Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

up@ ej ja grałem na full na procku 1.8ghz dwurdzeniowym przy 40 klatkach niesugeruj się wymaganiami cod ma świetną optymalizację więc nie oszukuje :P a najlepiej daj suba na youtube to nagram filmik z mw2 :D

Pentium 4 jest jednordzeniowy ;)

aha to sorry ale nawet przy takim proku mi działał naprawdę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt: Asus K52J

CPU Intel Core I7-740QM, 1.736Hz

Radeon HD6370M 1GB

Czy wejdzie mi Battlefield 3? Chodzi tu głównie o multiplayer

Oczywiście, że wejdzie. Spokojnie pograsz w multi bez żadnych lagów czy czegoś tam :)

Wejść wejdzie, ale komfortowe to granie w multi zbytnio nie będzie. Ja bym sobie darował, chyba że chcesz na siłę pograć i nie oczekujesz wielkiej płynności.

A lag to określenie odnoszące się do połączenia sieciowego, a nie ścinek spowodowanych zbyt słabym sprzętem, co wiele osób myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zamażył mi się notebook do grania za niezbyt dużą cenę . Przeglądam CDA i ,,pacze " na Packard Bell EasyNote TK87 i acer 5739G . I pytanie czy na którymś z tych o to wyżej wymienionych notebooków można odpalić League of Legends o obojętnie jakich detalach ?

( Bardziej zależy mi na tym 2 (acer ) bo tańszy )

oczywiście min . w 20 fps :D

ponawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi The Elder Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2, COD MW3, Battlefield 3? PS Grafika się nie liczy, ważne, aby nie zacinało.

AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 3800+ speed: 2.0 GHz

RAM 2GB

Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3

GeForce 210 1.0 GB , Pixel Shader version 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już wiele razy ale tak czy siak muszę się upewnić.Na jakie detale mogę liczyć w bf3 z dx11 oraz dx10 rozdziałka 1440x900 na następujących parametrac:

phenom ii 960t 4x albo 6x

ati 6850

4 gb win 7 32 bit

phenom ii 960t 4x lub 6

ati 5670

4 gb win 7 32bit

Czemu taka ilość rdzeni bo taki proc zamierzam kupić i nie mam pewności czy to będzie 4 czy 6.Interesuje mnie stała ilość fps bo nie cierpię gdy coś mi się całyczas tnie albo nie jest tak płyne więc podawać konkrety czyli wysokie,ultra,średnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pójdzie na kompie z sygnaturki Silent Hill: Homecoming? A na jakich detalach i rozdziałce? I czy nieznajomość poprzednich części przeszkodzi mi w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...