Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

"Detox" to twór mityczny, trochę jak Duke Nukem Forever, tyle tylko, że Duke wyszedł (i okazał się kaszanką).

Dat premier było kilka(?), aktualnej zapowiedzi chyba nie ma.

Single:

I kawałek, jak wynika z opisu wikipedii, potwierdzony:

http://www.youtube.com/watch?v=2bgdFjtUURc

A, no i kawałek z mixtape'a T.I z doktorkiem, na wyzej wymienionych kawalinach brzmi troche jakby był zmęczony, tutaj bardziej przekonująco już:

http://www.youtube.com/watch?v=PwGfSgqgqRA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiały się te single to naprawdę uwierzyłem, że ta płyta wyjdzie, ale teraz, kiedy okazało się, że zostały anulowane to jakoś powątpiewam w ten projekt. Niby zapewnia, że wyjdzie i goście którzy z nim nagrywają też to potwierdzają wychwalając materiał już nagrany, ale naprawdę nie jestem pewien czy to się ukaże kiedykolwiek :P A teraz jeszcze powiedział, że robi sobie jakąś przerwę w tworzeniu muzyki :D

A co do tracku z T.I. to był chyba z kilka miesięcy temu na jakiejś składance nieoficjalnej Doktorka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Detox" to twór mityczny, trochę jak Duke Nukem Forever, tyle tylko, że Duke wyszedł (i okazał się kaszanką).

Dat premier było kilka(?), aktualnej zapowiedzi chyba nie ma.

Gdzieś ( chyba na amerykańskiej wiki) czytałem, że Detox w zamierzeniu jest ostatnim albumem Doktorka. Jeśli to prawda, to nie dziwi trochę, że krążek ten obrósł taką legendą, że jest odkładany, że przypomina Duke Nukem Forever. Nie wiedziałem, że utwory " I need a doctor" i " Kush" pochodzą z tej płyty. Jeśli wyjdzie - kupuję pre-order. W końcu Dre to symbol, gwarant jakości, a sam Detox tak jak The Chronic ( chciałbym mieć...) już dziś jest klasykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Detox ma być ostatnim albumem Doktorka nie powinno nikogo dziwić, za miesiąc będzie miał 47 lat, a to, jak na rapera, wiek dość podeszły (ale później zamierza zająć się produkcją dla innych artystów)

A co do przerwy - faktycznie, coś tam jest napisane, że chce poprawić jakość serii swoich słuchawek (Beats By Dre) i spędzić trochę czasu z rodziną. Jak Detox wyjdzie zanim pół wieku mu stuknie, to będzie cud. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck D lider legendarnej grupy Public Enemy zapowiedział dwa albumy, które ukarzą się w tym roku. Album "Most Of My Heroes Still Don't Appear On No Stamp" (we współpracy z wieloletnim kolegą, Garym G-Wizem) ukaże się w czerwcu, natomiast "The Evil Empire Of Everything" - we wrześniu. Czekacie? Bo ja raczej nie szacunek dla ich wcześniejszych dokonań, ale po tych zapowiedziach niczego dobrego się nie spodziewam. Tym bardziej, że era PE już dawno minęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dre jest z tego samego rocznika co KRS-One, a ten co chwila coś wydaje, więc wiek nie musi być problemem.

Zamiast wałować temat durnego "Detox" lepiej powiedzcie, jak widzicie beef Common-Drake.

Beef zdecydowanie na remis, chociaż i tak bardziej Drake'iem się jaram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta kolesiówka ma okropny ryj o,O Ale głos mi sie bardzo podoba. Ten duet z Rijanom też fajnie wyszedł. Kawałek na +.

Co powiecie na te remixy? Bo ja sie jaram. Tak, pierwszy raz w życiu podobają mi sie jakiekolwiek remixy.

- Imho lepiej by wyszło jakby autor dał całość Emowi ;p

- troche refren nie pasuje. Pierwsza zwrotka przejdzie, a druga z Drips rozpier***. Mój faworyt z tej 3.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to oceniacie ? I czy ogólnie Nicki Minaj warta jest przesłuchania jakiegoś ?

Nicki no najlepsza rzecz (wybaczcie), jaka się przytrafiła rapowi od dawien dawna z tego prostego powodu, że sikając siada.

Dawno nie było tak wyrazistej raperki, która na dodatek pozostaje kobieca. Jej wersy na "Monster" zostałe uznane przez wielu za najlepsze gościnne linijki w roku 2010. A płyta Kanyego to przecież już klasyk.

Warto ją obserwować, debiut trochę rozczarował, ale jak się laska skupi to może być naprawdę elegancko.

