Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Jeszcze raz ja - chciałbym mieć 100%-ową pewność co do ME2. Patrząc na screeny... kurde, niezła grafika. Czy na pewno ten komputer:

2 GB RAM

Geforce 8500 GT

Pentium Dual Core E5200 CPU @ 2.50 ghz, 2.51 ghz

Windows XP Home SP 3

udźwignie tę grę? Przy jakiej rozdzielczości, w jakich detalach? ME1 chodzi bez problemu w 1152x865 na wysokich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312

Co do BF BC2 ściągnij patcha który aktualizuję grę do dodatku Vietnam i spróbuj odpalić jedyna szansa że odpali na twoim sprzęcie, jeśli nie no to pograne.

Z MW2 marne szanse... jeśli da radę to minimalne detale i będzie ciąć.

@hink Serio myślisz że Matrix odpali BFBC 2 ? Buhahah ! Na tej karcie to będzie miał problemy na średnich w CoD'zie 4 : )

@Melly

Proszę, ta karta z odpowiednimi sterownikami odpala MW2 aż miło, co prawda z BFBC2 mogą być problemy ale na niskich + patch może chodzić.

@matrix312- oto dowód,że odpalisz MW2 :)http://www.youtube.com/watch?v=mn1DdnbkccA

procesor prawię ten sam co autora filmiku więc życzę miłej gry :)

@Zieliq Możliwe że Matrixowi ruszy, ale będzie ciąć. Zauważ że misja na filmiku to Trening (!) w którym akcji jest tyle że faktycznie, ma co zamulać kompa...

@matrix

Na żadne z tych gier nie ma szans z tą kartą.

:wacko:

SOS!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o MW2 i BC2 bo trochę mi namotaliście :wacko:

I jeszcze dorzucam pytanie o Simsy 3 + Nocne Życie

Producent:

Hewlett-Packard

Procesor:

Intel ? Core ? 2 Duo CPU T5670@1.80GHz (2 CPUs), ~ 1.8GHz

Pamięć:

2038MB RAM

Dysk twardy:

240 GB

Karta graficzna:

Intel Mobile ? 965 Express Chipset Family

Monitor:

PnP Generic Monitor

Karta dźwiękowa:

Głośniki (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)

Klawiatura:

koncentrator USB Główny

Mysz:

koncentrator USB Główny

System operacyjny:

Windows Vista ? Home Basic (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.100608-0458)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ade78 BFBC 2 nie ruszy Ci na tym złomku. Próbowałem na moim złomku wyposażonym w jeden rdzeń, ale lepszą kartę niż twój (procesor P4 3,2 GHz, Radeon HD 4650) i w multi cięło na niskich, nie polecam ci grać w tą gierkę po multi...

@matrix312 Mooże fps na niskich w MW 2 będą czasem dochodziły do 20, ale na więcej nie licz... O BC 2 nie masz co marzyć. Simsy ruszą, ale nie jestem pewny do tego na jakich detalach pograsz, ale max to nisko-średnie.

@Mynar Średnio-wysokie ; )

@lisu125 Dałeś dowód co do BFBC 2 w którym Yarosdz grał na pustym serwerze w betę : ) (pisałem z nim, w pełnej strasznie cięło, więc wymienił sprzęt)...

WY SERIO UWAŻACIE ŻE BFBC 2 MA NISKIE WYMAGANIA !? TA GRA NA ŻADNYM JEDNYM RDZENIU BEZ SOLIDNEJ KARTY NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ FPS NIŻ 15-20 !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...