Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

@Skerwool, jeśli uraziłem to przepraszam. Tak myślałem, ale znowu się pomyliłem. Trudno w Internecie rozszyfrować czyjeś zamysły ;)

@hokus007 Spróbuj może nawet od wysokich, bo masz całkiem dobre parametry i potem ew. zejdź na średnio- wysokie i jak przy takim ustawieniu będzie przycinka, to wtedy dopiero na średnie. W BF3 bardzo ważny jest procek, a ten masz dobry.

@Chicony1906

GTAIV- fatalna optymalizacja. Powinny być średnie, ale licz się z tym, że będzie się co jakiś czas przycinać.

MW3- nisko-średnie

MW2- średnie, średnio- wysokie

Fifa 12- średnie ze średnią rozdzielczością

Słuchy mnie dochodzą że są jakieś patche które poprawiają optymalizacje w GTA4 i czy jak bym zainstalował owy patch to dało by radę na średnich ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to średnie powinieneś mieć nawet bez patchowania, tyle że ze ścinką. Jeśli patche są naprawdę dobre, to powinieneś mieć większy komfort z gry. Jak gra jest dobra to nawet ścinanie się aż tak nie boli. Tak czy inaczej powinno być dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt.

Procesor Pentium Dual-Core E5200 2,50GHz, 3 GB RAM, karta graficzna GeForce 9400GT.

Czy pójdzie gra Driver San Francisco

Wymagania gry.

Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest,ale podam jeszcze raz

quad q6600 2.4ghz

radeon hd6770

1 gb ram

jak po dodaniu 2 gb eam będzie chodził skyrim,batman ac,assassins creed(1,2),mass effect,wiedzmin 2,deus ex hr?z góry dzięki za odpowiedź,a jak mozna to o podanie detali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sprzęt taki:

quad q6600 2.4ghz

radeon hd6770

3 gb ram

Już miałem wypisywać dla każdej gry jakie wymagania, ale KAŻDA przy takiej konfiguracji z wymienionych powinna ci pójść na wysokich ew. Deus Ex przy wysokiej rozdziałce na średnio- wysokie, ale raczej nie powinno być problemów. Skyrim też na ultra śmigać nie będzie, ale na wysokich na średniej rozdziałce powinien, na wyższej podobnie jak Deus Ex.

Możesz jeszcze podać rozdzielczość monitora jbc, jeśli ci chodzi o naprawdę szczegółową odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak z tym bo ram masz poniżej standardów z przed lat teraz absolutne min. to 3GB RAM. :happy: Drugi problem to twój procek a raczej jego taktowania 2,4 ghz min. do gier to 2,8 - 3,0 ghz więc gadka o high detalach w każdej grze odpada bo karta HD 6770 choć dobra będzie ograniczana przez CPU z takim taktowaniem. :cat2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...