Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Popatrz na ,,papierowe RPG,, i odpowiedz sobie na to pytanie XD

Oj wiele mozna błędów znaleźć nawet w papierowych RPG. Róznia sie tym od cRPG że łatwiej je naprawić ;)

Moja przesyłka juz zapłącona. Teraz tylko czekam na nią.

I jeszcze jeden drobiazg. Akurat TERAZ musiałem zachorować, jakby chioróbsko nie mogło poczekac z tydzień cobym mógł się nacieszyć wiedźmakiem - ale nie. Nowy tydzień, powrót do pracy, 8 godzin, pobudka rano - a kiedy grać????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cda czasem pojawiał się dział w którym oceniano opłacalność edycji norm. do kolekcjonerskich czy np Cormac mógłby sie na ten temat wypowiedzieć?

Nie moglby, bo jeszcze nie dostalem edycji kolekcjonerskiej. Na czesc Twoich pytan odpowie opis ze sklepu Gram.pl, gdzie jest wyraznie napisane, czy ksiazki sa kolorowe, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na jakąś, dowolną stronę o Białogłowym. No ale minimalne wymagania to:

System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla Microsoft Windows Vista

Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Napęd DVD

Po dokładniejsze informacje odsyłam na:

http://www.witcher.phx.pl/index.php?action=wymagania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na jakąś, dowolną stronę o Białogłowym

Albo czytać wcześniejsze posty :D między innymi moje :P

Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla Microsoft Windows Vista

Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

I z tego co mówił M. Madej na takim sprzęcie powinien Wiedźmin już śmigać na wysokich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla Microsoft Windows Vista

Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Napęd DVD

I za to kocham Wiedźmina :D (a dokładniej Aurorę) więcej gier które mają TAKIE wymagania minimalne :)

Starczy rzec że na moim kompie winno śmigać ^^ (jeżeli te wymagania to prawda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg nieoficjalnych informacji (ale pochodzących od jednego z RED'ów :wink: ) da się grać nawet na procesorze 1,7GHz i 512RAM :D . Tak więc wymagania minimalne raczej nie będą wysokie :wink: .

O Boże, żeby to była prawda! Aha nie wie ktoś czy będzie demo Wiedźmina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje edycja klekcjonerska Wiedzmina?

No do cholery, ludzie, zanim zasmiecicie forum badzcie laskawi wykazac minimum zaradnosci i samemu sprawdzic najprostsze rzeczy. Tak ciezko wejsc na strone Gram.pl i sprawdzic cene czy zawartosc edycji kolekcjonerskiej? Nie wiem, jak niektorzy z was poradza sobie w zyciu - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu się nie da czegoś takiego dokonać a wszystkie próby (co zapene udokumentowano historycznie spełzły na niczym)

tak to już jest z rpg'ami

Co??? No prosze cie. Wez sie czasem zastanow zanim cos napiszesz

Dobra, może to nie jest niemożliwe ale potwornie trudne. Bo trudno przecież "wyrwać" jakiś fragment z tak złożonej gry jaką jest RPG i ponadto sprawić żeby działało stabilnie(np. taki Bioschock u mnie nie działa chociaż jego min. wymagania spełniam). Przecież to właśnie dlatego nie będziemy mieli demka Assasin's Creed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu się nie da czegoś takiego dokonać a wszystkie próby (co zapene udokumentowano historycznie spełzły na niczym)

tak to już jest z rpg'ami

Co??? No prosze cie. Wez sie czasem zastanow zanim cos napiszesz

Dobra, może to nie jest niemożliwe ale potwornie trudne. Bo trudno przecież "wyrwać" jakiś fragment z tak złożonej gry jaką jest RPG i ponadto sprawić żeby działało stabilnie(np. taki Bioschock u mnie nie działa chociaż jego min. wymagania spełniam). Przecież to właśnie dlatego nie będziemy mieli demka Assasin's Creed.

Nie rozumiem co masz na myśli przez "stabilne działanie" przecież demo to jedynie mocno skrócony fragment gry działający na "tym samym" co pełna wersja. W związku z tym stabilność odpowiada temu co jest w pełnej wersji. (dokładniej temu co jest w wersji 1.0 [zazwyczaj]) optymalizowanie samego dema jest co najmniej nieuczciwe. (wyobraź sobie że kupujesz grę w której demo grałeś wcześniej i tu nagle "piiiiiiii" game is dead...)

Co do robienia dem gier takich jak (nieliniowe) rpg to owszem nie jest to takie proste, ale nic nie stoi na przeszkodzie by pokazać tylko pierwsze 20 minut gry (co przy demach RPG robi się najczęściej, chodzi mi oczywiście o trening i naukę gry) gdzie pokazane są podstawowe aspekty gry i napisek "idź kup pełną wersję".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, temat dema powraca jak bumerang...

Demo pojawi się dopiero po premierze. Jeszcze go nie zrobili, bo pełną parą finiszowali całą grę, a demo zajęłoby za dużo czasu. Prawdopodobnie pracują nad nim właśnie teraz, albo czeka na autoryzację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia a potem komentarze na necie. Eee gra do bani to przecież "Sklejone kilka lokacji, niepelna druzynka, pare przeciwnikow, questy z rodzaju "przynies, podaj, pozamiataj"". Swoją drogą wyszło kiedyś demo BG2 zajmowało bagatela jedną płytkę CD 650 MB i zawierało lochy Irka. Niby fajnie tylko kto to ściągnie/zamieści takie demko? Gdzie od BG2 technologia poszla trochę do przodu. Czy było ostatnio demko jakiegoś znanego rpg? KoToR, Gothic, Elder scrolls?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było ostatnio demko jakiegoś znanego rpg? KoToR, Gothic, Elder scrolls?

Owszem, grałem w demo Gothica 2 :wink: . Od wieży Xardasa do części miasta. Na drogach stały tabliczki mówiące, że dalej można dotrzeć w po zakupie pełnej wersji. Grałem także w demo Two World's, a przecież to także cRPG.

Pojawił się nowy, 7 minutowy gameplay. TUTAJ można go obejrzeć, a TUTAJ pobraż w jakości HD :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Kto zamawial Witchera na gram.pl kurierem niech wejdzie na swoje konto i sprawdzi status... U mnie jest gotowe do wysylki: Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 22 października 2007... To znaczy tylko jedno juz blisko...

A teraz zobaczy który jest dzisiaj ^^ Na kontach jest, że już wysłali, a to zmyła tylko ;) Kurier jeszcze paczek nie dostał, bo przy sprawdzaniu statusu przesyłki wyskakuje błąd - "Wprowadzono błędny numer przesyłki". Ale już blisko. W porównaniu do tych paru lat czekania ten tydzień to pryszcz... ale będzie się dłużył najbardziej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...