Jump to content
Altair666

Need For Speed Hot Pursuit

Recommended Posts

Witam.

W związku z tym, że dziś jest premiera NFS HP. Postanowiłem założyć ten temat.

Gram w tą grę od wczoraj (Pre-order) i zauważyłem, że jest sporo korzyści z posiadania przyjaciół w Autologu (dodatkowe punkty, bonusy, wyzwania, możliwość dołączenia się do kogoś itp.). Jednym słowem im masz więcej przyjaciół tym więcej masz wyzwań a co za tym idzie? Oczywiście więcej punktów i szybsze nabijanie poziomów.

Jeżeli ktoś chce zostać dodany przez inne osoby Niech napisze swoje id, nick, login dzięki któremu będzie łatwiej go znaleźć.

ID na PS3:

DragonheartX666

Dopisujcie się, jeśli chcecie skorzystać z bonusów jakie płyną z posiadania przyjaciół w Autologu.

Piszcie z jakiej platformy nick jest np.

ID Xbox 360:

lub

ID na PS3

lub

PC nick: (chyba on ze steam'a jest)

Pozdrawiam i zachęcam do wspólnej zabawy i rywalizacji :)

Tyle mówili o wspaniałości ów Autologu, a ja nawet nie mam pojęcia, jak kogoś dodać do znajomych... Wiem, że można wysłać zaproszenie komuś, z kim się siedzi na serwerze, a co z zapraszaniem po nicku lub mail?

Włączasz Hot Pursuit w sieci - dołącz do przyjaciół - dodaj przyjaciela i tam wpisujesz nick

Mi na kilkanaście prób wyścigu udało się tylko raz ale to może wina pogody jak u mnie panuję. Ale teraz net mi działa normalnie a na początku "Logowanie do serwerów Autologu" zatrzymuje się i nie idzie dalej :/

Mam to samo... po 19 moe moge normalnie grać... dzis kupiłem gre zagrałem jeden wyscig poszedlem os porobic i teraz nie mogę sie załadować do Autologu i nie da sie grac bo sie zatrzymuje tak jak kolega na górze napisał :/

A na stronie NFS na Autolog jest komunikat: "Ups!Wygląda na to, że tymczasowo utracono połączenie z serwerami Autologu. Spróbuj ponownie później, wszystko powinno być już w normie."

Chyba cos z serwerami... Jak tak to ma wyglądać, że jak mam czas to nic nie działa to ja podziękuję...

OK już Autolog w grze działa, i na stronce też. Pomogło wyczyszczenie histori i ponowne logowanie.

BTW. Moj nick: Daverox87 PC

Proszę o zaproszenie ;).

Edited by daverox