Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Gra zostanie, niemal na 100%, wydana na wiosnę 2007. Opóźnień nie przewidujemy bo jesteśmy związani umową z publisherem na Europę i Azję a zaraz dobijemy targu na Stany. O delayach nie może być zatem mowy gdyż po prostu musielibyśmy słono zabulić za nie wydawcy (czego baaaardzo byśmy nie chcieli;).

Słowa "niemal" na początku użyłem tylko dlatego, że jakiekolwiek opóźnienia moga w tej chwili wyniknąć z polityki wydawniczej publishera i na to wpływu - jako developer - mieć nie będziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając jednocześnie nadzieję, że nie wydaliśmy pieniędzy w błoto, że CDP stanął na wysokości zadania, a intro T. Bagińskiego to nie jedyna dobra rzecz w tej grze...

Skoro wspominałeś o panu Bagińskim to wierzę że czytałeś wywiad z nim w CDA... Jeśli tak to wiesz że on szanuje siebie i swoją pracę - nie dałby swojej pracy do syfu a ostatnio polityka CDP nie wygląda tak: "Płać majątek za rzecz reklamacyjną, za resztę nie daj nic bo reklama to klucz do sprzedaży" więc dalej uważam że co do samej gry nie ma się o co martwić - gra ma potencjał, wzieli się za nią chyba najlepsi ludzie z tej branży (oczywiście w Polsce :wink: ) i sądzę że chcą zachować pracę więc będą się przykładać do swojego dzieła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

To nie "może będzie hit", ale " to będzie hit" :D nawet jak będzie troszkę zabugowana(bardzo wątpię, bo goście którzy to robią to zapaleńcy :wink: ) to i tak znajdzie grono wiernych fanów( w tym mnie :D:wink: ). Ja czekam i czekam na te pre-ordery- pierwszego dnia zamawiam edycję kolekcjonerską :wink:

Heh tak właśnie przejrzałem prace, szkice i nigdzie nie zauważyłem jakiś szkiców Yennefer, albo Ciri, bo tak z męskiego punktu widzenia bardzo mnie interesuje jak będą wyglądać :D :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przebije Buggerfalla pod względem ilości błędów, to i tak ją kupię, bo to będzie najlepszy polski RPG od dawna, może nawet "najlepszy polski RPG wszechczasów"?

No to raczej nie byłby zbyt duży wyczyn, pamiętam bardzo mało polskich RPG, a polskiego i dobrego to nie pamiętam wcale :D .

WitcherWiki, czyli swego rodzaju encyklopedia świata ASa założona przez twórców, posiada już ponad 900 haseł :D . Taki mały jubileusz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłbym nawet, jeśli byłaby zabugowana, z badziewną fabułą i grywalnością gorszą niż flashowa wersja oraz grafiką sprzed 10 lat. No, może przesadziłem, bo taką to mogliby rozdawać, a nie sprzedawać :)

Ale w każdym razie na stówę tak nie będzie, i uważam, że będzie mogła spokojnie stanąć w szranki z Gothikiem i Oblivionem. Nawet, jeśli grafika nie bedzie powalać (chociaż na screenach i filmikach wygląda smakowicie, a co lepsze efekty są cały czas dodawane), to na pewno będzie bardzo grywalna (sterowanie jest przez wszystkich bardzo chwalone, do tego nie będą potrzebne tysiące skrótów klawiaturowych, ale jak ktoś chce, to może mieć) i ze świetną fabułą (zatwierdzone przez AS-a, a to już coś!), i wszystkimi elementami składającymi się na przyzwoitego eRPeGa. No i do tego ten KLIIIIIIIMAAAAAAT!!!! Świat wiedźmina jest niesamowity, już na filmikach czuć tą mgłę (mimo, że nie są najwyższej jakości :) ), szkice koncepcyjne też są satysfakcjonujące. Wypada tylko czekać do tego II/III kwartału 2007! A mi już od roku ślinka cieknie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję, że wiedźmin wygra rywalizacje z neverwinterem dwujeczką :wink:

Może wreszcie jakaś polska gra zaistnieje w świecie, bo o Chrome gadali, że lepsze od unreala, a jakoś nikt tego nie zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heee :?: :?: :?: To jest Silnik który powstał z Aurory :?: :?: :?: Tak patrze patrze i mi to prawie Crysisa przypomina ciekawe jak CDP zoptymalizuje silnik bo naprawdę będą problemy z odpaleniem tego na dzisiejszym sprzęcie...

Gra wyjdzie między II a III kwartałem 2007, więc, albo zdążą z optymalizować, albo nic nie zrobią bo stwierdza, że ludzie mają super kompy i nie trzeba :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mówili o sprzęcie (a było to bardzo dawno temu), to, że gra chodzi na GeForce 4 MX :lol: i wtedy wszyscy na forum wiedzmina sie cieszyli że jak mają ge force'a 5200 to będą grać na max detalach... ja sobie całego kompa kupuje jutro, i się zastanawiam czy mój ge force 7300 pociągnie "w miare" witchera :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pękać :wink: idą święta więc macie teraz pretekst by prosić o sprzęt 8) Poza tym co do tego extra zwiększenia wymagań to chyba mogę ze 85% przekonaniem powiedzieć że do tego nie dojdzie. Gra jest w zbyt późnej (podobno :wink: ) fazie rozwoju więc na zmianę silnika (bo ze starego to się chyba nie da więcej wyciągnąć) nie ma szans...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może wymagania nie będą takie kosmiczne:

-Gra ciągnie na starawym już silniczku, więc wątpię by była potrzeba grafa więcej niż 128 mb(jeżeli twórcy się postarają, to i może i na 64 będzie działało :wink:)

-Twórcy już wiele razy mówili, że gra nie będzie miała ogromniastych wymagań (vide Crysis)

-Ale brawa już należą się już ekipie CDP R za to co widzimy na filmikach... kto by pomyślał, że będzie to wyglądało lepiej niż Neverwinter Nights 2 i Gothic 3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...