Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel

Etherlords 2

Polecane posty

gierka jest świetna i działa jak złoto... ale po prezjściu całej kampani (tzn dą 2 w grze) jakoś odechciało mi się grać. Wiel frajdy daje gra w hotseacie, ale niemam z kim grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieresz w menu multiplayer taką opcje jak hot seat (w polskiej wersji to jet chyba 2 graczy na jednej maszynie, ale głopwy niedam se uciąć). Potem pierwszy gracz składa decka, a następnie 2. (wybera się opceje ile zasobów ma sięna karty i jaki jest max poziom bohatera). Hot seat jest tylko jako walka. W sumie wychodzi magick :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można ściągnąć ten plik z CD-KEY-ami?

że co ? cd-keya nei było przypadkiem w cda albo w pudełku z grą... kurka niepamiętam, a gra potrzebowałą wogóle cd-keya ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to mam taki problem: w pierwszej misji syntetów po uwolnieniu bety wypadałoby pobadać mapę, ale mogę co najwyżej dojść do teleportu prowadzącego z powrotem do "pułapki". Za drugimi wrotami pułapki jest jakiś teleport, ale nie mogę ich otworzyć - drugiego klucza nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dziwny problem. Jestem (mniej więcej) w 4 misji kampanii Witalów (trzeba uratować syna Viana oraz Fionę). Całą mapę już oczyściłem. Do uratowania została Fiona, której broni bohater Chaotów. Zawsze po wygranej walce kursor zamienia się w animowaną kamerę i tak już zostaje, po prostu nic się nie dzieje i nic nie mogę zrobić (Fiona stoi i nie podchodzi - przypuszczam że powinna podejść i porozmawiać). Nie wiem czemu tak się dzieje. Możliwe, że wpływ na to miało zaaplikowanie patcha 1.0->1.3. Pierwszą zauważalną rzeczą po instalacji patcha jest brak intra. Być może lepiej nie instalować patcha? Nie wiem, w innych momentach animacje 'z kamerą' (skrypty) się uruchamiały. Może mieliście podobny problem?

Mam to samo i wyrzuca komunikat: "Can't restore all surfaces (0x8876024B) This surface can not be restored because it was created in diffrent mode". Mam GeForce 6600GT na sterownikach 7.8.0.1.

Czy ktoś zna może rozwiązanie tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć konfigiem kompa. I sprawdź jakie masz stery do karty graficznej - jak jakies starsze, to uaktualnij i sprawdź co i jak.

I zawiesz Ci się np. zawsze po 2 minutach trwania pojedynku, czy zawsze przy użyciu jakiegoś konkretnego czaru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem po wejściu do gry róznie bywa czasmi w menu głównym czasami uda mi się zagrać pare sekund komp mi się zawiesz, i najczęściej wyłancza mi się monitor gierka jest zajefajna i chciałbym sobie w nią pograć po długiej przerwie, a na początku działała plz help

Mój komp:

Radeon 9600 PRO

Atchlon XP 2600

Płyta główna: AS Rock

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już od dłuższego czasu się męczę i chyba nie dojdę do celu bez pomocy...

Czy istnieje Edytor Map do Etherlords 2 wersji polskiej? Przeszukałem pół internetu i znalazłem tylko eng/us/czech/fr/de, natomiast edytor ze strony CD-Projekt chyba "wygasł", bo nie mogę go ściągnąć... (edytorów przeznaczonych do wersji innych, niż polska, nie można zainstalować)

I tu moja prośba, jeśli ktoś posiada edytor do wersji polskiej - proszę o upload tego małego pliczku (bo ~2 MB) na jakiś server (RS, Filefront, cokolwiek) lub nawet przesłanie na maila.

Pzdr!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ściągać ten lub ten plik (czasem warto pogrzebać po FTP ręcznie :))? Jestem pewien, że jeden z nich (nie pamiętam niestety który) działa z wersją PL, przynajmniej z tą z Extra Gry (z Extra Klasyki pewnie też), bo u mnie 100% działał :) (ale jest po angielsku, CDP nie spolszczył tego edytora).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie o to chodzi, że to są wspomniane pliki z CDP, których chyba na tym serverze już nie ma. Po kliknięciu obydwu linków od razu wyskakuje brak strony/pliku.

Jeśli chcesz powiedzieć, że u Ciebie te linki działają (:shock:), to duże plz o upload tych pliczków. :cry:

Posiadam Etherlordów z eXtra klasyki właśnie, naściągałem już wpizdu tych 'eng' edytorów i kupa jak do tej pory. Ale jeśli jest jak mówisz, to chyba ściągnę pół internetu, bo gdzieś jest ten działający :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, chyba korzystasz z jakiegoś niezbyt dobrze skonfigurowanego proxy :?. Czy inne pliki z tego FTP możesz ściągać, czy z nimi też masz problem?

W każdym razie (nie wiem, czemu FF skrócił nazwy plików :-k):

etherlords_2_eng_103_map_r.zip:

http://files.filefront.com//;8311228;;/

etherlords_2_eng_map_editr.zip:

http://files.filefront.com//;8311229;;/

Któryś powinien działać, szczególnie, jeśli masz pierwszą wersję z XK (tą, w której CD i instrukcja są żywcem przeniesione z Extra Gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...