Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

pewnie mój post zostanie skasowany, ale co tam:

to tylko pieprzony render - rewelacyjny, ale render. Za 5 lat pewnie pokażą trailer z gameplayem w tle ;)

No i wyszedł taki render i już na gt pojawiło się 100000 komentarzy, że gra jest super i w ogóle ten kto mówi inaczej to się nie zna...

Czy ty jesteś głupi, czy może tylko udajesz? Ty myślałeś, że to co jest na tym teaserze to jest sama gra??? Jeeeezuuu... Trzeba być chyba tobą, żeby tak pomyśleć...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik cud, miód i mailna. Jak dla mnie, to było to lepsze od wszystkich Blizzarda. No, ale co innego mogło powstać z pracy Tomka Bagińskiego? No nic innego. :wink:

Czy ty jesteś głupi, czy może tylko udajesz? Ty myślałeś, że to co jest na tym teaserze to jest sama gra??? Jeeeezuuu... Trzeba być chyba tobą, żeby tak pomyśleć...

Spokojnie. On się tak tylko przedrzeźnia z nami - PCtowcami -, bo Wiedźmin nie wyjdzie na jego kochaniutkie konsole. Tak samo jest z Crysisem. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mój post zostanie skasowany, ale co tam:

to tylko pieprzony render - rewelacyjny, ale render. Za 5 lat pewnie pokażą trailer z gameplayem w tle ;)

No i wyszedł taki render i już na gt pojawiło się 100000 komentarzy, że gra jest super i w ogóle ten kto mówi inaczej to się nie zna...

Czy ty jesteś głupi, czy może tylko udajesz? Ty myślałeś, że to co jest na tym teaserze to jest sama gra??? Jeeeezuuu... Trzeba być chyba tobą, żeby tak pomyśleć...

chyba ty jesteś "..." (dowolne brzydkie określenie :P), że nie umiesz czytać. Napisałem, że pecetowcy po zamieszczeniu tego trailera w sieci zaczęli wychwalać TĄ grę pod niebiosa w stylu "GRA wygląda znakomicie" itp.... jaka gra ? - raczej render!

(widzę, że tutaj jest tak samo, oj dzieci dzieci)

Spokojnie. On się tak tylko przedrzeźnia z nami - PCtowcami -, bo Wiedźmin nie wyjdzie na jego kochaniutkie konsole. Tak samo jest z Crysisem. Rolling Eyes

Ballack a ja mam zrobić "małą" wyliczankę...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra bedzie choc troche wygladac jak trailerm to bedzie swietna ;) Szkoda, ze w ogole nie pokazali gameplay'a :( Bo tak po samym suchym filmiku ciezko ocenic...

Hmm... kilkuminutowy filmik z gameplaya był kiedyś na płytce z CDA. Bodaj po zeszłorocznych targach E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra bedzie choc troche wygladac jak trailerm to bedzie swietna ;) Szkoda, ze w ogole nie pokazali gameplay'a :( Bo tak po samym suchym filmiku ciezko ocenic...

www.gametrailers.com

Jest tam trochę gameplaya, ale wygląda to to na betę. Mimo iż fabuła jest cacy - szwankuje grafika. A na screenach opublikowanych niedawno gra wygląda pięć razy lepiej... heh, dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt RED z przyjemnością informuje, że oficjalny trailer gry Wiedźmin, który zadebiutował w minionym tygodniu w prestiżowym serwisie Gametrailers.com, bije rekordy popularności. Z samej tylko strony www.gametrailers.com dotychczas pobrało go (w wersji zwykłej oraz HD) ponad 250 tysięcy osób!

Ponadto, w ciągu pierwszych dwóch dni dostępności zdołał zająć pierwsze miejsce wśród najchętniej oglądanych zwiastunów, wyprzedzając takie produkcje jak Spiderman 3 czy Call of Duty 4: Modern Warfare.

Najnowszy trailer Wiedźmina wywołał na zachodzie olbrzymie poruszenie. Obejrzały go już setki tysięcy graczy, a zainteresowanie grą CD Projekt Red przekracza najśmielsze oczekiwania! Po publikacji trailera materiały dotyczące Wiedźmina znalazły się na 11 miejscu (na 200 możliwych) najchętniej czytanych publikacji w serwisie gamestats.com.

