Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel

Etherlords 2

Polecane posty

Mam problem z instalacją gry. Wyskakuje mi komunikat, że instalator napotkał błąd. Kod błędu -6006. Mam zamknąć wszystkie aplikacje. Opróżnić folder tymczasowy i sprawdzić połączenie z netem. Uruchomić instalator ponownie. Wszystko robię, ale dalej pisze to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewien problem z Etherlords 2 (i z kilkoma innymi grami). Włączam grę, kampanię, zaczyna się a tutaj... tekstury tylko na ziemi i mrugający miecz postaci- w ogóle nie widać innych obiektów!

Mam jedne z nowyszych sterowników (na pewno dużo po wydaniu Etherlordsa), a moja karta to GeForce 2 MX... Może ktoś z was wie, co może pomóc?

PS., DirectX mam najnowszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie mam pomysłu jak wam pomoc, ale mam inne pytanie :] Czy na tej wersji da się pograc na oficjalnym serwerze ? Wymaga rejestracji i podania cd-key'a, ktorego nie ma ;p ( Chyba, że monitor do reszty wypalił mi gały ).

Płakac nie będe ( Jest TCP/IP itd. ), ale poprostu chcę się upewnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstury tylko na ziemi i mrugający miecz postaci- w ogóle nie widać innych obiektów!

Mam jedne z nowyszych sterowników (na pewno dużo po wydaniu Etherlordsa), a moja karta to GeForce 2 MX... Może ktoś z was wie, co może pomóc?

PS., DirectX mam najnowszy...

Miałem coś takiego za pierwszym graniem w E2. Okazało się, że przyczyną błędnego wyświetlania obrazu w tej grze była zmiana ustawień technicznych za pomocą opcji z Panelu Sterowania, Ekran i tam różne kombinacje dotyczące wydajnosci i jakości obrazu. Jeżeli coś tam mieszałeś - przywróć domyślne i spróbuj odpalić grę ponownie. W moim przypadku pomogło.

ale mam inne pytanie :] Czy na tej wersji da się pograc na oficjalnym serwerze ? Wymaga rejestracji i podania cd-key'a, ktorego nie ma ;p ( Chyba, że monitor do reszty wypalił mi gały ).

Płakac nie będe ( Jest TCP/IP itd. ), ale poprostu chcę się upewnic.

A czytał Ty stronę główną? Masz dostępny do ściągnięcia plik tekstowy, w którym jest 150.000 różnych cd-key'ów do tej gry. Wybierz sobie któryś ze środka i już masz klucz do rejestracji w sieci. Proste prawda, tyle że trzeba CHCIEĆ poszukać...

Ech, niektórych to trzeba za rączkę, jak dzieci prowadzić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak w czasie tutorliala przejśc pewin moment. Mam przejśc przez bramę za pomocą klucza(początek tutoriala) Mam klucz ale nie wiem jak go użyć.

Kliknąć na bramie? :lol: Ja po prostu podszedłem do bramy, kliknąłem na nią i pojawił mi się komunikat że użyłem jakiegoś tam klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z Etherlords, a konkretnie z wersją dvd.

Menu otwiera się normalnie, wybieram full wersje -> etherlords, klikam instal... wyskakuje mi okno instalatora... do tej chwili wszystko w porządku. Klikam "Zainstaluj Etherlords II" i....

Włożono niewłaściwy dysk...

Włóż do napędu pierwszy dysk z grą i naciśnij OK

I ni ch.... cholery nie chce iść dalej. Próbowałem wszystkich normalnych metod: sprawdzania Readme, szybkiego wyciągnięcia/ponownego wsadzenia płytki (tzw. 'na straszaka'), restartu kompa z pozostawieniem płytki w napędzie (no co, z takim np Gothickiem się udało...), restartu kompa bez płytki w napędzie, restartu kompa po pół godzinie (żeby sobie odpoczął, bo może biedak zmęczony)... Nic.

Dla pewności postanowiłem jeszcze sprawdzić inne rzeczy z DVD, może to wina napędu, prawda, albo cuś... I tu zdziwko, takie na przykład B.E.U instaluje się bez oporów, cała reszta zresztą też...

