Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel

Etherlords 2

Polecane posty

LOL to głupio a pisano że tyle jest opcji

ehh jednak nie warto wierzyć reklamie :(

Nie narzekaj - "to jest karcianka", w której najważniejsze jest operowanie na kartach. Grafika i fabuła jest zrobiona bardzo dobrze i klimatycznie. A jeżeli uważasz, że mało opcji, to policz ile jest opcji na stworzenie talii (podpowiedź: wariacje z powtórzeniami 8) ), a to chyba mało nie jest, co? ;) A druga rzecz: Jak długo grałeś w tą grę? 30 minut? Ja zainstalowałem grę i zmuszałem się do gry przez pierwsze trzy kampanie (witalici, synteci i Diamanda). Gdy wygrałem z Konungiem (czy jak on tam ma) dopiero odkryłem jak bardzo jest to złożona gra. Po roku znowu zainstalowałem i teraz gram z wielką przyjemnością. Do tej gry trzeba zainwestować trochę czasu, żeby odkryć jak bardzo jest dobra, a później ta inwestycja zwróci się kilkakrotnie :)

PS. Gram sobie syntetami, aż w pewnej chwili przychodzi nowe CDA. Patrzę na pełne wersje i od razu pomyślałem... nie, nie że niepotrzebnie kupowałem pełną wersję. Raczej coś w rodzaju: Wiedziałem, że to Zaje...ta gra (bo dali w CDA na pierwszym miejscu), albo: I znowu doskonała gra w CDA :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GF 2 MX, wiecie może ktore sterowniki sa odpowiednie?
Na poprzedniej stronie polecano te sterowniki, czytaj trochę.
Ja bym kupił na twoim miejscu nową kartę graficzną
A ja na Twoim kupiłbym sobie duży, gumowy młotek.
Po walce komp się zawiesza. pomocy
Podłącz go do prądu... Szczegóły człowieku. Jaki komp? System, sprzet?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj napisać coś konkretniejszego w 25 sekund. A więc:

proc. amd duron 900 Mhz

128 ram

Radeon 7000 series

Windows 98

Gre odpaliłem w najniższej i najwyższej jakości grafiki. Działała tak samo (może troszeczke wolniej w lepszej) ale zawsze komp zacinał sie i nie odwieszał sie. :cry:

PS. Mam najnowsze sterowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tą grą następujący problem. Wszystko jest niby ok, ale tak naprawdę nie jest :) Podczas eksploracji terenu gra niemiłosiernie zwalna. Da się chodzić, ale widać pokaz slajdów. Podczas walki jest już ok. Mój sprzęt to:

Celeron 1,7 GHZ

Radeon 9550 128 MB

512MB RAM

Co ja mam z tym zrobić? Cośmi sięnie uśmiecha oglądanie tego pokazu dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.cdprojekt.com założyłem sobie konto. Próbowałem zarejestrować grę, ale niestety, wszystkie te klucze do rejestracji są ZA KRÓTKIE! Jak zarejestrować grę?

Nie zarejestrujesz jej :) W oryginalnym pudełku zawsze jest karta rejestracji elektronicznej a na niej stosowny klucz. Te dostępne na stronie są tylko i wyłącznie do gry po sieci. Nie zarejestrujesz na nim gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem juz w czasie gry.w kampanii syntetow kiedy uwolnie alphe to musze wejsc do tunelu(jest to jedyna droga aby popchnac akcje do przodu) niestety gdy tylko klikne na tunel to gra wylazi mi do windy,bez zadnego komunikatu o bledzie.mial moze ktos podobna sytuacje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Mianowicie po chwili grania w ta gre wyskakuje mi blad Can't restore all surfaces (0x8876024B) This surface can not be restored because it was created in diffrent mode. Mam Radeona 9800Se najnowszego Dxa i sterowniki. Moze byc powodem to ze w kazdej grze po chwili grania wywala mnie do windowsa ale gra dalej dziala i moge se wrocic do gry a tutaj pwaleniu nie da sie wjec spowrotem? W takim razie jaka jest przyczyna ze mnie wywala tak do windowsa. Prosze o pomoc dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę odpalić Etherlordsow...bez kodow. Znalazłem tylko jakieś po niemiecku, ale to mi za wiele nie pomogło... a jakby ktoś znał jakieś to...ten...tego :) byłbym wdzięczny za pomoc :roll:

PS1.: pisałem tego posta mając 38 stopni gorączki, więc za jakieś razące błędy przepraszamy

PS2.: sorry, że wklejam tego samego posta pod inny temat, ale brak mi pomysłow jak oryginalnie poprosic o kody po raz setny no i --->patrz PS1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że gra w kampanie syntetów itp. a ja mam tylko dwie kampanie , jak to możliwe ? Gdzie reszta ?

Syntetami grasz w drugiej części kampanii "Trawek", a "Ptaszkami" w drugiej części kampanii Chaotów. Pod koniec każdej kampanii grasz Diamandą (sam nie rozumiem po co dwa razy...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Mianowicie po chwili grania w ta gre wyskakuje mi blad Can't restore all surfaces (0x8876024B) This surface can not be restored because it was created in diffrent mode. Mam Radeona 9800Se najnowszego Dxa i sterowniki. Moze byc powodem to ze w kazdej grze po chwili grania wywala mnie do windowsa ale gra dalej dziala i moge se wrocic do gry a tutaj pwaleniu nie da sie wjec spowrotem? W takim razie jaka jest przyczyna ze mnie wywala tak do windowsa. Prosze o pomoc dziekuje

Jaką wersję Catalysta posiadasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ja jakos niemam nigdy takich problemów z grami jak inni co gra z cd-action to mi wszystko git chodzi a tu zawsze jakes problemy ,tak wogóle Etherlords jest chyba dobre bo to pierwsza gra w CDA od jakichs 3 miechów która zanistalowałem ispodobała mi sie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z koleji inny problem nie wiem gdzie i jak sprawdzic jaka wersje gry Dali w CDA bo widzialem pathe 1.0>1.1 1.1>1.2 1.2>1.3 itp itd wiec nie wiem ktora mialbym sciagnac bo jak wlaze na serwer to pisze abym sciagnol poprawki

2 to takie ze nie wiem tez skad by sciagnac poprawki bo na CDP nie dzialaja linki jesli ktos by wiedzial dziekuje za pomoc z gory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...