Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Wrzesień... Mam tylko nadzieję, że zmodyfikowana przez CDP Red Studio Aurora da jeszcze radę, chociaż wiadomo, że w takich grach grafa nie jest najważniejsza.

No i może ta gra pozwoli wyrobić polskim programistom styl tworzenia gier na rynku światowym i może tak jak się mówi(ło) o "french touch" teraz się będzie mówić o "polish kick"? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mimo, że nie lubię grać w gry komórkowe, to w Wiedźmina pogram :] Szykuje się niezła sieka umilająca lekcje religii

Hehe, Orcs and Elves to to nie będzie, ale wygląda dośc przyjaźnie. I IMO fajnie by było jakby dodali kod do pobrania gry razem z EK :] Trzeba chyba rzucić taki pomysł do CDP

No ale jest jeden plus: jak zacznie zbliżać się rok szkolny to chociaż raz w życiu będę z tego powodu szczęśliwy

Jak tak dalej pójdzie, to na rok szkolny będe bardziej czekał niż na wakacje :wink: Crysis, Wiedźma, Bioshock...hmmm <sie rozmarzył się>

Mam tylko nadzieję, że zmodyfikowana przez CDP Red Studio Aurora da jeszcze radę, chociaż wiadomo, że w takich grach grafa nie jest najważniejsza.

Bo nie jest. I nigdy nie będzie. Jak dla mnie to nawet by mogli to zrobić na silniku NWN bez żadnych upiększeń. A grafa taka zła nie jest. Przynajmniej będzie mi śmigać na max detalach (hehe, jak ja lubie żartować) :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mimo, że nie lubię grać w gry komórkowe, to w Wiedźmina pogram :] Szykuje się niezła sieka umilająca lekcje religii

Hehe, Orcs and Elves to to nie będzie, ale wygląda dośc przyjaźnie. I IMO fajnie by było jakby dodali kod do pobrania gry razem z EK :] Trzeba chyba rzucić taki pomysł do CDP

Ale gra na komsy ma wyjść wcześniej niż ta na PC. A każdy kto kupi EK, na 99% wcześniej zassie grę na swojego tela. W końcu EK kupują głównie fani. Ale bonusom nigdy dość więc.... :wink:

A tak w ogóle, to z tego co widać, już rozpoczyna się promowanie Wiedźmaka w Polsce. No bo w końcu 'spędźmy święta z Wiedźminem'. BTW pierwsza część artykułu (na gram.pl) jest całkiem ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja wam mówię, że to będzie kiepska gra. Ile miało być mega hitów z Polski? I gry wyszły. I co? Każda była beznadziejna. Z tym będzie tak samo.

PILNUJ SIĘ!!! Bo cię znajdę i Painkiller' a ci pokaże- ty będziesz z niewłaściwej strony kołka!!

A witcher..... Pogieram z przyjemnością nie powiem ^^, choć wolałbym, by gra była podobna do Gothic' a- połączenie przyjemnego( cRPG) z pożytecznym( polskie cRPG) :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin i death metal ;]

W związku z licznymi, niepotwierdzonymi informacjami na temat udziału zespołów Vader i Red Emprez w nagraniach do ścieżki dźwiękowej gry komputerowej „Wiedźmin”, firma CD Projekt RED i zespół Vader informują, że:

- Faktycznie trwają rozmowy na temat współpracy zespołu muzycznego Vader z firmą CD Projekt RED,

- Zespół Red Emprez nie bierze żadnego udziału w pracach związanych z grą lub promocją gry „Wiedźmin”,

- Wszystkie dotychczasowo opublikowane informacje o współpracy zespołu Vader z CD Projekt RED są niepotwierdzone.

8)Megadeth i Gears of War, Wiedźmin i Vader, teraz tylko czekać jak Napalm Death nagra soundtrack do nowego Tetrisa. ;] IMO b. fajny pomysł na wypromowanie gry(chociaż Behemoth jest chyba bardziej znany za granicą).

No i: Chcesz być testerem Wiedźmina?

Niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego i miłośników gier komputerowych!

Od kandydatów wymagamy:

1.Doskonałej znajomości gier z gatunku cRPG

2.Dyspozycyjności

3.Znajomości prozy Andrzeja Sapkowskiego

4.Znajomości języka angielskiego

5.Ukończonego 18 roku życia

Oferujemy:

1.Pracę w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy CD Projekt

2.Wpływ na ostateczny kształt gry

3.Atrakcyjne wynagrodzenie

4.Imię i nazwisko umieszczone w spisie autorów gry :)

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres qatester@cdprojekt.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia

Czemu akurat 18 lat :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.... To jest dyskryminacja młodszych :/... Jak zwykle +18, gdy chcesz się gdzieś dostać... Takie życie, chociaż na ich miejscu dałby poprzeczkę 16+, w końcu wiek adekwatny do podpisania umowy o pracę i wszystkich wymienionych punktów. Skoro mogłem robić na praktykach w Warszawskim centrum Microsoftu to mogę też testować Witchera...

