Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

lisu 125-zajrzałem do recenzji silenta i w minusach jest kiepska optymalizacja,więc mogą być z nią problemy na twoim kompie w dużych rozdzielczościach,co prawda wyszły pewnie do niej patche,ale...a co do koniecznosci znajomosci poprzednich czesci to nie wydaje mi sie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi multi Battlefield 3 na minimalnych czy ciężko :( ?

Notebook Packard Bell EasyNote LJ65:

Pentium Dual-Core T4500 2x2,3Ghz

GeForce G210m 512 MB

RAM 4,00 GB

HDD 500 GB

Windows 7 64bit

Dzięki i pzdr ;)

@DonutHunter - Tak, pójdzie :)

Żartujesz sobie? Przy tej karcie nie ma szans na płynną grę nawet na minimalnych w 1024x768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie? Przy tej karcie nie ma szans na płynną grę nawet na minimalnych w 1024x768.
Nie sugeruję się jakimiś naskrobanymi wymaganiami a tym co jest w praktyce. Na podobnej konfiguracji kolega sobie poradził. Z taką kartą właśnie. Więc nie wiem, czego to jest kwestia :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli sobie poradził, to rozgrywka z pewnością była niekomfortowa, bo nie wierzę, że gra ruszyła płynnie na takim sprzęcie, a w końcu to shooter, więc nie widzę sensu grania ze ścinkami.

EDIT: Na mocniejszym GT 520 gra osiąga 20 FPS przy minimalnych w 1024x768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian - No tak, rozgrywka nie była by komfortową jazdą, jak piszesz - tym bardziej przy FPS'ach. To bardzo ważne.

Jesteś w 100% pewny ?

Bo 100 zł to trochę szkoda tak

Pewn!a! :D Pewna jestem, że pójdzie, ale to nie będzie komfort grania. A co to za zabawa, skoro męczy Cię samo patrzenie na taką grę? Poleciła bym najpierw przeprowadzić renowację puszki, znaczy jednostki centralnej :P Wtedy możesz śmiało bez żadnych wyrzutów brać :)

@DOWN - Nie doczytałam. Mój błąd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może jak się to prezentuje w ten sposób, grafika na konsoli jest lepsza niż na PC na minimalnych ?

Grafika na konsoli jest moim zdaniem na poziomie minimalnych na PC ale na jakiejś wyższej rozdzielczości. Widziałem grę na minimalnych na 1680x1050 na PC i na PS3 podpiętym przez HDMI do telewizora 32 cale. Konsolowa wersja wyglądała nieco lepiej, ale siedziałem kawałek od TV, więc nie przyglądałem się szczegółom. Niemniej jednak - gra wciąż wyglądała bardzo przyzwoicie.

@ Agatix - autor ma laptopa, więc renowacja odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatix001 PRZEPRASZAM ! Mogłem się domyśleć po nicku, że jesteś kobieta, jeszcze raz przepraszam ;)

To dzięki Agatix001 i Dirian ;)

Poszukam coś na temat złożenia taniego kompa ogarniającego Bf3 na poziomie... no nie mówię o ultra od razu ale, żeby dało się przyzwoicie pograć :D

Może i bym pograł na konsoli ale zdecydowanie więcej znajomych gra na PC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...