Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@up

Ogólnie mam wyrąbane trollface.gif

Z racji tego, że oprócz Rockiego nikogo z tego zestawienia nie słucham, nie mam swojego typu, ale fajnie, że kręcą ładne obrazki, przynajmniej jest na czym skupić wzrok, jak treść zawodzi.

edit.

kolejny singiel od Xzibita:

Bangerowo... póki co gustu bardziej mi przypadł tytułowy track.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghostface Killah wydaje album 20 listopada. RZA jako executive producer.

Tony Starks szajsu nie puszcza także czekam mocno.

Potwierdzam, także w przypadku tego rapowego Starksa. Czekam, bo "Apollo Kids" było naprawdę mocne.

http://www.gadu-gadu...edysk-2012-roku

Heh, ciekawe, co sądzicie>? smile_prosty2.gif

Mam zaległości teledyskowe w tym roku, ale wydają się to porządne propozycje.

Tak w ogóle to w komentarzach pod newsem wygrał typerk, który niezadowolony jest, że to nie polskie teledyski. Polskie teledyski, BET HIP HOP AWARDS. Polskie teledyski, BET HIP HOP AWARDS. Nie, coś nie pasuje...

Ale kolega widać fan Slums Attack, można mu wybaczyć, w liceum zmądrzeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt od deski do deski SH nie przesłuchał, no szkoda...... Wizardius twoja pozytywna opinia namówiła mnie na przesłuchanie Our House zaraz po Good Music i DMX'a. Także będzie jaranko albo nie. Ostatnio to się jaram K-Rino, a on n a tym forum chyba był wspominany. Także dziękuje temu, kto o nim wspominał, na razie słuchałem Solitary Confinement i te punche są [beeep]. Nosz ja pierdziele zaraz sprawdzę Annihilation of the Evil Machine, podobno dobry album jezyk1.gif .

[Edit] Szkoda, że z P!nk nie tak udana współpraca jak przy "Won't Back Down" oczywiście chodzi o lirykę bo bangieroo jest lepsze w HCTW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TKPulp

Annihilation Of The Evil Machine nie jest dobre, jest wybitne.

Ja przesłuchałem no ale nie wiem o co ci konkretnie chodzi? Czy warto sprawdzać? Jak tak, to zdecydowanie warto. Zróżnicowane teksty, dobre bity, panowie ładnie jadą, ogólnie równy poziom reprezentują, chociaż Joe Budden trochę odstaje pod względem technicznym, a nie miał szczególnie pola do popisu aby nadrobić tym w czym się "specjalizuje". Najbardziej zabłysnął Crooked I, niszczy każdy track, pływa jak szalony, wjeżdża w bity jak kombajn w grupę przedszkolaków (hehe). Także jeszcze raz - warto, resztę ich projektów też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizardius twoja pozytywna opinia namówiła mnie na przesłuchanie Our House zaraz po Good Music i DMX'a. Także będzie jaranko albo nie.

Czekam na opinie Our House i Undisputed. BO już nie wiem czy (prawie) tylko ja sie tym jaram i czy jestem dziwny, czy nie ;x

@Tony Więcej niż połowy z tego co wymieniłeś kompletnie nie znam. Ale jak wymienileś, to zakładam, ze nie zrobiłes tego "dla hecy", dlatego chce sprawdzić te propozycje, mógłbys zapodać konretetne nazwy albumów/mixtejpów/kawałków/singli? Szukam ostatnio jakiś nowych brzmień a widze, że troche mnie omija oczy_na.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pomyliłeś, bo paru pozycji nie słuchałem, ale polecam w ciemno, bo owi raperzy nie zawodzą nigdy.

Mój post miał raczej charakter "dużo się cholercia dzieje, muszę nadrabiać".

do odsłuchu:

Brother Ali- Mourning In America and Dreaming In Color- premiera dzisiaj (nie słuchałem jeszcze, ale nie wierzę, by nie trafiło do czołówki)

K-Rino- 80 Minute Eternity (premiera jakiś czas temu, będę słuchał w weekend)

C-Mob- The Antidote

Murs- Yumiko Curse Of The Merch Girl (płyta z konceptem)

Big Sean- Detroit (mixtape)

słuchałem:

Talib Kweli- Attack The Block (darmowy mixtape, szeroko dostępny i bardzo dobry)

Liol Wayne- Dedication 4 (wg mnie udany projekt, z umiejętnie podkradzionymi bitami)

No i oczywiście każdemu polecam Honors English - State of the Art, wybitne tekstowo i świetne muzycznie dzieło.