Ale co do ścieżki dźwiękowej, uważam że mimo wszystko będzie niezła, w końcu oba zespoły mają kilka dobrych nagrań na swoim koncie, chociaż widziałbym nieco inny dobór muzyków do tej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
A ja wam mówię, że to będzie kiepska gra. Ile miało być mega hitów z Polski? I gry wyszły. I co? Każda była beznadziejna. Z tym będzie tak samo.

A ja Ci mówię, ze z takim podejściem, to co najwyżej będziesz kible w Londynie szorował...

De facto polska nie jest ojczyzną wielkich, epickich produkcji pokroju Obliviona, czy H-L 2. Ale w naszym kraju powstało kilka niezłych gier - np. Painkiller, czy Chrome. Co prawda stworzeni dobrego RPG jest większym wyzwaniem (o czym przekonali się boleśnie twórcy Fratera), ale przecież Witcher jest tworzony przy współpracy z Bioware, a ci nie zwykli tworzyć gniotów...

To jest dyskryminacja młodszych Ekhm...... Jak zwykle +18, gdy chcesz się gdzieś dostać... Takie życie, chociaż na ich miejscu dałby poprzeczkę 16+, w końcu wiek adekwatny do podpisania umowy o pracę i wszystkich wymienionych punktów.

Heh, bez przesady, jakby zmienili na 16+, to zapewne zaczęli buntować sie 14-latklowie, ze oni też by chcieli, itd. Poczekasz sobie 2 latka i wtedy potestujesz sobie coś innego (może i nawet i lepszego) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że to będzie kiepska gra. Ile miało być mega hitów z Polski? I gry wyszły. I co? Każda była beznadziejna. Z tym będzie tak samo.

Z czego wnioskujesz że gra będzie kiepska ????? Jak na razie z artykułów polskich(choćby z CDA) i zagranicznych wynika zupełnie co innego. Oczywiście nie we wszystkich tekstach widać ogromny zachwyt autora nie mniej jednak ogólnie wrażenia są pozytywne. Swoją drogą takie narzekanie to typowo polska cecha bo skoro duża część polskich gier była kiepska to ta też NA PEWNO taka będzie. Z takim podejściem to ludzkość dalej siedziałaby na drzewach i żarła banany.

Witamy cię leśny TROLLu :) Też postanowiłeś siać propagandę na forum CDA? :D

Pewnie postanowiłem jako fanatyczny fan Wiedźmina przekonaćzmieść wszystkich niedowiarków :evil: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra świetnie się zapowiada!!!! Według mnie dorówna prozie As-a!! kto z was ogóle przeczytał sagę ??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Przeczytałem i polecam. Zachęcam tych, co tego nie zrobili, do naprawienia tego błędu i zapoznania się z sagą przed premierą gry. Naprawdę warto, a z pewnością rzuci do lepsze światło na całą grę - poczujecie klimat wiedźmina z całą mocą, jeżeli przeczytacie sagę. Sama gra może tego tak nie oddać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin z muzyką Vadera?

Na łamach oficjalnej strony zespołu Vader pojawiła się interesująca informacja dotycząca gry Wiedźmin. Wynika z niej, że olsztyńska grupa może wziąć udział w nagraniach ścieżki dźwiękowej do produktu firmy CD Projekt Red.

Według krążących w sieci plotek, w produkcji soundtracku do gry Wiedźmin miał wziąć udział nie tylko zespół Vader, ale również formacja Red Emprez. W opublikowanym oświadczeniu czytamy, że na razie rzekoma współpraca ogranicza się jedynie do negocjacji i nic nie zostało jeszcze postanowione. Sprostowano również, że grająca elektro grupa Red Emprez nie bierze żadnego udziału w pracach nad grą. Rozmowy z CD Projekt Red prowadzi wyłącznie Vader.

Istniejąca od 1986 roku grupa Vader to jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców muzycznych na świecie. Zespół mający na swoim koncie kilkanaście wydawnictw, regularnie gra koncerty nie tylko w Europie, ale również w Azji, Ameryce Północnej i Południowej, a w ostatnich dniach również w Australii. Wszystkich zainteresowanych dokonaniami death metalowców z Olsztyna zapraszamy na łamy oficjalnej strony, gdzie można znaleźć utwory w formacie mp3.

gry-online.pl

Czyli coraz bardziej prawdopodobne jest to, że grając w Wiedźmina usłyszymy mocne brzmienia zespołu Vader. Oby tyko muzyka ta pasowała do klimatu gry.

EDIT

Do _Szafa

A teraz postaraj się poćwiczyć tak trudna umiejętność jaką jest opanowanie. Faktycznie news już był. Mój błąd, ale każdemu może się zdarzyć więc nie posądzaj mnie o brak umiejętności czytania wcześniejszych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coraz bardziej prawdopodobne jest to, że grając w Wiedźmina usłyszymy mocne brzmienia zespołu Vader. Oby tyko muzyka ta pasowała do klimatu gry.

Fajnie. A teraz postaraj się poćwiczyć tak trudna umiejętność jak czytanie wcześniejszych postów, ok? Bo to zwykły stats jest. :?