Pomocy? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstury tylko na ziemi i mrugający miecz postaci- w ogóle nie widać innych obiektów!

Mam jedne z nowyszych sterowników (na pewno dużo po wydaniu Etherlordsa), a moja karta to GeForce 2 MX... Może ktoś z was wie, co może pomóc?

PS., DirectX mam najnowszy...

Miałem coś takiego za pierwszym graniem w E2. Okazało się, że przyczyną błędnego wyświetlania obrazu w tej grze była zmiana ustawień technicznych za pomocą opcji z Panelu Sterowania, Ekran i tam różne kombinacje dotyczące wydajnosci i jakości obrazu. Jeżeli coś tam mieszałeś - przywróć domyślne i spróbuj odpalić grę ponownie. W moim przypadku pomogło.

Colidor- w Ekranie nic nie zmieniałem (prócz rozdzielczości i kolorów, które mam i w E2 i w "Ekranie" ustawione na 32). Jest jakaś możliwośc automatycznego ustawienia domyślnych? Bo nigdzie czegoś takiego nie znalazłem, a może jednak coś przeoczyłem...

Pozdrawiam

Kutak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewien problem z Etherlords 2 (i z kilkoma innymi grami). Włączam grę, kampanię, zaczyna się a tutaj... tekstury tylko na ziemi i mrugający miecz postaci- w ogóle nie widać innych obiektów!

Mam jedne z nowyszych sterowników (na pewno dużo po wydaniu Etherlordsa), a moja karta to GeForce 2 MX... Może ktoś z was wie, co może pomóc?

PS., DirectX mam najnowszy...

Do niedawna sam miałem GF 2 MX i zauważyłem, że od jakiegoś czasu nowe sterowniki nie były w pełni kompatybilne z tą własnie kartą - zwyczajnie producent przestał sie nią interesować, błędnie sądząc, że nikt już jej i tak nie używa. Dlatego musisz kolejno sprawdzać coraz to starsze sterowniki, bo nie pamietam już niestety, które były najlepsze. W każdym bądź razie ściągnij sobie stery mniej więcej sprzed pół roku, a jak nie pomoże spróbuj z jeszcze starszymi.
No dobra, nie mam pomysłu jak wam pomoc, ale mam inne pytanie :] Czy na tej wersji da się pograc na oficjalnym serwerze ? Wymaga rejestracji i podania cd-key'a, ktorego nie ma ;p ( Chyba, że monitor do reszty wypalił mi gały ).

Płakac nie będe ( Jest TCP/IP itd. ), ale poprostu chcę się upewnic.

Nie wiem jak jest z tą wersją z CDA, ale jak miałem wydanie z jakiejś tam eXtra Gry, czy czegoś takiego taniego z kiosku, to nie dało się grac poprzez oficjalny serw - powodem była niezgodność językowa, bo serw obsługiwał tylko angielski i rosyjski.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy można stworzyć własną postaci tzn wybrać profesje,płeci,wygląd, bo zaczełem grać w kampanie i tylko można było wybrać dwie postacie czy potem będzie można stworzyć własną??bo jak nie to do du....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zaklęcia i czary przywołania to opłaca się mieć pare tych samych zaklęć(w aktywnej talii też)i co to da?
To zalezy jaka to karta. Większa ilość egzemplarzy danej karty w tali aktywnej = większa czestotliwośc trafiania czaru do ręki. Jeżeli jest to czar, który zamierzasz wykorzystywac często, to lepiej mieć kilka identycznych kart.

Smok - wybrać to sobie możesz conajwyżej portret postaci, ale nie w kampani, a jak grasz sobie w pojedynek zwykły, z kompem albo innym graczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zaklęcia i czary przywołania to opłaca się mieć pare tych samych zaklęć(w aktywnej talii też)i co to da?
To zalezy jaka to karta. Większa ilość egzemplarzy danej karty w tali aktywnej = większa czestotliwośc trafiania czaru do ręki. Jeżeli jest to czar, który zamierzasz wykorzystywac często, to lepiej mieć kilka identycznych kart.