Trailer gry Wiedźmin jest już powszechnie dostępny w Internecie. Każdy, kto nie miał jeszcze okazji zapoznać się z tą animacją przygotowaną przez Tomasza Bagińskiego i studio Platige Image, może zrobić to teraz i przekonać się, że Wiedźmin wyrasta na prawdziwy, międzynarodowy hit. Trailer można też już od poniedziałku pobierać z gram.pl. Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/WiedzminTrailer.

Gra Wiedźmin, bazująca na twórczości Andrzeja Sapkowskiego, ukaże się w sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Wszystko idzie w dobrą stronę- jest szansa na milion sprzedanych kopii.

BTW trail jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stwierdziłem, że jak do gry nie dołączą takiego efektownego wisiorka: http://thewitcher.com/gallery/arts/szkic_2.jpg to normalnie wydawnictwa CD-Projekt schodzą na psy :P

E tam, nawet gdyby sprzedawali go osobno - i tak bym kupił...

Trailer faktycznie zrobił na mnie duże wrażenie... A jeśli chodzi o zainteresowanie obcokrajowców to śmiesznie jest :). W końcu książka nie cieszyła się dużą popularnością a o dziwo film w niektórych krajach został przyjęty ciepło... Wnioskuję że chodzi o możliwości filmiku a nie korzenie gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec marca zostaliśmy poinformowani, iż długo oczekiwana pozycja naszego rodzimego CDProjekt Red Studio, The Witcher (czyli "stary", dobry Wiedźmin), pojawi się na rynku we wrześniu tego roku.

Teraz dopowiedzieć możemy natomiast, iż premiera gry zaplanowana została na 13 dzień tegoż miesiąca.

Informację taką można znaleźć bowiem na oficjalnej stronie niemieckiego oddziału firmy Atari, która jak wiadomo przedstawi elektroniczną wersję Wiedźmina szerokiej rzeszy graczy z zachodu. Miejmy nadzieję, iż data premiery jest już w 100% pewna, a żadne nieprzewidziane wypadki nie wpłyną na jej przesunięcie.

Czyżby miłe zaskoczenie? Swoją drogą śmiech na sali jeżeli polska premiera spóźni się w porównaniu do światowej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z www.thewitcher.com

"Wiedźmin – focus testy!!

Wiele osób długo czekało na tę chwilę. Niniejszym ogłaszamy, że z dniem dzisiejszym CD Projekt RED zaczyna szukać focus testerów do gry „Wiedźmin”!!! W celu zgłoszenia się należy być osobą pełnoletnią (każdy wybrany będzie musiał podpisać dokument o zachowaniu poufności) oraz wypełnić formularz znajdujący się tutaj. CD Projekt RED skontaktuje się z wybranymi osobami bezpośrednio w celu ustalenia szczegółów współpracy."

Kurde, brakuje mi pół roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ty jesteś "..." (dowolne brzydkie określenie :P), że nie umiesz czytać. Napisałem, że pecetowcy po zamieszczeniu tego trailera w sieci zaczęli wychwalać TĄ grę pod niebiosa w stylu "GRA wygląda znakomicie" itp.... jaka gra ? - raczej render!

(widzę, że tutaj jest tak samo, oj dzieci dzieci)

Po pierwsze - my tu nie mówimy, że GRA wygląda znakomicie, tylko, że ludzie od renderka się popisali :P

Po drugie - a u was nie inaczej było z takim Killzonem 2, hę? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No w końcu coś z EK ruszyło :] W sumie tez chciałbym medalion, ale zawsze lepiej mieć coś bardziej pożytecznego... jak np. koszulka. Oczywiście o ile będzie to ta zawierająca z przodu mały napis "The Witcher" a na plecach głowę wilka z medalionu... W sumie, to gra karciana to tez fajny bajer... Najlepiej by było gdyby wszystkie te gratisy zamieścili w EK (Edycja Kolekcjonerska NWN2 była chyba jeszcze bardziej wypasiona... no ale jakość większości dodatków nie była najlepsza... ). Tak czy siak oddałem głos na koszulkę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pewnie zdecydowana większość z tych rzeczy ankietowych się znajdzie w środku, a i sporo więcej bajerów pewnie będzie :)

Jedynym problemem jeśli chodzi o EK jest jedno: liczba egzemplarzy. Bo jak będzie 1000, to będzie więcej bajerów, ale trudna do zdobycia (i wszystkie będą jeszcze wykupione w przedsprzedaży), a jak będzie 5 tys. czy więcej to łatwiej będzie zdobyć, ale znów mniej rzeczy by było :(