A teraz dwie całkiem przyjemne informacje:

1. Za dwa dni odbędzie się premiera oficjalnego trailera Wiedźmina... Pamiętacie ten genialny teasera, który miał premierę w CDA? To ma zawierać poza scenami z intra również filmiki z outra. Do środy 8)

2. Na GOLu pojawił się nowy filmik prezentujący walkę.

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=5747&SPEED=250

:o Czyż nie wygląda to pięknie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście końcówka i początek filmiku gameplay jest trochę słaby. Walka z grupą przeciwników nie nastraja mnie optymistycznie choć na wiedźmina zacząłem już zbierać kasę. Tą grę po prostu trzeba mieć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Wiedźmina już dziś!

W serwisie Gametrailers już dzisiaj, od około godziny 19, będzie można zobaczyć nowy, nieprezentowany wcześniej trailer gry Wiedźmin, tworzonej przez studio CD Projekt Red!

Serwis Gametrailers wzbogaci się dzisiaj o kolejną perełkę - nowy trailer z Wiedźmina, oczekiwanej gry RPG studia CD Projekt Red opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego! Jest to rozbudowana wersja teasera, który pokazywany był jakiś czas temu - składa się z fragmentów filmowych przerywników gry.

Kto chce jako jeden z pierwszych zobaczyć kolejny pokaz możliwości ludzi z firmy Platige Image (którzy to właśnie pracują nad cut-scenkami dla Wiedźmina), niech odwiedzi serwis GT około godziny 19 - wtedy nowy trailer powinien być już dostępny.

gram.pl

Byle do 19. Po tej godzinie powinno znaleźć się tu trochę komentarzy. Mam nadzieję, że będzie to dobry trailer skoro zapowiedziano go na tym serwisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do trailera:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...mov&pl=game

Wgniata w ziemie. Animacje w grze to będzie cudo. Widać, że intro (czyli po prostu 'ekranizacja' opowiadania Wiedźmin) będzie genialne. Swietnie wygląda król Temerii - Foltest. Prawdziwie szlachetny profil. ;] Ciekawe, czy to intro pobije te Blizzardowskie? ;] A outro? Z kim walczy Geralt? Kim jest rudowłosa, której twarz przez sekundę pojawia się na ekranie? Ojj ja już chcę w to pograć. :)

BTW: Woody, czemu znów podajesz newsa, którego ja podałem 3 posty wyżej i 2 dni wcześniej? :?

EDIT:

BTW2: A jeżeli już o Folteście mowa- porównajcie sobie jego filmową wersje w wirtualną:

5cc31fe7e5f73509m.jpg VS 5b0afc2e2a4d2d85m.jpg

^^

EDIT2: 1000 post :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci od razu odpowiedzieć na jedno z pytań Szafa :) Rudowłosa to nikt inny jak odczarowana strzyga - czyli córeczka Foltesta i Addy.

A trailer faktycznie niemal Blizzardowski czy Ubisoftowski. Szczególnie podobają mi się sceny walk i MUZYKA! Prawdziwy miód na uszy - Scorpik robi sie coraz lepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym trailerze widać kunszt Tomasza Bagińskiego (bo to chyba jego dzieło). Chociaż znaliśmy już niektóre fragmenty tego filmiku, to jednak całość prezentuje się znakomicie. Szkoda, że to tylko teaser. Bo animacja w trailerze to nie to samo co animacja w grze.

BTW: Woody, czemu znów podajesz newsa, którego ja podałem 3 posty wyżej i 2 dni wcześniej? :?

IMO umieszczony przeze mnie news wskazuje istotne informacje. A mianowicie potwierdza twojego newsa i podaje dokładną godzinę ujawnienia trailera. Jak chcesz się jeszcze czegoś uczepić to pisz na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO umieszczony przeze mnie news wskazuje istotne informacje. A mianowicie potwierdza twojego newsa i podaje dokładną godzinę ujawnienia trailera. Jeszcze się czegoś uczepisz?

Tak. xD Raz, że mój news był już potwierdzony - pochodził wprost z oficjalnej strony gry i pojawił sie tam już 2 dni temu. A dwa, że GOL w cale nie jest idealny. ;] Często dają newsa 2-3 dni po jego faktycznej publikacji. Trzy, forumowicze to nie idioci - potrafią wejść na thewitcher.com i potrafią doczytać resztę newsa xD Ale ok - już się więcej nie czepiam.

Rudowłosa to nikt inny jak odczarowana strzyga - czyli córeczka Foltesta i Addy.

:) a ja już myślałem, że to będzie jedna z 'kobiet wiedźmina'. Faktycznie, ciut za młoda ;] Wyłapałeś coś ciekawego jeszcze z trailera?

W scenie, gdy Geralt wyskakuje z okna, by posiekać strzygę IMO wygląda bardzo podobnie do Daniela Craiga ^^ btw: IMO przesadzili z ilością blizna na twarzy głównego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mój post zostanie skasowany, ale co tam:

to tylko pieprzony render - rewelacyjny, ale render. Za 5 lat pewnie pokażą trailer z gameplayem w tle ;)

No i wyszedł taki render i już na gt pojawiło się 100000 komentarzy, że gra jest super i w ogóle ten kto mówi inaczej to się nie zna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...