNĄ?

AHA!!!Chce żeby miała minimum:

Shader Model 3.0 (jak jest 4.0 to jeszcze lepiej)

512 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo najlepiej to nic do niego nie kupować tylko zrobić porządne upgrade. Czyli wymienić płytę główną na AM3 kupić procka na AMD np. Atholna 3 rdzeniowego jak masz mniej kasy :) a także ramy DDR3 bo tu jak widzę to DDR2 no i oczywiście kartę grafiki i zasilacz.Jak chcesz kupić samą kartę to bierz jakiegoś radka lub Nivide 8800GT.Zależy ile masz kasy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już może wiecie to kupuję nową KARTĘ GRAFICZNĄ !!! Już wiem co i jak kupować!!!!Moja Płyta główna to AsRock 939Dual-SATA II (LINK)

Ale teraz chce wiedzieć coś więcej!!!! O co chodzi z:

1) DDR3 (czy mi to wejdzie) bo niegdzie widziałem DDR, DDR2, DDR4 itd.

2) PCI Express 2.0 ( Ja mam PCI-E 1.1 x16 , Czy wtedy też mi wejdzie??)

3) u mnie mogą być różne rodzaje chłodzenia???

OK, BĘDZIE SUPER JAK ODPOWIECIE!!!

Drugi wątek jest zupełnie niepotrzebny. Połączyłem.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxkora1234:

Jak chcesz kupić samą kartę to bierz jakiegoś radka lub Nivide 8800GT

Do tego komputera max jakie bym włożył to 8600GT lub HD 2600, a i to po ostrym kręceniu procesora.

@Edix:

Na wszystkie 3 pytania odpowiedź jest twierdząca. Prawda jest taka, że do Twojego komputera nie ma co kupować nowej karty graficznej, gdyż wzrostu wydajności wielkiego nie uświadczysz. Poza tym udziel nam informacji na temat następujących rzeczy:

1. Dokładna konfiguracja komputera (poza tym co podałeś napisz jeszcze jaki masz zasilacz. Chodzi o jego markę, model i moc. Sama ilość W nie wystarczy).

2. Kwota przewidziana na zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...