Najbardziej mnie zmartwiło jedno: uświadomiłem sobie, że przekładając premierę polską na wrzesień CDPR mogło pogorszyć moją sytuację: jeśli EK pojawi się w przedsprzedaży gdzieś koło sierpnia, to mnie może cholera nie być w kraju akurat... I jak się tak zdarzy, że przyjadę, wejdę na gram.pl i okaże się, że wszystko wykupione... Nie ręczę za siebie :evil:

Ale jeśli CDP zrobiłoby tak, że tylko połowa na przykład EK będzie w przedsprzedaży, a reszta trafi normalnie do sklepów, to OK, bo w bielskim Empiku powinna się jakaś ostać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na grę karcianą - jest to najbardziej praktyczna rzecz, którą można było wybrać. Wątpię, zeby koszulka była wysokiej jakości, medalion pewno też taki nie będzie, a gra karciana zawsze moze się przydać^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zagłosowałem na Art Book. Grę karcianą mieć będę- wszak jedna z nich będzie materiałem promocyjnym czy czymś w tym stylu. Wątpię też bym nosił medalion wiedźmiński. Koszulki też bym raczej nie włożył, a pocztówki... nie :) tak więc art book byłby IMO najlepszym rozwiązaniem. Ale Marcin (z REDa) w jednym z wywiadów mówił, że EK będzie zawierać coś niezbędnego dla każdego wiedźmina. Tak więc.... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, D&D: Tactics, dodatek do NWN2. Atari właśnie ujawniło daty zachodnich premier tych tytułów. Będzie czym ocierać łzy po powrocie z wakacji.

Atari właśnie ogłosiło datę wydania na zachodzie trzech swoich tytułów: Wiedźmina, Dungeons & Dragons: Tactics i Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer. Geralt i D&D:T wystartują z bloków w dwa tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego, czyli 14 września. Natomiast dodatek do Neverwinter Nights 2 wystawi rogi 12 października.

Jaki Wiedźmin jest, wie chyba każdy. W razie wątpliwości warto odwiedzić oficjalną stronę gry.

Nie ruszaj się! Masz muchę na czole!

Dungeons & Dragons: Tactics jest klasyczną, turową grą RPG, przeznaczoną na PSP. Gra będzie posiadać tryb multi, w którym to wraz ze znajomymi będzie można przemierzać mroczne lochy pełne wszelkiego rodzaju demonicznego paskudztwa.

Z kolei NWN2:MotB jest dodatkiem, który wprowadzi dość znaczącą zmianę do mechaniki podstawki - zwiększenie ograniczenia poziomu ponad 20. Dzięki temu gracz będzie mógł użyć wielu nowych czarów i umiejętności. Dodane zostaną też nowe klasy prestiżowe, rasy, towarzysze, potwory, zbroje, czyli wszystko to, co dodatek zawierać powinien.

Trzy miesiące lata, które dzielą świat od tych premier warto wykorzystać jak najlepiej, bo 14 września gracze zostaną przykuci do swoich komputerów na dłuższy czas.

No, nareszcie znana jest data zachodniej premiery Wiedźminka. Ciekawe jaka będzie data wydania wersji PL. Oj.... pierwszy miesiąc nauki trzeba już teraz spisać na straty :wink:

P.S. post pod postem z oczywistych powodów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data premiery została zdementowana przez CDP RED

Ale jest inna duża akcja:

http://www.gram.pl/zwiedzminem/

http://www.gram.pl/upl/artykul/20070611131351.jpg

http://www.gram.pl/upl/artykul/20070611131306.jpg

Trzeba rozwiązać o co z tym chodzi. Ci którzy "poznali prawdę" nie chcą nic powiedzieć.

http://www.thewitcher.com/forum/forum_post...;PN=1&TPN=1 - to link do odpowiedniego tematu na forum Wiedźmina.

Ktoś ma jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest inna duża akcja:

http://www.gram.pl/zwiedzminem/

1. Już wiadomo o co chodzi ;]

Na liście wymienione są osoby, które zostały zaproszone na specjalna wiedźmińską imprezę, gdzie każdy ze znajdujących się na liście uczestników będzie mógł pograć w Witchera ;] Są jeszcze dwa wolne miejsca, wystarczy odpowiedzieć na pytania i okazać się najlepszym.