PS: tak w ogóle, a propos megaupload, to Swizz Beats był jej CEO.

Jakież to ironiczne, człowiek z branży muzycznej niejako dokładał cegiełkę do jej największej bolączki- bootlegowania, i miał z tego pokaźne zarobki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowości

Co sądzicie o nowym albumie Snoop'a i Wiz Khalif'y? Dla mnie jest całkiem średni.

Widzieliście nowy teledysk XL Middletona? Jak nie - to podrzucam :

''Nowy'' JT Bigga Figga : http://www.youtube.com/watch?v=uMZpw5YmCew...player_embedded - słaby kawałek.

''Nowy'' 8Ball & MJG : http://www.youtube.com/watch?v=qeBos-4Vs8g...player_embedded - luz.

D-Dimes :

Tag z Mac'iem Dre :

The Realest :

Mateusz ''Suzi'' Surzykiewicz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tak wyrazistej raperki, która na dodatek pozostaje kobieca.

Kobieca to jest, choćby Bellucci, bo teraz to trochę obraziłeś kobiece kobiety, Minaj jest co najwyżej... Nie będe kończył bo kolejnych 20% nie potrzebuje. Emoticon-Facepalm.gif

Znacznie lepsza jest LIL Kim choćby, http://www.youtube.com/watch?v=X8l_0N8lLWY ,znacznie lepsza... Przerasta tego potworka o głowe. Siya i z pewnością sie sporo raperów sikających na siedząco jeszcze znajdzie.

Teraz jeszcze obczaiłem jakś Eve

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lil Kim była też wyrazista na początku kariery, potem już niestety się staczała.

"Kobieca" w sensie, że nie wygląda jak Jean Grae, nie nosi wifebeaterskich koszulek, nie próbuje w rapie być tak samo twarda jak faceci, ma swój własny babski koncept na rap, i dorobiła się już niepowtarzalnego stylu. Tego nikt jej nie odmówi.

PS: "jakaś" Eve to żart rozumiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za genialne posunięcie, to otwarcie Bezsensowa z 1995 roku?

W sumie jak tak patrzeć to Nas ma włosy, Jay-Z nie ma muskulatury, Fat Joe zrzucił kilogramy a Gil Scott-Heron nie żyje.

Wszyscy mają coś z Gracjanem wspónego.

Chodzi mi o to, że słysząc Nicki wiesz, że to Nicki, nie zastanawiasz się, czy to Eternia, Grae czy Rah Digga.

Na dodatek świetnie Minaj ciśnie i ma talent do rapowania.

No, ale po co to rozkminiać, zobaczmy, co ma wspólnego z Kulfonem i Panem Tik Takiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Przerwę waszą dysputę. Bowiem mam coś o czym postanowiłem tu napisać.

Ostatnio kimałem sobie w pokoju telewizyjnym i leciał jakiś tam kanał muzyczny i nagle usłyszałem znajomy bit, toteż przysłuchałem się bardziej. Był to podkład do 'N**s in Paris' Jaya-Z i Kanyego. 'O, czyżby teledysk?' tak sobie pomyślałem, lecz moje rozmyślania przerwał znienawidzony głos, który usłyszałem (jak na moje, to on chrzani wszystkie nuty w których się pojawia) i paskudna morda, na którą patrzeć nie mogę, a ze wszystkich stron w tv atakuje. Proszę, macie link:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że słysząc Nicki wiesz, że to Nicki, nie zastanawiasz się, czy to Eternia, Grae czy Rah Digga.

Na dodatek świetnie Minaj ciśnie i ma talent do rapowania.

No, ale po co to rozkminiać, zobaczmy, co ma wspólnego z Kulfonem i Panem Tik Takiem wink_prosty.gif

Dokłądnie o to samo chodziło mi z Gracjanem. Każdy się zapisuje jakoś w historii, Minaj dla mnie jest słaba (miałem pisać nijaka, ale nijaka to teraz pogoda za oknem). Głosu super nie ma, flow też mnie nie przekonuje, nawet nie patrzy się na nią miło. Jej siła przebicia polega na tym, ze nie ma teraz konkurencji i na tym, że w USA lansuje się wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie o to samo chodziło mi z Gracjanem. Każdy się zapisuje jakoś w historii,

Zgubiłem się już całkowicie. Chyba porównania nie są twoją mocną stroną? ;)

Flow Nicki ma wg mnie znakomite. Głos i akcentowanie świetne i charakterystyczne. Ja tylko skupi się na zrobieniu spójnej płyty to będzie pięknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...