Jak chcesz zobaczyć inne rekomendacje zawsze możesz wejść tutaj, dać filtr na daty w ocenach 4/5, 4,5/5 lub 5/5 i przekonać się, co nowego polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, najpierw sprawdze "Attack The Block" i "Detroit" i dalej sie zajme albumami.

I jeszcze coś:

http://internet.gadzetomania.pl/2012/09/19/200-ml-widzow-na-youtube-w-2-miesiace-gangnam-style-podbija-internet-wideo

"Koreańczyk o pseudonimie Psy. Raper wydał w połowie lipca singiel, który podbił serca milionów fanów."

Bardzo mi sie klip spodobał i w sumie sam kawałek. (Ze względy na świetny taniec kolesia i nawet fajny bicik), ale jak dzisiaj przeczytałem tego newsa i słowo "RAPER" to sie zdziwiłem. Ja to zaliczyłem do zwykłego "umca umca" klubowego, a tu się okazuje, że to jakiś K-Pop jest.

Taki troche off-top, ale patela niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ja sprawdziłem, ale bez przesadnego jarania. Da się słuchać, ale jest wiele ciekawszych rzeczy. 3/5.

Lepiej sprawdzić G.O.O.D. Music, kóre to ani trochę nie zawiodło i po albumie Rzeźników, jest drugim IMO najlepszym w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EP od Techa można spokojnie odpuścić ( w ostateczności sprawdzić te dwa single co wyszły i wystarczy). Tech jest płodnym artystą, ale ilość nie zawsze idzie w parze z jakością ( pomijając aspekt techniczny). "Klusterfuk" było o kilka poziomów słabsze od wcześniejszych dokonań Tecci, z " E.B.A.H." jest podobnie. Technika nadal powala na kolana, ale kawałki w stylu "Don't Tweet This" nie pasują do Arona ( i nie chodzi mi o to, że się sprzedał i nagrywa "full mainstream'owo" i bla bla...). Tech lubi eksperymentować, jednak wolałbym żeby wydał nowy longplay, który zagości w moim TOP któregoś tam roku. "E.B.A.H." - 3/5. A teraz zerknąłem na Wikipedię i widzę, że niedługo kolejna EP-ka- "Boiling Point (October 30, 2012)"...

"Cruel Summer" przesłuchałem już kilka razy i jestem pozytywnienie zaskoczony. Nie czekałem na ten projekt, ba, do pewnego momentu nie wiedziałem, że stoi za nim Kanye West... Szybko uzupełniłem braki w wiedzy i sprawdziłem single a potem całość. I lekko się rozczarowałem. Single były naprawdę mocne i reszta "składanki" odstaje od zaprezentowanych wcześniej utworów. Najbardziej boli mnie: refren Kelly'ego w "To the World" i Chief Keef w "Don't Like" ( swoją drogą dobry banger), krzyczący Didżeeeej Khaaaaledddd w "Cold". Na plus zaliczyć należy Johna Legenda ( Legend do świetny śpiewak), kozacką zwrotkę Pusha T i GFK w " New God Flow", zwrotkę Raekwona i Commona w " The Morning" ( nie są rewelacyjne, ale zjadają wypociny CyHi i 2 Chainza). Na temat podkłądów się nie wypowiadam, ponieważ jestem w tym względzie bardzo nieobiektywny. Każdy bit na "Cruel Summer" mi się podoba i pasuje, moim zdaniem, do nagrywek reprezentantów G.O.O.D. Music. Podsumowując płycie dużo brakuje do dzieła wybitnego jakim jest "MBDTF". Promocja wytwórni udana imo, ale po Ye spodziewam się czegoś "większego" artystycznie ( chociaż fani Ye powinni być usatysfakcjonowani tym co zaprezentował na płycie). Liczę, że Kanye pokaże na co go naprawdę stać na następnej solówce i dostanę płytę, która stanie w szranki z "MBDTF". Patrząc na spokojnie każdy utwór na płycie ma sens ( + wszystko to co napisałem wcześniej) i dlatego moja ocena to 4/5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj i powiem tylko... że nie wiem czego sie czepiać. KAŻDY ma jakąś tam swoją banie. Jak ktoś chce, żeby go nazywano "Kierowcą Autobusu", to niech mu będzie, mi to zwisa, byle by dobrą muzyke robił. Tak w rzeczywistości, to każdą ksywke można by nazwac głupią. No bo co oznacza Eminem? Oznacza coś? Ja wgl nie wiem skąd Marshall to wziął. 50 cent? Tu akurat wiem skąd się wzieło, ale i tak można by tą ksywke nazwać głupią. Te niusy z gg są jakieś lipne ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...