2. CD Projekt RED poszukuje osób chętnych do pomocy w promocji gry Wiedźmin na imprezach branżowych. Idealny kandydat powinien:

- Biegle operować jęz. angielskim (mile widziany certyfikat),

- Wyróżniać się łatwością w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

- Być dyspoSkaldzycyjny czasowo,

- Posiadać miłą aparycję,

- Mieć ukończone 18 lat lub zgodę rodziców

Zgłoszenia można wysyłać na adres: promopraca@thewitcher.com

3. Właśnie ruszyła nowa oficjalna strona gry.

http://www.thewitcher.com/

Update 19.05

Kolejny dzień kolejne info ;]

4. Sample angielskiego Geralta:

- ftp://ftp4.gram.pl/pub/press/geralt_sample_1.mp3

- ftp://ftp4.gram.pl/pub/press/geralt_sample_2.mp3

- ftp://ftp4.gram.pl/pub/press/geralt_sample_3.mp3

5. Skład Polskiej Edycji Podstawowej

W skład podstawowego wydania polskiej wersji Wiedźmina wejdą:

1. DVD z grą Wiedźmin,

2. Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.).

3. Soundtrack z gry Wiedźmin.

4. Instrukcja do gry.

5. Poradnik Gracza.

6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego.

7. Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy.

Wszystkie elementy gry będą znajdować się w bardzo ekskluzywnym pudełku.

Foto:

http://www.gram.pl/upl/news/120070619135237.jpg

http://www.gram.pl/upl/news/120070619142836.jpg

http://www.gram.pl/upl/news/120070619135219.jpg

Głos angielskiego Geralta jest IMO świetny. Zimny, ostry, pewny siebie... idealny.

Polska edycja jet równie smakowita. Widać, że CDP zależy na sprzedaży gry w Polsce ;]

Prawie jak EK :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha!

CDP ujawnił zawartość zwykłej edycji Łyczera. W jej skład wchodzą:

1. DVD z grą Wiedźmin,

2. Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.).

3. Soundtrack z gry Wiedźmin.

4. Instrukcja do gry.

5. Poradnik Gracza.

6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego.

7. Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy.

Jeżeli to jest TYLKO ZWYKLAK to co będzie w EK? o_O Strach sie bać normalnie

Dokładny link do newsa macie tutaj:

KLIK!

EDIT: Nie zauważyłem posta Szafy :P Ale co tam... XD

Co do głosu Geralta: mnie się bardzo, bardzo podoba, bo jest taki fajny... pozbawiony emocji, suchy itd. Wielki plus dla CDP za dobranie aktora (potem się przekonamy, czy tylko Geralt fajny, czy może reszta także :P)

Pudełko też fajne, czuję też, że od EK będzie w formie jakiejś księgi, czy czegoś w tym rodzaju :P Będzie ok. Pewnie kupię EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie podstawowe jest IMO b.dobre. Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie, naturalnie oprócz płytki z grą, opowiadanie ASa. Natomiast okładka... cóż, jest ok, ale nic więcej. Ech, Wiedźmak dostał od PEGI 18+ toż to NVN2 ma 12+!! Ech, w skali Romana i prof. S. Jonalizm będzie to coś ok. PSA. Ło Ło Ło :P

Osobiście to się nie mogę doczekać jutra, ponieważ wtedy zostanie ujawniona EK. A po ujawnieniu EK, czekam tylko na pre order. A później... cóż wrzesień niebawem ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike na gram.pl :

Natomiast rzeczywiste pudełko będzie trochę bardziej urozmaicone, dodatkowymi efektami, czego nie sposób pokazać w wizualizacji. Po pierwsze wszystkie srebrne elementy będę wykonane srebrną farbą lub folią, aby były srebrne a nie szare;) po drugie sam wilk najprawdopodobniej będzie bardzo fajnie trójwymiarowo wytłoczony. A dodatkowo o czym wspominalem, całe czarne tło będzie pokryte matową folią uwypuklającą głębię koloru czarnego i dającą fajny efekt w dotyku:) Więc będzie dość ascetycznie, ale też z klasą;)

I o opowiadaniu:

Będzie to jedno z dotychczasowych opowiadań. Ale jest duża szansa, że z nowym komentarzem napisanym przez autora na potrzeby tej edycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O Ładnie, ładnie. Skoro tak wygląda podstawowa edycja, to ja już widzę tą rozchodzącą się w 10 po ogłoszeniu pre-ordera EK :) Głos Geralta niezgorszy, mam nadzieję, że polski będzie lepszy. Właśnie - wie ktoś, kto będzie podkładał głos w naszej wersji? Może Michał Zebrowski? :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...