Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

Czas Surferów (2005), Jacek Gąsiorowski

Polecane posty

plakat.jpg

Krótko. Czy pamiętacie taką sytuację, gdzie mieliście niby robotę wykonać, a nie poszło tak jak należy ? Ten film to kolejne arcydzieło, których się już nie robi. wink_prosty.gif Świetna gra aktorska, teksty. Czego chcieć więcej ? smile_prosty.gif

Obsada.

Bartosz Obuchowicz - Bonus.

Krzysztof Skarbiński - Fifi.

Michał Nowaczyk - Kozioł.

Bogusław Linda - Dżoker.

Jest tego więcej. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę. Czas Surferów był bardzo dobrym pomysłem, który wyszedł niestety połowicznie. Świetny scenariusz i bardzo dobre dialogi ("Ma cycki skowyrne!") okraszone gorzej niż średnim montażem. Technicznie film wygląda jakby kręcili go amatorzy, wystarczy porównać zdjęcia z E=mc2. Gra aktorska nie była zła, patrząc na indywidua w jakie musieli wcielić się bohaterowie, ale i tu do najlepszych polskich komedii daleko. Rysiu mnie w ogóle nie zachwycił. Postać ciekawa, jednak aktor nie miał za grosz prezencji i charyzmy. Na szczęście te mankamenty bardzo nie zmąciły humoru jaki zapewniał Czas Surferów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąsiorowski czerpie garściami z dorobku Guya Ritchiego i widać to praktycznie na każdym kroku. Poplątane wątki kryminalne, masa przekleństw, montaż no i bohaterowie. Czas surferów to na pewno nie ten klimat i styl co "Porachunki" ale bawi całkiem nieźle, a Rysio to klasa sama w sobie. Ogólnie po historii spodziewałem się czegoś gorszego, ale wyszło całkiem przyzwoicie. Trudno tu szukać elementów wybitnych, ale ogląda się całkiem przyjemnie.

Bana tylko dałbym dźwiękowcom, bo na każdym kroku kiedy leciały te "big bity" były one tak głośne że zagłuszały dialogi bohaterów.

Inna sprawa że muzyka jest chaotyczna i wydaje się jakby była wstawiana w losowych fragmentach filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...