Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Joseph111:Skoro Ci się wolno doczytują to zainstaluj najnowszego patcha, problem zniknie i będzie można nareszcie szybko przejść grę bez denerwowania się czemu tak długo się to wczytuje. Ja sam rzuciłem Wiedźmina w kąt, mimo że byłem już w 3 rozdziale. Kiedy wyszedł patch przyspieszający działanie gry to dopiero mogłem grać normalnie...więc zacząłem od nowa :) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek15:

Aa, więc chodzi ci o powtarzalność tekstur Vaski! No, to się rzeczywiście nie zrozumieliśmy :D.

@Marchalt:

Jedyne, co wiemy o tej osobie to to, że nie jest człowiekiem. To mutant i to znacznie doskonalszy od Braci Większych. Właściwie... jest jak wiedźmin. Brakuje mu najwyżej doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wiedźmina pojawił się ciekawy news związany z Edycją Rozszerzoną. CDPR planuje wydac wszystkie łatki, edytor, dwa mody oraz kilka dodatków w wersji sklepowej (19,99 zł) dla tych, którzy nie chcą ściągac ER z sieci :) . Wg mnie jest to świetna wiadomośc, bo taki zestaw na pewno bym kupił. A dla tych, którzy nie chcą wydawac pieniędzy zostaje Internet i ściąganie za darmo :D . Jeśli komuś zależy na wersji sklepowej warto oddac głos w ankiecie - KLIK.

Będzie krótko, choć spoilerowo:

@Bethezer

Bo to był wiedźmin, tyle że z jakiejś szkółki wymyślonej przez twórców gry.

Nie wiadomo czy to wymyślona szkoła, w końcu były trzy. Co prawda zabójca ma inny medalion, ale kto wie ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment- chcecie powiedzieć, że

to BYŁ WIEDŹMIN!? Oż cholera, to coś musiałem przegapić... Nie zauważyłem medalionu... cholera, musze zobaczyć outro jeszcze raz!

BTW: Wydaje mi się, że te "pozostałe" szkoły zostały wymyślone na potrzeby gry(

bądź samego outra

:D

). Nie jestem pewien, czy gdzieś w Sadze bądź opowiadaniach była wzmianka o innych szkołach. Bo chyba i onne by zostały zaatakowane, a to musieli by książkowi wiedźmini powiedzieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Wydaje mi się, że te "pozostałe" szkoły zostały wymyślone na potrzeby gry(

bądź samego outra

:D

). Nie jestem pewien, czy gdzieś w Sadze bądź opowiadaniach była wzmianka o innych szkołach. Bo chyba i onne by zostały zaatakowane, a to musieli by książkowi wiedźmini powiedzieć...

Ciri po zabiciu Bonhart'a miała przecież kilka medalionów, m.in. kota

;) .

Była- ktoś w Sadze mówił, że są trzy szkoły- wilka, kota i chyba orła.

Trzecia była chyba szkoła gryfa, ale palca nie dam sobie uciąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna gra, jedyny minus to długi czas ładowania, i z tego powodu jeszcze jej nie skończyłem. Przestałem grać chyba w czwartym akcie. Może zacznę jeszcze raz, z tym nowym patchem.

A co do szkoły to ktoś w Sadze stękał że były trzy szkoły, ale o pozostałych dwóch słuch zaginął. I ta trzecia to Gryf chyba był, bo cos mi świta że nosiła nawze po jakimś postkoniunkcyjnym tworze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo twórcy zapomnieli o bitwie pod Sodden ;).

@jaszczur10:

A kto powiedział, że każdy wiedźmin z jednej szkoły miał taki sam medalion? Przecież skądś musiało sie wziąć "Biały Wilk". Ja myślę, że to przez medalion("wilk", nie "biały"! XD). Tego się nigdy nie dowiemy, ale IMO każdy wiedźmin miał własny "specjalny" i jedyny egzemplarz własnego amuletu. Nie było dwóch medalionów z wilkiem, kotem, ani orłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo twórcy zapomnieli o bitwie pod Sodden ;).

@jaszczur10:

A kto powiedział, że każdy wiedźmin z jednej szkoły miał taki sam medalion? Przecież skądś musiało sie wziąć "Biały Wilk". Ja myślę, że to przez medalion("wilk", nie "biały"! XD). Tego się nigdy nie dowiemy, ale IMO każdy wiedźmin miał własny "specjalny" i jedyny egzemplarz własnego amuletu. Nie było dwóch medalionów z wilkiem, kotem, ani orłem.

dopiero zacząłem w to grac spoko ale zuwarz że jak gre sie zaczyna i wiozą Geralta to taki koles przy bramie ma taki sam medalion co Geralt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy wyjdzie ta edycja rozszerzona? Bo chciałbym pograć w Wiedźmina jeszcze na wakacjach. I czy opłaca się teraz kupować na Allegro, czy po tym wydaniu edycji rozszerzonej ceny spadną tongue.gif ?

ER wyjdzie po wakacjach (no chyba, że jesteś studentem ;)), we wrześniu. Cena jeszcze nie jest znana, ale ta wersja ma zastąpić starszą, więc pewnie będzie kosztować podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...