Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Mi jakoś Wiedźmin do gustu nie podszedł, mało ma zdolności specjalnych (tzn. czarów). Ogóle mnie jakoś od tej gry odrzuca, lubię tego typu gry, ale wiedźmin, nieee !

Bo z pewnością nie czytaleś Sagi! Geralt nie jest czarodziejem, tylko wojownikiem ze znikomą znajomością magicznych sztuczek.

Co się zaś tyczy znaków - ja używałem tylko Aardu i Igni, i tylko w nie inwestowalem. Chociaż fajny był ten Znak, który sprawiał, że przeciwnicy atakowali swoich kolegów :)

Mówisz o Aksji wiekszosc graczy uzywała tylko Igni i Aard ale jak masz Igni na piąty poziomie to Aard nie jest juz potrzebny :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś Wiedźmin do gustu nie podszedł, mało ma zdolności specjalnych (tzn. czarów). Ogóle mnie jakoś od tej gry odrzuca, lubię tego typu gry, ale wiedźmin, nieee !

Bo z pewnością nie czytaleś Sagi! Geralt nie jest czarodziejem, tylko wojownikiem ze znikomą znajomością magicznych sztuczek.

Co się zaś tyczy znaków - ja używałem tylko Aardu i Igni, i tylko w nie inwestowalem. Chociaż fajny był ten Znak, który sprawiał, że przeciwnicy atakowali swoich kolegów :)

Mówisz o Aksji wiekszosc graczy uzywała tylko Igni i Aard ale jak masz Igni na piąty poziomie to Aard nie jest juz potrzebny :-)

Ta, Aksji to był :) A Igni o ile wiem nie wytrącał wrogom broni z rąk i nie obalał ich ani nie ogluszał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytowały echinopsy. Na niskim poziomie były zabójcze. No i utopce też irytujące. Gdzie się nie polazło to wyskakiwały utopce. Upierdliwości nie miały końca :tongue:

Dokladnie, Echinopsy i Archeopsy to mendy spoleczne :) A no i zapomniałem o Kościeju, który trochę mi rękę nadwerężył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i zapomniałem o Kościeju, który trochę mi rękę nadwerężył.

Następnym razem użyj lubrykantów...

Mnie irytowały echinopsy. Na niskim poziomie były zabójcze

Fakt, szczególnie jak podczas ich atakowania wyskoczyły jeszcze Utopce, co nie raz się zdarzało. Mimo tego, przy dobrej taktyce i odrobinie szczęścia dało się je rozwalać zaraz po wyjściu na bagna, bez całego wora doświadczenia.

A już abstrahując od metodologii ich zabijania - uważam, że to był super patent! W końcu dopiero sobie przypominaliśmy wszystkie tajniki fachu wiedźmina, więc raczej logiczne było, że od czasu do czasu pojawi się jakiś potężniejszy od Geralta potwór! Więcej takich motywów proszę! : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niezgrani.pl/2010/08/23/gc10-unikal...ja-wiedzmina-2/

Pierwszy filmik, ok 1:28 - screen rozrysowanej fabuły Wieśka 2. Robi wrażenie. Wrażenie robi też luźna atmosfera na pokazie :P

Na ostatnim filmiku, na którym po crashu jeden z deweloperów powtarza poziom "na szybko" z ułatwieniami i czitami, widać przez chwilę ekran wyboru poziomu trudności. Są 4 - easy, normal, hard i insane. Fajnie, gdyby w finalnej wersji też tak było.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie najtrudniejsze też były echinopsy i archeospory ;f resztę jechałem stylem grupowym :)

A za to najłatwiejszym potworem ever była strzyga :D Załatwiłem ją mając zaekwipowaną pochodnię <[beeep] yea>

Kto zgadnie jak?

Nijak, po prostu ją odczarowałeś i ciągle wiałeś od niej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie granie może być stresujące, ale satysfakcja po:

-rozwalenia wszystkiego co się rusza, :angry:

-pokonania tysięcy ufoków/potworów/zombie przy użyciu wędki, :icon_evil:

-wywaleniu kombosa niszczącego wszystko dookoła składającego się 300 ciosów bez powtórzenia, :icon_twisted:

WYNAGRADZA STRES Z NAWIĄZKĄ! :icon_lol:

:teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem hardcorem wole byc bogiem (ale na kodach tak czesto nie gram) ale strzyga mnie nie zabiła tylko biegałem z nia w kółko wokoł grobowca :-)

Bo hardcor wyglada i gra tak : :wallbash:

A ja tak: :starwars:

Nie piłem do Ciebie, tylko ogólnie mówiłem o niektórych graczach i grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, ale żałuję, że tak dlugo trzeba czekać na dwójkę... I martwi mnie trochę Powrót Białego Wilka. Uważam, że po dwójce CDPRED powinno dkokończyc Powrót Białego Wilka, potem zaś przenieść dwójkę na konsole. To byłoby chyba dobre rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...