Smok - wybrać to sobie możesz conajwyżej portret postaci, ale nie w kampani, a jak grasz sobie w pojedynek zwykły, z kompem albo innym graczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - gra jest dostatecznie rozbudowana. To nie jest rasowe cRPG, więc nie ma jakiejś specjalnej potrzeby wbijania tam tworzenia postaci, tak jak jest jest dibrze.

Vergil - niby tak. Ale i tak wszystkich kart byś nie wykorzystał. 16 to IMO optymalna ilość, po chociażby jednym punkcie zainwestowanym w Zasoby, długo nie zabraknie Ci kart podczas pojedynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewien problem z Etherlords 2 (i z kilkoma innymi grami). Włączam grę, kampanię, zaczyna się a tutaj... tekstury tylko na ziemi i mrugający miecz postaci- w ogóle nie widać innych obiektów!

Mam jedne z nowyszych sterowników (na pewno dużo po wydaniu Etherlordsa), a moja karta to GeForce 2 MX... Może ktoś z was wie, co może pomóc?

PS., DirectX mam najnowszy...

Do GeForce 2 MX polecam sterowniki 61.77. Chyba każde następne robią problemy.

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.77

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

a ja jakoś nie mogę znaleść numeru wersji Etherlords 2. Czy ta gra jest już upatchowana? Chodzi mi o wersję z CDA. Bo właśnie ściągam patcha 1.0 >1.03 od cd-projektu.

a gra naprawdę jest dobra, wyciągnęła mnie z Vvardenfell, gdzie tkwiłem przez ostatnie półtora miesiąca, a to dużo znaczy ":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

podczas jakiej rejestracji? chcesz zarejestrować grę? nie wiem czy to możliwe, bo na stronie CD-P przy opisie gry stoi coś takiego: "rejestracja elektroniczna -- nie", więc może po prostu tej akurat gry nie da się zarejestrować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem - po wejściu na główny serwer wyświetla mi komunikat , że mam nieaktualną wersję gry i nie mogę grać . Próbowałem ściągać patche z podanej strony , jak również CD-Projektu , ale dostawałem komunikat , że "wersja gry nieznana" . Co mam zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

ja ściągnąłem patcha do etherlordsów dzisiaj rano ze strony cd-projektu; jest tam kilka patchy -- należy wybrać patch 1.0>1.03. ja go zainstalowałem bez problemu, no, może nie do końca bo za pierwszym razem wyskoczył mi komunikat, że plik "settings.ini" jest "nierozpoznawalną wersją" czy coś koło tego :wink: , zatem wyciąłem go z folderu z grą i odpaliłem patcha; tym razem obyło się bez problemów. a plik "settings.ini" tworzy się gdy się odpala program konfiguracyjny gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć co to za wynalazek ta gierka i odpaliłem.

Sławny już GF2/MX przyjął ją dzielnie. Pozornie jednak, bo przy samej walce dzieją się rzeczy dziwne. Raz na jakiś czas gierka zastyga i myśli. Kontrolka twardziela rozbłyska i trwa w tym stanie niczym sadystyczna-osamotniona czerwona lampeczka na choince. Wspomniany namysł trwa średnio od 5 do 8 minut (kawa czy herbata? - myśle wtedy), po czym następuje olśnienie i wszystko wraca do normy. Patch z 1.0 -> 1.3 nie przynosi spodziewanych efektów. Sterowniki wybróbowane na dziesiątą stronę. Poziom grafiki zmniejszony tak, że postać głównego bohatera jako żywo przypomina postać z pierwszej części przygód Larrego L. Że nie wspomnę o otoczeniu. Animacje wyłączone. Ops! Faktycznie, teraz gra namyśla się od 2 do 3 minut. Jest postęp.

A wszystko to na Sempronie 2400+, 512 DDR. Cóż za radość.

No nic, życie :D Trzeba czasem ponarzekać :>

A swoją drogą, ciekawe jak zareagowałaby jakakolwiek pomoc techniczna na tego typu opis. Boję się, że już bym wisiał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...